guccigirl

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrprobléma: -

got2B Smooth & Chick Göndörödés Elleni Hajápoló Balzsam

got2B Smooth & Chick Göndörödés Elleni Hajápoló Balzsam
2012. január 14.

Már jópár hasonló terméken vagyok túl, de ez az abszolút befutó. Hajvasalás előtt szoktam a már megszárított hajamra tenni. Következő hajmosásig a hajam egyenes is marad, nem szöszösödik be a párától. Sok fodrászkellékestől vásárolt drága termék sem tudja ezt. A frufrum megigazítására is ezt használom, így nem állnak szanaszét a hajszálak. Az én hajamat nem zsírosította, nem nehezítette, igaz, hogy nem is estem túlzásba a használt mennyiséggel. Az illata is jó, bár én felvitel után nem igazán érzem. A pumpás kiszerelés praktikus, de arra azért kíváncsi lennék, hogy mennyi marad a flakonban... Mindenesetre ennyi pénzért nagyon megéri.

NYC Expert Last Körömlakk

NYC Expert Last Körömlakk
2012. január 14.

A Lingering Lingerie árnyalatot vettem meg, ez egy nagyon szép halvány rózsaszín. A körmömön sajnos nem pont olyan színű, mint az üvegben, pedig 2 rétegben vittem fel. Az állagával nincs bajom, mert voltak már hasonló folyékony lakkjaim, és szerintem ettől még nem nehezebb vele dolgozni (esetleg a bőrre is kerül egy kicsi, de az könnyen leszedhető). A legnagyobb bajom az, hogy csíkos. :(

Naf Naf Too

Naf Naf Too
2012. január 12.

Karácsonyra kaptam ezt a parfümöt, és elég vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Az illata nekem nagyon tetszik, de aki nem kedveli a virágos illatokat, annak töménynek, "kölnisnek" hathat. Az én legnagyobb bajom, hogy nem valami tartós, a bőrömről rövid időn belül elillan, de sajnos a ruhámon sem marad meg pár óránál tovább.

La Roche-Posay Cicaplast

La Roche-Posay Cicaplast
2012. január 9.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, és bár nem használom túlságosan régóta, de eddig azt kell mondjam, hogy csalódás. Én is a pattanások utáni kis hegekre akartam bevetni, persze nem csak a kis pöttyökre kentem, hanem egész arcra. Az eredmény: fénylő, zsíros arcbőr, és újabb pattanások. Inkább a kevés pattanásom nyoma tűnjön el lassabban, minthogy sok legyen, de gyorsabban múljon...Sminkelni egyébként egészen jól lehet rá, sőt az egyik kedvenc sminkesem (Lisa Eldridge) is használja smink alá. Ennek ellenére nálam nem nyert.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2012. január 4.

Kicsit csalódtam ebben a termékben. Kétlaki életet élek, és az egyik lakásban maradt a tégelyes verzió, viszont itt a dm-ben nem találtam olyat, így megvettem ezt. Azon is elcsodálkoztam, hogy más az összetétele. A legnagyobb baj viszont az, hogy hatását tekintve meg sem közelíti a tégelyes testvérét. Azzal bekenve a számat azonnal érezhető a javulás, ezzel viszont akár többször is bekenhetem, nem lesz olyan puha az eredmény.

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2011. december 29.

Talán bizarr, hogy egy babapopsikrémet így használok, de én az arcomra szoktam kenni. :) Amikor kiszárad a bőröm télen, és apró kis hámlások lesznek rajta, ezzel kenem be, és pár nap alatt szépen rendbe hozza. Nagyon nehezen szívódik be, ezért főleg este szoktam használni.

Balea Extra Stark Deo Spray

Balea Extra Stark Deo Spray
2011. december 29.

Elég szkeptikusan álltam a dologhoz, de úgy voltam vele, hogy ennyi pénzt megér egy kipróbálás. Őszintén mondom, hogy nagyon elégedett vagyok vele, a spray állagú dezodorok közül ez a leghatásosabb, amit próbáltam. Az illata valóban emlékeztet a Niveára. Alapvetően nem kedvelem kifejezetten ezt az illatot, de olyan enyhe, hogy simán lehet mellé parfümöt használni, nem fognak összeveszni. Ajánlom mindenkinek.

Essence Körömhidratáló Körömlakklemosó

Essence Körömhidratáló Körömlakklemosó
2011. december 14.

Elég szkeptikus vagyok ezzel a termékkel kapcsolatban. Nem értem, hogy egy tömény acetonos lemosó hogyan lehet hidratáló. Az illata tényleg jobb, mint egy átlagos lemosónak, de nem parfüm-élményre kell számítani. Egyébként a célnak is csak többé-kevésbé felel meg, ugyanis tényleg igaz, hogy szétkeni a feloldott lakkot. Kb. 4 vattapamacs kell, hogy a 10 körmömet és aztán az ujjaimat lemossam. A nail art topper-t (circus confetti) pedig nem szedi le, vagy csak olyan küzdelem árán, ami elég erőteljesen embert próbáló...

Vichy Aera Teint Pure Alapozó

Vichy Aera Teint Pure Alapozó
2011. december 12.

A Vichy Dermablend alapozója nagyon bejött, gondoltam, hogy ezt is kipróbálom. Sajnos óriási csalódás volt, szerintem ennyit egy bármilyen olcsó alapozó is "tud". Az állaga folyékonyabb, mint amit szeretek, de ez még megbocsátható lenne. A legnagyobb baj, hogy egyáltalán nem tartós, pár óra alatt gyakorlatilag "eltűnik" a bőrömről. Nekem pénzkidobás, ár-érték arányban nulla.

Manhattan M♥ Cherry Lips Csillogó Szájfény

Manhattan M♥ Cherry Lips Csillogó Szájfény
2011. december 10.

Még hozzájutottam a dm-ben, de nem vagyok elájulva tőle. Az 53A narancsos árnyalatot választottam, de a számon semmi szín nem látszik, csak annyi, hogy vizesen csillog. Elég tartós, ezért cserébe ragadós is kicsit. Egy idő után nekem mintha "beszívódna. Nem fog érte fájni a szívem, persze lehet, hogy csak rossz színt választottam.