guccigirl

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrprobléma: -

Sensodyne Whitening Fogkrém

Sensodyne Whitening Fogkrém
2011. augusztus 3.

Kicsit olyan, mintha a fogam "megszokta" volna, mert eleinte tényleg fehérebbek lettek tőle, aztán egy jó ideje hiába mosom ezzel. Nem tartom csodaszernek, vannak fogkrémek sokkal olcsóbban is, amik kb. ugyanezt tudják.

Nivea Natural Beauty Bőrszépítő Radírozó Arclemosó

Nivea Natural Beauty Bőrszépítő Radírozó Arclemosó
2011. augusztus 2.

Szeretem az illatát, az állagát. Jó, hogy radíroz, de mégis használható naponta. Azóta találtam jobbat, de ez is egy szuper kis termék.

Johnson's Baby Lotion

Johnson's Baby Lotion
2011. augusztus 2.

Szerencsére nekem csak hobbiból kell testápolót használnom, mert ha nem kenem, akkor is szép marad a bőröm és nem szárad ki. Nekem ez az illata miatt jön be nagyon, imádom.

Helia-D Classic Tápláló Arctisztító Tej

Helia-D Classic Tápláló Arctisztító Tej
2011. augusztus 2.

Nekem nem jött be ez a termék. Egy arctisztító tej esetén gondolni kellene arra, hogy az ember lánya a szemfestéket is ezzel próbálja meg leszedni, ez viszont esetemben nem nagyon jön össze. Egyrészt nagyon dörzsölni kell, másrészt ha véletlenül belemegy a szemembe, iszonyatosan csípi (más márka arctisztító teje nem). Nem vásárolnám újra, van jobb, hasonló áron.

Maybelline Dream Matte Mousse Alapozó

Maybelline Dream Matte Mousse Alapozó
2011. augusztus 1.

Az én bőrömet kiszárította, elkezdett alatta lehámlani a bőröm, ami alapozóval együtt még durvábban nézett ki. A fedésével sem voltam megelégedve, elég foltos volt az arcom tőle. Száraz, vagy kiszáradásra hajlamos bőrűek ne használják, és azok sem, akik fedő hatást is elvárnak egy alapozótól. Olcsónak olcsó, de ebben az árkategóriában is van jobb.

Manhattan Powder Rouge Pirosító

Manhattan Powder Rouge Pirosító
2011. augusztus 1.

Nagyon jó színt ad az arcnak, nekem viszont az eldolgozással nehézségeim adódtak, mert az alapozóba beletapad, és egy ecsetnyi kis foltban marad az arcomon, nagyon nyűglődni kell, hogy szépen eloszlassam, ugyanakkor ne kenjem szét az egész fejemen. A hozzá tartozó kis ecset teljesen használhatatlan. Ebben az árkategóriában viszont teljesen OK.

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó
2011. augusztus 1.

A létező legjobb arctisztító. Kis radírozó szemcsék vannak benne, de minden nap lehet használni. Az illata kellemes, nekem tipikusan olyan "tisztaság illat". Sok tubussal elhasználtam már belőle, nagy kedvenc, ajánlom mindenkinek.

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó
2011. augusztus 1.

Az arcbőr színének egyenletlenségeit kiegyenlíti, de ennyi. (+ könnyű vele dolgozni, ez is tény) Viszont én jobban szeretem az erős fedésű alapozókat. Aki azt állítja, hogy ez az, az még nem látott igazi erős fedésűt. :) Tökéletes, vagy majdnem tőkéletes bőrűeknek szuper, de akinek van mit elfednie, annak nem a legjobb. Valamelyik összetevőjét ráadásul nem is szereti a bőröm. + Nekem nem is elég tartós, hamar lekopik.

Max Factor Masterpiece Colour Precision Krémes Szemhéjfesték

Max Factor Masterpiece Colour Precision Krémes Szemhéjfesték
2011. augusztus 1.

Gyönyörű, nagyon tartósan fennmarad, nem áll össze (persze hagyni kell megszáradni). Nekem az egyetlen bajom az volt, hogy hamar "megromlott", elég fura lett a szaga. Aki gyorsan elhasználja, annak viszont főnyeremény.

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2011. augusztus 1.

Több dobozzal használtam már el belőle, az általam próbált púderek közül ez a legjobb. Viszont mivel a bőröm nem zsíros, nem fénylik, ezért nem használom naponta. Nyáron szépen lefixálja az alapozót, de tény, hogy elég nehéz vele természetes hatást elérni, látható, hogy sminkelt az arcbőr.