Guinevere97

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Manna Luxus Arcelixír

Manna Luxus Arcelixír
2019. június 26.

Szerintem ez egy durván túlárazott cucc. Egyedüli aktívabb hatóanyagnak max. az E-vitamint és a Squalene-t mondanám, de azok sem fognak semmilyen ránceltávolítást végezni.
Ilyen összegnek a töredékéért lehet igazán aktív hatóanyag tartalmú kencéket vásárolni, nem csak 30ml-t. Kezdek gyanakodni, hogy a márka honlapján honnan születik az a sok pozitív vélemény...

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával
2019. június 26.

Tény, hogy tud ám szárítani, de még így is szeretem, ez a kedvencem. Nekem úgy működik, ha kb. egy fél teáskanálnyit használok (így sokáig elég is) vékony rétegben és csak az állon, homlokon és orr környékén, tehát nem a teljes arcon, így nem húzza-nyúzza annyira a bőrt.
Szerintem azt fontos megjegyezni, hogy amint megszárad, érdemes lemosni, a száraz agyag ne csücsüljön sokáig a bőrön, mert csak húzni fogja.
Utána pedig hidratálás, hidratálás!

The Saem Saemmul Mousse Candy Tint

The Saem Saemmul Mousse Candy Tint
2019. június 26.

Nagy a szeretet ezzel a kis cukorsággal! Nekem annyira nem jönnek be a vizes állagú lip tint-ek, ennek pedig olyan krémes, bársonyos érzete van. Nagyon szépen mutat, nem szárít, sokszor rúzsra viszem fel, úgy még tartósabb az ajakszínem. Kedvencem a Chai tea árnyalat :))

Fabulon Tini Tonik

Fabulon Tini Tonik
2019. június 26.

Ó, miért van ez még forgalomban?? :( Emlékszem tinikorom borzalmaira, amikor még nem volt "fancy" bőrápolási rutinom, és semmit nem tudtam a megfelelő összetevőkről.
Aki teheti, kerülje ezt a cuccot. Nálam abszolút hatástalan volt, max arra volt jó, hogy egy "nyomkodási bűnözés" után jól lefertőtlenítse az arcomat. Merthogy alkohol van benne, ráadásul 2. helyen.
Aki nem akarja felgyorsítani a bőröregedést, plusz a szárító hatással csak fokozni a bőr zsírosságát, az szabaduljon meg tőle. Kár, hogy ilyen népszerű :(

Alverde Mattító Púder

Alverde Mattító Púder
2019. június 26.

Nekem jobban bejött, mint a por állagú verziója. Viszonylag tartós, alig porzik, alig érezni az illatát és eldolgozni is könnyű.

Alverde Transzparens Púder

Alverde Transzparens Púder
2019. június 26.

Szeretem, mert púder ( :D), színtelen, szépen el lehet dolgozni, nem hagy fehér réteget és viszonylag tartós még az én T-vonalban zsíros bőrömön is.
másrészt...
Utálom, mert borzasztóan nehéz takarékoskodni vele, egy csomó kijön mindig, amit lehetetlen visszavarázsolni a tégelybe. Utazásra emiatt abszolút alkalmatlan, plusz nekem nagyon zavaróan erős az illata.
A szilárt verzióját jobban szeretem.

Alverde Sensitive Concealer

Alverde Sensitive Concealer
2019. június 26.

Nyhh, lehetne sokkal jobb is. Én szem alatti karikákra használom, hát ott épphogy elfed valamicskét a kis lilás ereimből. Mindenképpen kell rá púder, mert átzsírosodik-olajosodik a bőrön, ami számomra idegesítő.
Nem mondanám jó fedésűnek, inkább azoknak ajánlott, akik csak valami nagyon nüansznyi dolgot akarnak elfedni vele.

Alverde Mat Lipstick

Alverde Mat Lipstick
2019. június 26.

Imádom! Az ijesztően világos szín kivételével mindegyik megvan, nagyon szeretem őket, főleg a pirosat. Gyönyörű színük van, krémes az állaguk, nem csillognak-fénylenek. Nálam viszonylag tartósak (főleg a nude árnyalatok), de az intenzívebb színek is. Aprók az ajkaim, ezért is nehéz számomra basic rúzst használni, de ennek a ceruzakialakítása még nekem is egyszerűvé teszi a rúzsozást. Nem is tudnék negatívumot mondani.
Még hidratáló hatása is van! :))

Benecos Natural Kajal Szemceruza

Benecos Natural Kajal Szemceruza
2019. június 26.

A barna, zöld, középkék, olíva és lila árnyalat van meg. Én speciel szeretem, hogy puha, nem karcolja a szem körüli bőrt, könnyű eldolgozni. Szem alatti vonalban tényleg kophat kicsit, de én pl. pont csak cicaszem rajzolásához használom és ahhoz tökéletes. Nem maszatolódik nap közben, de lemosni is könnyű, nem kell súrolni a szemem hozzá :) (és még az összetevői is szépek!)

RdeL Young Sun Púder

RdeL Young Sun Púder
2019. június 26.

Nagyon szeretem! Szép összetevői vannak, nem irritálja a bőröm.
Borzasztóan világos a bőrszínem, nehéz hozzá színt találni, de ez végre nem sárgás és nem is túl sötét árnyalat, kellemes, meleg színe van. Örülök, hogy nem csillog, inkább mattnak mondanám. Nekem jól szuperál pirosító helyett, illetve kicsi arckontúrozáshoz is :)