gugan16

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bio-Oil

Bio-Oil
2019. december 7.

Hónapokig használtam arcomra, a pattanások utáni hegeket szerettem volna halványítani, de ebben nem hozott semmi változást. Az illata kellemes, hidratálni valamit hidratált, de ezt ennél sokkal olcsóbb olajokkal és krémekkel is el lehet érni. Az összetevői nem szépek, arcra most már nem is szívesen használom, nem tudom egyébként, hogy ajánlhatják érzékeny bőrre.

Essence Brighten Up! Banana Púder

Essence Brighten Up! Banana Púder
2019. december 6.

Szem alá használom, nedves blenderrel viszem fel, aztán eldolgozom ecsettel. Nagyon szépen világosít (pedig a bőröm is nagyon fehér), tartóssá teszi a korrektort és megakadályozza, hogy bele üljön a ráncokba. A csomagolás zárása elég hamar eltört, de nálam minden ilyen típusú terméknél ez szokott történni.

Isana Borotválkozó Olaj Sensitiv

Isana Borotválkozó Olaj Sensitiv
2019. december 6.

Hát nagyon nem vált be. Ahogy előttem is írták a borotvát eltömíti, lassabb vele a borotválkozás és nem éreztem, hogy hidratáltabb lenne a használata után a bőröm, mint sima géllel. Azt észrevettem, hogy mintha simább lenne vele az eredmény, de aztán gyulladást okozott, így ebből a szempontból sem éri meg.

Catrice Generation Plump & Shine Lip Gloss

Catrice Generation Plump & Shine Lip Gloss
2019. december 6.

110-es árnyalat van meg, szeretem használni, Nagyon szép, tartós, kicsit ragacsos, de engem az nem szokott zavarni.

PomPom Botanikuskert Nappali Arckrém

PomPom Botanikuskert Nappali Arckrém
2019. április 19.

Nagyon tetszik, az én száraz bőrömön viszonylag gyorsan beszívódik és jól lehet rá sminkelni, de normál bőrre már nem biztos, hogy ajánlanám. Nem igazán van illata, nem irritál, de szépen hidratál. Illetve a pumpás kialakítás is nagyon praktikus.

NYX Worth The Hype Szempillaspirál

NYX Worth The Hype Szempillaspirál
2019. február 8.

A l'oreal lash paradise és a maybelline lash sensational helyett keresek egy cruelty free alternatívát. Ez a spirál nagyon szépen szétválasztja a pilláimat és hosszabbít is, viszont nekem nem elég "mű" hatású. De ezért nem vonok le pontot, mert egyébként ha ezeknél egy fokkal természetesebb spirált keres valaki, akkor ez egy jó választás lehet.

BH Cosmetics Floral Blush Duo Cheek Color

BH Cosmetics Floral Blush Duo Cheek Color
2019. február 7.

A honolulu hideaway árnyalatot rendeltem meg, ami egy nagyon szép szín lenne, viszont tele van arany csillámokkal, így számomra hordhatatlan. Próbáltam leszedni, hátha csak a felső réteg van befújva, de sajnos nem javított a helyzeten. Sajnálom, mert maga a csomagolás egyébként nagyon tetszik. Lehet, hogy valakinek sötétebb bőrtónussal nem lennének ilyen zavaróak a csillámok, de így én nem tudom ajánlani ezt az árnyalatot.

Nabla Dreamy Matte Liquid Lipstick Folyékony Rúzs

Nabla Dreamy Matte Liquid Lipstick Folyékony Rúzs
2018. október 13.

Unspoken árnyalatban van meg ami egy sötétbordó szín. Sajnos nekem két rétegben is kicsit foltosan fed, illetve az applikátorával sem könnyű szerintem precízen dolgozni. Passzoló ceruzával és rúzsecset segítségével jobb a helyzet, de még így sem vagyok teljesen elégedett a végeredménnyel. Viszont egyébként nagyon kényelmes és könnyű az érzete az ajkakon, és tartós, még ha akarod se tudod száradás után pl. a fogadra kenni. Csalódott vagyok, de valószínűleg egy világosabb árnyalattal nem lennének ilyen gondjaim, viszont ezt nem tudom ajánlani.

Make Up Factory Sensitive Eye Shadow Base

Make Up Factory Sensitive Eye Shadow Base
2018. augusztus 26.

Előtte a Rdel Young szemhéjpúder alapját használtam, ami ennek a töredékébe kerül és szerintem sokkal jobb termék. Eleinte csak egy olajos folyadék jött ki a tubusból, de most már szerencsére ez nem szokott meg történni. Nem borzasztó, de ezzel sokkal hamarabb beleül a rácokba a szemfesték, mint az előző bázisommal és szerintem a színek eldolgozhatóságán se sokat segít.

Mario Badescu Facial Spray With Aloe, Herbs and Rosewater

Mario Badescu Facial Spray With Aloe, Herbs and Rosewater
2018. június 27.

Frissítő, kellemes az illata és tényleg hidratál, agyagos maszk után is szoktam használni, rögtön megszünteti a bőr húzódó érzését. A flakonját is nagyon szeretem, ha elfogy szeretném kipróbálni, hogy sima rózsavízzel feltöltve hasonló hatást tudok-e elérni, de igazából ez az első hidratáló/frissítő típusú spray amit újravennék.