guccigirl

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrprobléma: -

Gliss Kur Total Repair Sampon (régi)

Gliss Kur Total Repair Sampon (régi)
2011. augusztus 1.

Állandóan használt samponom, és ez nálam már nagy szó. Jó az illata, puha lesz tőle a hajam. Nem zsírosít, nem korpásodik tőle a haj, tényleg szuper.

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor
2011. augusztus 1.

Az illata jó, mert nem erős, és simán elbír egy parfümöt maga mellett, viszont nem jobb, mint egy normális drogériás termék. + A ruhán is szép kis fehér foltokat / csíkokat hagy. Ha anyukám meglep egy ilyennel, elhasználom, de egyébként nem vennék ilyet.

Vichy Normaderm Night Chrono-Active Anti-Imperfection Care

Vichy Normaderm Night Chrono-Active Anti-Imperfection Care
2011. augusztus 1.

Nagyon "nehéz" krém, ezért tényleg csak éjszakára lehet felkenni. Komoly bőrproblémákra szerintem nem jelent megoldást, nekem az egy-két pattanásomra jó volt egyébként. Egy tubust elhasználtam, de nem vásárolnám újra, annyira nem nagy csodaszer, amennyibe kerül, ráadásul nekem nagyon hamar elfogyott, pedig nem kentem hatalmas adagokat az arcomra.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2011. augusztus 1.

Szuper puha és selymes lesz tőle a haj, imádom. Azt persze mindenki tartsa szem előtt, hogy a már roncsolt, töredezett, szálkás hajvégeket nem fogja "összeragasztani", azokon egyedül az olló segít. + Nem 1-2-szeri használattól kell csodát várni. Ár-érték arányban abszolút nyerő, olcsósága ellenére nem egy gagyi termékről van szó, hanem egy fodrászok által is használt pakolásról. Én minden hajmosás után használom (kb. 4-5 naponta), mindig pakolásként (min. fél - 1órát van a hajamon, törölközőből szoktam turbánt csinálni :D).

Bourjois Khôl & Contour Szemceruza

Bourjois Khôl & Contour Szemceruza
2011. július 31.

Nagyon tartós szemceruza, nem kenődik el, a vízvonalban is jól használható, puha, könnyű vele dolgozni. Abszolút kedvenc az eddig próbáltak közül.

La Roche-Posay Toleriane Corrective Folyékony Alapozó SPF20

La Roche-Posay Toleriane Corrective Folyékony Alapozó SPF20
2011. július 31.

Szerintem ezzel az alapozóval lehet a legtökéletesebb bőrt elérni, mivel nagyon jól és egyenletesen fed. Annyi a titok, hogy ecsettel kell felvinni. Egyetlen bajom, hogy nekem túl sárgásak az árnyalatok, most nyáron a 11-es már túl világos nekem, a 13-as viszont kicsit répaszínű.