gugan16

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Mark 3D Ajakrúzs A Teltebb Ajkakért

Avon Mark 3D Ajakrúzs A Teltebb Ajkakért
2017. január 7.

Szépen pigmentált, nagyon krémes és kellemes a viselete. Mindennapos használatra tökéletes, nem szárít és egyenletesen kopik.

Rimmel Stay Matte Primer

Rimmel Stay Matte Primer
2017. január 7.

Nekem nagyon nem jött be. Alapvetően száraz a bőröm, a t-zónám fényesedik ki napközben, de ezzel a termékkel még hamarabb tette, mintha nem használtam volna. Az alapozó felvitelében sem láttam különbséget és a csomagolást se kedveltem.

Crystal Nails Xtreme Hard Nail Hardening Coat

Crystal Nails Xtreme Hard Nail Hardening Coat
2017. január 7.

Imádom. A körmeim lemezesen törtek, valamint a körömfestéstől el voltak színeződve, de amióta úgy fél éve ezt használom alaplakknak és néha csak magában is, rendbe hozta őket. A körömlakk tartósságán nem változtat és gyorsan szárad.

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2016. december 9.

Sajnos pattanásokat okozott, így nem tudom használni, pedig szépen hidratál és az illata is kellemes.

Dior Miss Dior Parfum Pour Cheveux

Dior Miss Dior Parfum Pour Cheveux
2016. február 27.

Ajándékként kaptam ezt a hajparfümöt. A doboz és főleg az üveg gyönyörű, maga az illat nagyon kellemes és nőies, sokáig megmarad a hajban. Van, hogy a bőrömre is fújok, ahol ahhoz képest, hogy nem parfüm, szintén egész jól teljesít.

The Body Shop Glazed Apple Kézkrém

The Body Shop Glazed Apple Kézkrém
2016. február 27.

Ajándékba kaptam, nagyon finom az illata, gyorsan beszívódik és szépen hidratál. Kis mennyiség is elég belőle, ami előnyös, mert nem nagy kiszerelés. Az árát kicsit sokkalom, de ezért nem vonok le csillagot, döntse el mindenki maga, hogy megéri-e neki ennyiért.:)

Astor Perfect Stay Gel Shine Körömlakk

Astor Perfect Stay Gel Shine Körömlakk
2016. február 27.

A 312-es deep scarlet árnyalat van meg, gyönyörű a színe, egyenletesen fel lehet vinni. Fedőlakkal használom, így 5 napot bír, ami nálam a maximum szokott lenni a körömlakkoknál.

Labello Lip Butter Blueberry Blush

Labello Lip Butter Blueberry Blush
2016. január 20.

Nagyon szerettem, most fogyott el. Az illata kellemes, szépen hidratált és szerettem az állagát.

Ebelin Präzisions Make Up Ei

Ebelin Präzisions Make Up Ei
2015. október 26.

Könnyen eldolgozható vele az alapozó, és jó minőségű a szivacs, hosszabb használat után sincs rajta sérülés. Nagyon elégedett vagyok vele, újra fogom venni.

Veradent Fogfehérítő Fogkrém

Veradent Fogfehérítő Fogkrém
2015. október 17.

Fogkrémként teljesen jól teljesít, a hatása megfelelő és szerintem az íze is kellemes. Viszont én a fogfehérítő hatást sajnos nem igazán tapasztaltam.