guccigirl

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrprobléma: -

Ben & Anna Provence Natúr Deo Stift

Ben & Anna Provence Natúr Deo Stift
2019. augusztus 30.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nem megy. Két csillag, mert tényleg szépek az összetevők, jó az illata, tetszik, hogy a csomagolása is környezetbarát, műanyagmentes. Az izzadás mértékét mintha csökkentené, de sajnos a kellemetlen szagokkal nem tud mit kezdeni, és nagyon nehéz felvinni, morzsálódik, pedig relatíve meleg helyen tárolom, így a sheavaj akár meg is puhulhatna. Egy ilyen drága terméknek ettől jóval többet kellene nyújtania.

Balea Szárazsampon

Balea Szárazsampon
2017. március 1.

Sajnos nem vált be. Mikor ráfújom a hajamra és kifésülöm, jó az "azonnali" hatása, de sajnos pár perc múlva olyan, mintha semmit nem használtam volna. Ez ráadásul a kisebbik probléma, a nagyobb baj az, hogy iszonyatosan viszket is tőle a fejbőröm. (Nem, nem a zsíros haj miatt, hanem miután ezt ráfújom. :D ) Az ára miatt, és amiatt, hogy a sötétebb hajból is kifésülhető, kap 2 csillagot.

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair Sampon

Schwarzkopf Essence Ultime Omega Repair Sampon
2017. február 9.

Sajnos le kellett szoknom erről a samponról. Szerettem az illatát, állagát, sőt, egészségesebbnek is tűnt tőle a hajam, viszont nagyon gyorsan zsírosodott. Lehet, hogy száraz hajra jó, de nekem már nem barátom (2-3 alkalommal újra vásároltam, de egyre rosszabb lett.. :-( )

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
2017. február 9.

Nagyon szeretem ezt a sampont, 1 nappal ki tudom vele tolni a hajmosást. Finom az illata, jól habzik, az ára is teljesen átlagos. Mivel általában a samponok tönkreteszik a hajam, így nekem a fenti pozitívumok bőven elegendőek. :-)

Benke Erika Csalánkrém Propolisszal

Benke Erika Csalánkrém Propolisszal
2017. február 9.

Nem vagyok natúrtermék-hívő, de ez nagyon meggyőző krém (inkább kenőcs). Én csak estére tudom használni, mert fénylik tőle a bőröm, viszont így, napi egy használattal is szuper a teljesítménye. A pattanásaim eltűntek, a bőröm puha, nem szárad ki. Használom emellett a teafaolajos-csalános szappant is, így nem tudom konkrétan mi melyik terméknek köszönhető, de ajánlom. Kicsi tégelyben érkezik, de sokáig elég, keveset kell belőle egyszerre használni, és árban verhetetlen. A márkatulajdonos nagyon korrekt, a rendelés rövid időn belül megérkezik.

Rimmel Scandaleyes Reloaded Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Reloaded Szempillaspirál
2017. február 9.

Bocsánat, de szerintem ez borzasztó. Volt már nagyon szuper Rimmel spirálom, gondoltam ez is jó lesz. Háát, óriási csalódás. Képtelenség kevés festéket felvinni vele, legalábbis én akárhányszor lehúzom, bármennyire úgy tűnik, hogy már alig van valami a kefén, akkor is egy hatalmas paca sikeredik, minimum 10 szál szempillámat összetapasztva. Viccen kívül, eddig minden szempillaspirálomat elhasználtam, még ha nem is voltam lenyűgözve egyiktől-másiktól, de ezt kidobom.

Pupa II Principe Ranocchio

Pupa II Principe Ranocchio
2017. február 9.

Leginkább úgy jellemezném ezt a palettát, hogy "kedves kis haszontalanság". Az arcra való részben a krémpirosító és a korrektor kifejezetten jók, bár a pirosító tartóssága azért hagy némi kívánnivalót maga után.A szemhéjpúderek nagyon porolnak, és az alappal együtt sem működnek, inkább begyűrődnek. A szájra való termékek nagyon szépek, viszont mivel a paletta egy relatíve nagy gömb, ezért ezeket maximum reggel tudja használni az ember lánya, mert szerintem senki nem visz magával egy ekkora békát, hogy a nap folyamán újra felkenje a benne található rúzst/szájfényt. A tükör, a koronába rejtett ecset és a béka hasába rejtett applikátor ötletes, de megint csak oda kanyarodunk vissza, hogy úgysem visszük magunkkal, otthon meg gondolom mindenkinek szuperebb ecsetei vannak. Emellett az otthoni használata sem annyira kényelmes - nevetséges, de - nehéz megfogni, letenni, nem esik kézre. A másik - számomra negatívuma - hogy több olyan terméket tartalmaz, amit egy átlagember nem használ a mindennapi sminkeléshez (pl: all-over, highligter), viszont egy púder mondjuk nem fért bele. Az ötletet díjazom, de mégsem lettem szerelmes.

Dove Winter Care Tusfürdő

Dove Winter Care Tusfürdő
2017. február 9.

Nagyon szuper ez a tusfürdő, krémes, sűrű az állaga, kevés is elég belőle, nagyon finom az illata, és a bőröm is szereti. Az ára abszolút elfogadható. Ajánlom.

Bioderma Sensibio D.S.+ Anti-Récidive Krém

Bioderma Sensibio D.S.+ Anti-Récidive Krém
2016. március 19.

Az utóbbi időben borzasztó lett a bőröm, teljesen átalakult. Amikor a kozmetikus kimondta az ítéletet, hogy korpás szeborrea, teljesen rosszul lettem. Végül elkezdtem egy ismerős ajánlására használni ezt a krémet, és meg kell mondjam, nagyon szépen rendben tartja a bőrömet. Kevésbé hámlik és kevesebb pattanásom van, szóval hálás vagyok ennek a terméknek. A hátránya az ára, illetve az, hogy ennyi pénzért ilyen kevés terméket kapunk.

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál
2016. március 19.

Nagyon klassz kis termék, külön örülök, hogy a keféje viszonylag kicsi, így az alsó pillasorra is jól használható. Tartós, nem pereg le, dúsít, és nem ragasztja össze a pillákat. Számomra egy negatívuma van, az illata. Szerintem fölösleges illatosítani egy ilyen jellegű terméket, pláne ennyire erősen.