gugan16

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Mario Badescu Facial Spray With Aloe, Herbs and Rosewater

Mario Badescu Facial Spray With Aloe, Herbs and Rosewater
2018. június 27.

Frissítő, kellemes az illata és tényleg hidratál, agyagos maszk után is szoktam használni, rögtön megszünteti a bőr húzódó érzését. A flakonját is nagyon szeretem, ha elfogy szeretném kipróbálni, hogy sima rózsavízzel feltöltve hasonló hatást tudok-e elérni, de igazából ez az első hidratáló/frissítő típusú spray amit újravennék.

Maybelline Facestudio Master Chrome Metallic Highlighter

Maybelline Facestudio Master Chrome Metallic Highlighter
2018. május 27.

Rosegold árnylatban van meg, gyönyörű szín, és a hozzám hasonló nagyon fehér érdeklődőknek is tudom ajánlani, nem túl sötét a bőrön. Gyönyörűen mutat, nem púderes az arcon,nem csillámos, tartós is, és valószínűleg soha nem fog elfogyni.

NYX Dewy Finish Makeup Setting Spray

NYX Dewy Finish Makeup Setting Spray
2018. május 27.

Jól fixálja a sminkem, és elveszi a púderességét, szép összképet ad az arcnak. A permetével is meg vagyok elégedve és szerintem az árát is megéri. Viszont alkohol a második összetevő, és tudom, hogy a bőrömnek nem tesz jót, hogy szinte mindennap használom, de szeretem a hatását. Alkalmakra mindenképp ajánlom, de hétköznapi használatra még én is keresem helyette az igazit.

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém
2018. május 12.

Sajnos nem lett a kedvencem. Az illata kellemes, de nem imádom, a hatása se rossz, de nekem nem hidratál eléggé, illetve annyira az állaga se tetszik miután felkenem. Ennek ellenére az ára kedvező, szóval egy próbát megérhet, lehet csak mi nem passzolunk.

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2018. május 12.

Jó termék, nagyon kedvező áron. Szépen hidratál, viszonylag gyorsan felszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. Egyedül az illatát nem szeretem és sajnos nem is tudom megszokni, de ennek ellenére újravettem mert tényleg működik.

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Ultra Könnyű Napvédő Fluid Arcra

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Ultra Könnyű Napvédő Fluid Arcra
2018. május 12.

Nagyon jó termék. Könnyed érzete van a bőrön, szépen lehet rá sminkelni, és ami nekem nagyon fontos volt, hogy nem okoz bőrproblémákat. Mindennap használom, strandon még nem volt alkalmam kipróbálni, de eddig nem égtem le vele. Bár nem olcsó, de nekem megéri az árát, a kiszerelés nagyon táskabarát és kevés kell egy használathoz, így szerintem sokáig elég lesz.

Maybelline Super Stay 24h Full Coverage Alapozó

Maybelline Super Stay 24h Full Coverage Alapozó
2018. február 23.

A bőröm száraz-kombinált és nagyon fehér. A light beige árnyalat meglepően jól passzol, bár tény, hogy felvitel után sötétedik, de még így is teljesen viselhető kategória. Hidratáló primert használok alá, mert nálam is problémát okoznak a száraz foltok, és így nem azt mondom, hogy tökéletesen néz ki rajtuk, de jobb, mint nélküle. A fedése építhető, lehet vele egész természetes és full maszk hatást is elérni, de a bőrön könnyű érzete van. A tartóssága amit a legjobban szeretek benne, a nap végén is jól néz ki, sőt nekem kb. 5 óra viselés után tetszik a legjobban, mert akkor már nem annyira matt, és így egy nagyon szép egészséges bőrképet kapok, de nem esik szét az arcomon az alapozó. Nem okozott plusz bőrproblémákat, de csak nem mindennapi használatról tudok nyilatkozni. Akciósan vettem kb. 1800 forintért, ennyiért életem vására volt, de szerintem a teljes árát is megéri.

Dove Go Fresh Rejuvenate Tusfürdő

Dove Go Fresh Rejuvenate Tusfürdő
2018. február 16.

Csak dove tusfürdőket szoktam használni, és ez volt az első ami szárította a bőrömet, pedig pont azt szeretem bennük, hogy hidratálóak. Sajnálom, mert nagyon tetszett az illata, és a színe is bejött (nem mintha ez bármit is számítana, de na :D) .

Uriage Termálvíz Spray

Uriage Termálvíz Spray
2018. január 29.

Nekem sajnos nem csinált semmit. Nem lett tőle hidratáltabb a bőröm, nem nyugtatta, nem segített a pirosságon. Tény, hogy frissít, de ugyanezt csapvíz is megtenné spray formában, így számomra nagyon nem érte meg ez a termék, pedig reméltem, hogy jó lesz.:(

NYX Round Ajakrúzs

NYX Round Ajakrúzs
2017. december 9.

A tea rose árnyalat van meg, és sajnos elég vegyesek az érzéseim. Egyrészről nagyon szép és pigmentált szín, kellemes a textúrája és viszonylag tartós. De sajnos nekem nagyon kiemeli ha van száraz rész a számon, amit nem matt terméknél ennyire még nem tapasztaltam, illetve szájceruza nélkül sem szeretem használni, mert csúszkál.