gugan16

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Rimmel Salon Pro With Lycra Körömlakk

Rimmel Salon Pro With Lycra Körömlakk
2015. augusztus 26.

Két lilás árnyalat van meg, mindkettőt akciósan vettem, így nagyon megérték. Imádom a színűket, könnyen kenhetőek és tartósak. Valamiért nekem a külsejük is nagyon tetszik.:)

Catrice Pure Shine Colour Lip Balm

Catrice Pure Shine Colour Lip Balm
2015. augusztus 26.

Szép színt és fényt ad az ajkaknak, hidratál is. Hétköznapokra tökéletes, az illata is nagyon kellemes, kicsit a narancsos tic tacra emlékeztet :D

Avon Sun+ Bőröregedést Késleltető Napvédő Arckrém Érzékeny Bőrre SPF50

Avon Sun+ Bőröregedést Késleltető Napvédő Arckrém Érzékeny Bőrre SPF50
2015. augusztus 26.

Az biztos, hogy nem égtem le a használata mellett (mondjuk barnulni se barnultam :D). Könnyen eldolgozható, nem pattogott ki tőle az arcom, az illata semleges és tényleg kis mennyiség is elegendő belőle.

Sun Ozon Naptej SPF 30

Sun Ozon Naptej SPF 30
2015. augusztus 26.

Számomra nem teljesített túl jól, bár nem égtem le a használatával, de ragadt és nehéz volt eldolgozni úgy, hogy ne hagyjon fehér foltot. A kommentek alapján jobbra számítottam. De az ára tényleg kedvező, és az illatával sincs gond.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2015. május 3.

Nagyon jól fed, a 010-es árnyalat tökéletesen passzol a nagyon világos bőrömhöz. Sokáig elég, és én szem alá is jól tudom használni. Biztos újraveszem majd!

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs
2015. május 3.

Imádom!:) A 107-es árnyalat van meg belőle, csodás a színe, viszonylag tartós, és ha használok mellé szájbalzsamot nem is szárít. Akciósan vettem, de a teljes árát is megérné.

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Sampon

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Sampon
2015. május 3.

Szuper ez a sampon, fényessé és nagyon puhává teszi a hajam, az illata is kellemes.Viszont azt vettem észre, hogy korpásodik tőle a fejbőröm, ezért oda másik sampont használok. A balzsamot és az olajat is használom a termékcsaládból, és összességében nagyon megvagyok elégedve velük.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2015. május 3.

Nagyon kellemes az illata, a hajamat puhává és fényessé teszi, de nekem a használata után kicsit nehezen kifésülhető lesz a hajam.