guccigirl

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrprobléma: -

Kiko Soft Focus Compact Wet & Dry Mineral Foundation

Kiko Soft Focus Compact Wet & Dry Mineral Foundation
2013. szeptember 6.

Véletlenül került hozzám, a páromnak mondtam valami tök mást, hogy olyat szeretnék, ha hozna nekem Olaszországból, de végül ezt hozta. (Tipikus férfi, a körömlakkot sem tudja megkülönböztetni a rúzstól. :D) Először elgondolkoztam, hogy mit kezdjek ezzel, mert azt sem tudtam, hogyan kell használni. Bevált púderem van, úgyhogy egyértelmű volt, hogy inkább alapozóként fogom letesztelni. Először nedves ecsettel próbáltam felvinni, totális kudarc volt. Aztán a hozzá tartozó szivacsot vizeztem be, és így vittem fel. Elég macerás, mert miután "rászárad" az arcra, púderes lesz a finishe, de nem lehet eldolgozni, csak ha újra bevizezed, immár az arcon. Ha sikerül felszenvedni, szép az összkép, viselni extra kellemes, mintha tényleg semmi nem lenne az ember lányán. A fedése inkább gyenge-közepes, és csak szebb bőrűeknek ajánlom, mert a korrektort (Max Factor Erace-t használtam) konkrétan ledobja magáról, képtelenség összedolgozni a kettőt. Összességében annyi a véleményem, hogy ha hozzátok kerül véletlenül, akkor érdemes kipróbálni, de direkt ilyet nem vennék.

Astor StimuLash Szempillaspirál

Astor StimuLash Szempillaspirál
2013. szeptember 6.

Kellett egy új spirált vennem, bementem a dm-be, szétnéztem, kerestem valamit, ami nem túl drága, és nem szilikonos a keféje. Ennyi. Mivel ilyenem még nem volt, betettem a kosárba, hogy kipróbáljam. Meg kell mondjam, kellemes csalódás ért. Nekem nagyon szép hosszú, ívelt és dúsabb pillákat varázsol, ráadásul elég egyszer átmenni vele egy szempillasoron. Annyira korrekt termék, hogy szívesen vásárolom újra. Nem kenődik, nem pereg. Azt nem tudom, hogy lettek e új szempilláim tőle, de nem is ezért vettem. Őszintén szólva a Clinique spirálomat simán veri, és nem csak árban.

Kiko Körömlakk

Kiko Körömlakk
2013. augusztus 22.

Én is egy olasz nyaralás során zsebeltem be pár árnyalatot. Nálam ez olyan egyik szemem sír, a másik nevet kategóriájú lakk. Pozitívuma, hogy rengeteg árnyalatban kapható, nem drága, két rétegben tökéletes, tartós. Negatívuma, hogy itthon nincs, és sajnos nekem iszonyú lassan szárad. Ez pedig nagy baj, mert mindig lepedőmintás lesz a körmöm, ha nincs elég türelmem (értsd: az esetek 90 %-ában). Összességében szerethető, egy-egy különleges árnyalatot érdemes beszerezni, ha külföldön jár az ember (vagy valamelyik ismerőse).

Essence Me And My Ice Cream Shimmer Pearls Highlighter Gyöngyök

Essence Me And My Ice Cream Shimmer Pearls Highlighter Gyöngyök
2013. július 14.

Egyszerűen annyira megtetszett, hogy muszáj voltam megvenni, az ilyen cukorkaszínű csillogós dolgokkal kilóra meg lehet venni. Nagyon finom illata van, mint valamilyen édességnek. 14 grammos a kiszerelése, én képek alapján nagyobbra számítottam. Lilás, rózsaszínes, barackos, sárgás és zöldes kis gyöngyök vannak benne, plusz egy szivacs, a teteje jól záródó, rá kell tekerni, mint egy krém tégelyére. Én a szivacs használatával nem próbálkoztam, egy ecsettel nyúltam bele. Nagyon porzik, ha végighúzzuk rajta az ecsetet, igazi púderfelhő száll fel. Színe semmi nincs, legalábbis az én bőrömön (igen, a zöldes gyöngyök ijesztőek voltak...). Enyhe csillogása van az egésznek, finom púderes a finish. Tetszik, mert igazi csajos termék, de nem tudom, hogy hova fogom használni. Ahhoz sok a csillogás, hogy egész arcra tegyem, talán pirosító mellé, esetleg szemöldök alá bevetem. A tartósságával kapcsolatban nincs tapasztalatom. Inkább szép, mint hasznos.

Bioderma Sensibio DS+ Habzó Gél

Bioderma Sensibio DS+ Habzó Gél
2013. június 17.

A krémjéhez kaptam ajándékba, tehát annyira nem fáj a dolog, mert nem került pénzbe. Röviden megfogalmazva számomra rettenetes. Soha semmi nem szárította még így a bőrömet, olyan érzésem van , hogy ha megemelem a szemöldököm, a homlokomon szétreped a bőr, annyira feszül. A habzása még nem tűnt fel (=nincs). Nagyon zsíros bőrűeknek jó lehet, de akinek egy kicsit is száraz a bőre, az felejtse el. Én az ecseteimet mosom most ezzel, arcon megbukott.

Helia-D Tusfürdő Cseresznye Kivonattal

Helia-D Tusfürdő Cseresznye Kivonattal
2013. március 23.

Ha a szívemre hallgatok, akkor azt mondom, hogy szeretem, mert bejön a tipikus mű-cseresznye illat, de ha az eszemre hallgatok, akkor meg nem tetszik, mert az illata csak addig érezhető, még ki nem nyomom a flakonból, ráadásul nekem túl híg, alig habzik, szóval nem az igazi. Olcsónak nagyon olcsó, az illata miatt egyszer érdemes lehet kipróbálni, de hosszabb távon nem tudnám használni.

Vichy Purete Thermale Habzó Arctisztító

Vichy Purete Thermale Habzó Arctisztító
2013. március 23.

Eddig sok arctisztítóban csalódtam, mert lehet ugyan, hogy egy ideig csodát műveltek, de később tragédiába fordult pár termék használata. Ez a Vichy nekem bejön, nem művel csodát, csak teszi a dolgát: tisztítja a bőrt. Én vizes arcbőrre viszem fel, egy pumpálásnyit. Viszonylag sokáig kitart, igaz, csak este használom, a sminkmaradvány lemosására. Többször újravásároltam, elégedett vagyok vele.

Lancôme Juicy Tubes Szájfény

Lancôme Juicy Tubes Szájfény
2013. február 7.

A sok pozitív vélemény mellett biztosan nagyon népszerűtlen leszek a negatív véleményemmel, de... A világ egyik legjobb szájfényétől, aminek megkérik az árát, joggal várhatja el az ember, hogy tökéletes legyen minden tekintetben. Én a Once upon a day sorozatból a szerdai Cherry Clafoutis-t vettem meg. A színe elméletileg babarózsaszín, gyakorlatilag majdnem egyező a szám színével. Az ígéret tükörfény, a valóság szolid csillogás. Kopni ugyanúgy kopik, nem éli túl az evést, ivást, csókot sem. Legutóbb egy 600Ft-os NYC szájfényt használtam, és nem mondom, hogy veri a Lancome 5900Ft-os csodáját, de megüti azt a szintet, tizedáron. Persze jó érzés, hogy egy csipetnyi luxus lapul a táskámban, de az, hogy ez a legjobb, számomra nem igaz. Úgy érzem, hogy nem egy csúcsszuper szájfényt vásároltam, hanem egy csipetnyi életérzést.

NYC Liquid Lipshine

NYC Liquid Lipshine
2012. december 28.

Muszáj volt kipróbálnom a sok jó vélemény hatására, és én is a rajongók táborához csatlakozom. A szín nevére nem emlékszem, valami fukszia. Gyönyörű, élénk színű, már-már vizesen csillogó. Az applikátor kicsit furcsa nekem, hosszabb, mint egy átlagos, úgyhogy én úgy ügyeskedem fel a számra a szájfényt, mintha egy ecset lenne az applikátor, azaz kevésbé fektetem el. Ennek ellenére szinte lehetetlen elrontani a felvitelt. Nagyon tartós, írták előttem, hogy ez szinte egy folyékony ajakrúzs. Nem tudok róla rosszat mondani. Az ára több, mint baráti.

L'Occitane Cherry Rose 4 Reines Tusfürdő

L'Occitane Cherry Rose 4 Reines Tusfürdő
2012. december 28.

Tusfürdőként használtam még csak, úgy nem habzik igazán. Nem tudom, hogy habfürdőnek mennyire válna be. Egyébként az illatára ugyanaz igaz, mint a kézkrém - párjára, isteni finom, természetes rózsaillat, és szerintem sokáig meg is marad a bőrön. Nagyon szeretem, bár nem szívesen költök ennyit egy tusfürdőre. De ajándékba bármikor elfogadom! :)