gugan16

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lush Bunny Moon Zselés Arcpakolás

Lush Bunny Moon Zselés Arcpakolás
2017. december 5.

Az Oatifix helyett szerettem volna másik alternatívát, mert bár imádom, de mivel friss pakolás, ezért hamar el kell használni, és így kicsit drága. Ennek kellemes az illata és jól hidratál, sokáig elég és tetszik a zselés állaga. Az Oatifix marad a nagy kedvenc, de ha valakinek nem extrán száraz a bőre, akkor a Bunny Moon akár jobb választás is lehet. Szerintem újra fogom venni, mert jobban megéri és összességében jó termék.

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló
2017. december 5.

Az első pár használatnál utáltam az illatát, de aztán sikerült hozzászoknom, ezért nem vonok le csillagot. Egyébként nagyon jó termék, szuperül hidratál és kellemes érzés az ajkakon, rúzsok alatt is jól működik. Most gondoltam, hogy kicsit újítok, és a nuxe ajakápolóját vettem meg helyette, de vissza fogok térni hozzá, mert ápolásban eddig verhetetlen.

Trend It Up Natural Radiant Highlighter

Trend It Up Natural Radiant Highlighter
2017. szeptember 20.

010-es árnyalat van meg,kézen swatcholva csillámosnak tűnt, de arcon egyáltalán nem, csak szép fényt ad. Nagyon világos a bőröm, de a színe nem túl sötét, szépen mutat és tartós is. Szemzugba használva sem irritált. Számomra tökéletes hétköznapokra, nagyon szeretem.

Essence Smoothing Ajakradír

Essence Smoothing Ajakradír
2017. szeptember 20.

Leginkább utazáshoz vettem, mert itthon méz és cukor keverékét szoktam használni, ami egy kicsit körülményesebb. Nagyon bevált, más ajakbalzsammal együtt szoktam felvinni, mert magában kicsit durva nekem, de jól végzi a dolgát, praktikus és az illata is kellemes.

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2017. szeptember 20.

03-as árnyalat van meg, szép szín, nagyon könnyű viselet, tartósnak nem mondanám, de legalább egyenletesen kopik. Nekem nagyon alá kell hidratálni és radírozni, mert a legkisebb száraz részt is kiemel a számon. Picit hadilábon állok vele, mert szeretem viselni és az ára is nagyon jó, de a fent említettek miatt nem vennék másik árnyalatokat.

Bourjois Radiance Reveal Korrektor

Bourjois Radiance Reveal Korrektor
2017. február 22.

Nagyon szeretem, megfelelően világos a színe, eddig csak a catrice korrektorai passzoltak ilyen jól. Nálam nagyon tartós, könnyen eldolgozható, nem szárít, szép marad egész nap. Ha alapozó nélkül használom nagyobb területekre, nem fényesedik ki hamar ,jól bírja a napot. Van egy enyhe illata, de ez az arcon már nem érződik. Nagyon elégedett vagyok vele!:)

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál
2017. január 16.

Nem lett a kedvencem. A színe intenzív, de a kefe túl sok festeket vesz fel, és van, hogy darabos lesz a pillákon, valamint nálam nem is választja szét szépen őket. A lash sensationalhoz képest nem teljesített jól, amit viszont bátran ajánlanék! :)

Lush Oatifix Friss Arcpakolás

Lush Oatifix Friss Arcpakolás
2017. január 7.

Kedvenc arcpakolásom. A száraz bőrömet hidratálttá és ragyogóvá teszi, az illatát pedig imádom, hosszan megmarad a használata után. Ahányszor elfogy a bőröm láthatóan szárazabb lesz, hámlani kezd és mással eddig nem sikerült elérnem ugyanilyen hatást. Nekem még nem volt problémám a tartósságával, pár nappal a lejárati dátum után sem szokott semmi baja lenni.

Alverde Puderrouge Arcpirosító

Alverde Puderrouge Arcpirosító
2017. január 7.

Sajnos csalódás volt, a pigmentáltsága nagyon enyhe, szinte nem is látszik amikor felviszem, ha meg építeni próbálom foltos lesz a végeredmény.

Avon Mark 3D Ajakrúzs A Teltebb Ajkakért

Avon Mark 3D Ajakrúzs A Teltebb Ajkakért
2017. január 7.

Szépen pigmentált, nagyon krémes és kellemes a viselete. Mindennapos használatra tökéletes, nem szárít és egyenletesen kopik.