guccigirl

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrprobléma: -

L'Oreal Glam Shine

L'Oreal Glam Shine
2011. december 10.

Nagyon szeretem ezt a szájfényt, mert nem csak csillog, de színe is van (Sheer Pitaya 179). Az applikátor egy picit furcsa, de ennek ellenére lehet vele bánni. Nagy kedvenc, külön plusz a cseresznyés illatért. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert én nagyon keveset bírok ki evés-ivás-szájnyalogatás nélkül, így maximum a sminktetoválás lenne igazán tartós rajtam. :-)

Alverde Kétvégű Dúsító Szempillaspirál

Alverde Kétvégű Dúsító Szempillaspirál
2011. december 3.

Soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen olcsó és natúr termékról fogom azt mondani, hogy ez életem egyik legjobb spirálja. Nekem iszonyú hosszú, de egyenes, és ritkás szempilláim vannak. Soha, semmi nem dúsította úgy őket, ahogy szerettem volna...egészen addig, amíg meg nem vettem ezt. A fehér alap láthatóan dúsít, és ível is, erre jön a színes (nekem fekete). Az eredmény magáért beszél, mindennapokra és alkalmi sminkekhez is tökéletes. Plusz az illata is finom, ami spiráloknál nem jellemző. Ja, és olcsó is. Szóval tökéletes!!

Essence Ecset Zselés Szemhéjtushoz

Essence Ecset Zselés Szemhéjtushoz
2011. december 3.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet, tusvonal rajzolásához, és alsó szemhéj festéséhez is ezt használom. Precíz, egyenletes vonalat lehet vele húzni, ráadásul nagyon olcsó. Szuper.

Balea Young "Cukorfalat" Testápoló

Balea Young "Cukorfalat" Testápoló
2011. november 29.

Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a bőröm testápoló nélkül is kellően puha és hidratált, szóval mindent csak az illata miatt kenek magamra. Ez valami fergeteges! Nem tudom mennyit veszek belőle, de rettegek, hogy egyszer majd nem lehet kapni. Akkor tuti elvonási tüneteim lesznek. Édes illatok kedvelőinek, cukorfalatoknak alap! :)) A tusfürdőjét még jobban imádom!

Nivea Pure Repair Korpásodás Elleni Sampon

Nivea Pure Repair Korpásodás Elleni Sampon
2011. november 21.

Azért vettem meg, mert mindennapos használatra is ajánlott, én pedig az edzéseim miatt elég gyakran mosom a hajam. Korpás eddig sem voltam, ezután sem lettem, erről a részéről nem tudok nyilatkozni. A hajam elég egészséges, bár gyakran vágatom, de szerintem segít megőrizni a szépségét. Kicsit mintha zsírosítana, szóval nem veszem újra a vékonyszálú hajamra.

Himalaya Herbals Diós Arcradír

Himalaya Herbals Diós Arcradír
2011. november 19.

Imádom az illatát, és tetszik, hogy nem ilyen kis mű gömböcskék vannak benne. A bőröm puha lesz a használata után, és hidratált. Ami picit zavar benne, hogy miközben dörzsölöm az arcom, olyan olajosnak érződik. (Persze lemosás után nem marad olyan.)

Maybelline Affinitone Pirosító

Maybelline Affinitone Pirosító
2011. november 19.

Nekem sajnos nem jött be. Színben megtaláltam a számításaimat, tetszett, hogy szép, természetes (barackos) árnyalatok vannak. A pigmentáltsága viszont nem igazán jött be, alig látszott az arcomon (pedig nyilván nem bohócot akartam magamból festeni). Az ecset egyébként meglepően jól használható, és ha az embernek sikerül felimádnia a megfelelő mennyiséget magára, akkor tartósnak is mondható. Én viszont biztosan nem veszem újra, mert találtam jobbat, ugyanilyen árkategóriában.

GUCCI Guilty

GUCCI Guilty
2011. november 9.

Hosszú idő után ismét alkotott a Gucci egy olyan illatot, amit szeretek. Nagyon igaz rá, hogy orientális. Szerintem e mögött az illat mögött van koncepció, nagyon egyben van. + Az üvege is nagyon tetszik, egyszerű, és nem gagyi hatású.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2011. november 9.

Új szerzeményem, mint sokan mások, én is az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg. Tetszik, hogy sűrűbb, mint egy átlagos testápoló, de jól el lehet kenni ettől függetlenül. Az illata viszont nekem óriási csalódás. :( Én nem érzem cukros-diós-vaníliásnak, hanem inkább olyan ánizsos, amit utálok. Kíváncsi vagyok a másik változat illata jobb-e.

Balea Kókuszos Testápoló

Balea Kókuszos Testápoló
2011. november 7.

Mint testápoló tetszik. Gyorsan beszívódik, nem túl sűrű az állaga, és puha lesz a bőröm a használatától. Az illata viszont nagyon nem jön be. Amikor elkezdem kenni, akkor még kókusznak érzem, utána viszont valami meghatározhatatlan szaga lesz. Többen írták, hogy vajas, ebben van valami, de inkább olyan avas vaj...