guccigirl

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrprobléma: -

Balea Borotvahab

Balea Borotvahab
2012. április 22.

2 okból vettem meg: az egyik az itteni pozitív vélemények, a másik pedig az, hogy az általam eddig használt "márkás" termék már majdnem 2000 ft, amit enyhén túlzásnak érzek. Meg kell mondjam, nem csalódtam. Finom az illata, kevés is elég belőle, sűrű, és egyáltalán nem irritál. Az új kedvenc. Biztosan újravásárolom!

Essence Mini Lipgloss Set

Essence Mini Lipgloss Set
2012. április 20.

Én is a london calling triót vettem meg, és nagyon elégedett vagyok vele. Mivel mániákus rúzs - és szájfénygyűjtő vagyok, ezért nagyon ritka, hogy teljesen elhasználok egy terméket, mert a nagy körforgásban valami mindig elfelejtődik, aztán megromlik, vagy elveszítem. Így nekem ez a "több szín, kisebb kiszerelésben" megoldás nagyon tetszik. Nyaraláshoz is ideális lesz. Az illata kellemes, nem zavaró. Az állaga krémes, kicsit ragacsos, de szerintem annak, aki szájfényt használ, el kell fogadnia, hogy a terméknek valahogy a szájra kell tapadnia... Szépen csillog mindhárom, a kedvencem az átlátszó csillámos. Mivel én még a 100% csók-evés-ivás álló rúzsokat is lenyalom, ezért a tartósságáról nem tisztem nyilatkozni. :D

Max Factor Ageless Elixir 2in1 Alapozó és Szérum

Max Factor Ageless Elixir 2in1 Alapozó és Szérum
2012. április 18.

Az csak egy "első benyomás" vélemény, szóval hosszú távon nem tudom, milyen viszonyban leszünk. Az alapozó állaga nagyon tetszik, nem az a nagyon folyékony, viszont nem is kemény krém, inkább könnyű, kellemes. Az illata szintén jó, bár kicsit túl erős, nem igazán értem, hogy egy dekorkozmetikumba minek ennyi parfüm. A színe (55) tökéletesen passzol hozzám, pozitívum ezeken kívül a pumpás kiszerelés és a SPF15. Ami miatt viszont levonok az 2, egy alapozónál igen fontos dolog: tudom, hogy az alapozók nem a bőrhibák tökéletes elfedésére lettek kitalálva, de már lehet kapni olyan alapozót, ami mellé nem kell korrektor. Nekem ehhez kell, mert nem fed annyira. A másik negatívum, hogy elég hamar eltűnt az arcomról, felkentem szépen, és este már alig látszott valami, a sminklemosó pamacs is majdnem alapozómentes maradt (pedig felvitel után a márka Creme Puff púderét tettem rá, ami önmagában bevált). Vegyesek az érzéseim. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újravenném.

Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D Super Concentrated Anti-Cellulite Serum

Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D Super Concentrated Anti-Cellulite Serum
2012. április 9.

Elég sok hasonló jellegű terméket kipróbáltam már, így van összehasonlítási alapom. Sajnos ha napi 2 tábla csokit benyomunk, és egész nap a számítógép előtt tespedünk, akkor önmagában ez nem fogja eltüntetni a narancsbőrt. Jó hír viszont, hogy minimális mozgással (heti 1-2 intenzív túra vagy futás vagy célzott torna) + sok vízfogyasztással + ennek a terméknek a rendszeres bemasszírozásával lehet látható (de nem tökéletes) eredményt elérni. Én egy hónapja tesztelem, ha elfogy, veszek még belőle, kíváncsi vagyok, hogy mit tud hosszútávon. Napi 2-szer javasolt használni, én csak 1-szer szoktam, de nem csak bekenem, hanem kicsit masszírozgatom is a problémás területeket. Az illata enyhén mentolos, és emiatt a többi hasonló termékkel ellentétben inkább hűsítő hatású. Könnyen beszívódik és nem ragacsos. Ár-érték arányban szerintem korrekt termék, de önmagában nem csodaszer.

SYOSS Erős Tartás Hajlakk

SYOSS Erős Tartás Hajlakk
2012. március 29.

Sajnos nekem sem volt maximálisan örömteli a találkozásom ezzel a hajlakkal. Az illata nem különösebben jó, de nem is rossz, tipikus hajlakk. Én főleg a feltűzött frufrumra fújtam, hogy nap közben ne csússzon szét. Nem is csúszott, jól megtartotta, viszont a hajam száraz, sprőd és fakó lett tőle (pedig csak 2 kicsi fújás ment rá, nem a fél flakon). A legjobban viszont az idegesített fel, amikor egyik reggel megadta magát a szórófej, és nem lehetett lenyomni, szóval sehogy nem tudtam belőle egy fújásnyit sem kicsikarni. Tudom, hogy nem egy kifejezett fodrásztermék, de fodrászkellékesnél ilyen áron már lehet profi minőséget kapni. Ennek az a pozitívuma, hogy könnyen beszerezhető. De inkább másikat (Subrina) használok.

Yamuna Citromfű Szappan

Yamuna Citromfű Szappan
2012. március 26.

Én már hónapok óta ezzel mosom az arcom (előtte arctisztító tejjel leszedem a sminket). Nagyon tisztának érzem utána a bőrömet. Engem pont annyira szárít, amennyire kell, és utána egy elég gazdag krémet használok, szóval ebből nincs baj. Sokáig elég egy tömb, szóval nagyon megéri az árát. Az illata nem zavaróan erős, és külön jó, hogy nem képződik óriási mennyiségű hab az arcomon, így könnyen le tudom mosni.

Nivea Angel Star ChicMystic Golyós Dezodor

Nivea Angel Star ChicMystic Golyós Dezodor
2012. március 22.

Elégedett vagyok ezzel a dezodorral, de a 48 órás védelem nyilván kamu (már csak azért is, mert átlagember naponta illőnek érzi megfürdeni...). Egyébként nekem bevált normál izzadásra, kíváncsi vagyok nyáron milyen lesz. Az illata finom, de nem zavaróan erős. Felkenve sokkal jobb, mint az üvegből szagolgatva. Tetszik, hogy maga a termék átlátszó, így sanszos, hogy tényleg nem hagy foltot a ruhákon (nálam eddig nem hagyott). Plusz pont az átlátszó üvegért is, met így látszik, hogy mennyi van benne, és nem ér váratlanul, hogy hopp, elfogyott. Szívesen fogom újravásárolni, pedig nem vagyok nagy nivea-fan.

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2012. március 22.

Az eredetinek kikiáltott koreai bb krémeket nem próbáltam, így összehasonlítási alapom nincs, de nekem nagyon tetszik ez a termék. A dm-ben kuponnal 1500 ft-ért vettem, a világos színűt. Rengeteg rosszat írtatok, de sok jót is, így ki akartam próbálni. Először is nem büdös. Az illata engem leginkább a zöld teára emlékeztet, de egyébként nem olyan erős, hogy ez túl nagy filozofálást érdemelne. Az általam használt alapozótól sokkal sűrűbb, igazi krém állaga van, én mégis ecsettel vittem fel, és szép lett a végeredmény. Pár apró bőrhibám van (orr körüli pirosság, néha 1-2 pattanás), és a szemem alatt szép nagy karikák díszelegnek. Nekem ezeket szépen elfedte, simán kimennék így utcára, bárhova. A bőröm nem kelt zsíros hatást, én csak egy visszafogott, egészséges csillogást látok, ezért púdert sem használtam rá. Részemről nagyon megéri, mert kiváltja az 5-6ezres alapozómat.

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2012. március 15.

Az egyik barátnőm vitt el a Ferenc körúti márkaboltba, és meg kell mondjam, nagyon elégedett vagyok. Alapelvem, hogy lakkért sok pénzt nem adok, mert még soha egy üvegcsét sem dobtam ki amiatt, hogy elfogyott. Mindig megunom és beszárad, aztán kuka. Ezért a 350 Ft-os ár teljesen OK nekem. 2 árnyalatot vettem, egy lilás holografikusat, és egy halványabb narancsszínt. Nagyon folyékony állagúak, nem is azok a tipikus 1 perc alatt száradó lakkok, viszont a végeredmény csodaszép és tartós. Külön tetszik, hogy nem csak sablonos színeket árulnak, hanem rengeteg különlegességet is. Biztosan beszerzek még pár darabot.

L'Oréal Infallible Lip Duo Ajakrúzs

L'Oréal Infallible Lip Duo Ajakrúzs
2012. március 15.

Az ötlet nagyon jó, egy színes rúzsból (1. lépés) és egy balzsmaból (2. lépés) áll ez a duo. Nekem egy szép, visszafogott színem van, alig tér el a szám színétől. Piros pont, amiért jó illatú a rúzs. Csak sajnos most jön a DE. Soha, semmi nem szárította még úgy ki a számat, mint ez. A balzsamot gyakorlatilag 10 percenként kenném rá, hogy kicsit puhábbnak érezzem. Ha pedig nem egyenletes az ajkunk (nincs leradírozva) használat előtt, akkor a rúzs és a kiszáradt bőrdarabkák szépen elkezdenek, lehámlani, leperegni, ami - mondanom sem kell - nem egy szép látvány. Az pedig nyilván mindenkinek egyértelmű, hogy nem bír ki 16 órát. Biztosan nem venném újra, ami megvan, annak esetleg a balzsam részét használom el.