Guinevere97

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. június 26.

Reggel használom, a párját pedig sminklemosáskor a double cleansing 2. lépéseként. Borzasztóan szeretem, a bőröm meg pláne. Szép, puha tőle, nem csikorgósan tiszta és száraz.
Csudajó összetevői vannak, nem irritál semmi benne. Szerintem tökéletes.

CeraVe Foaming Cleanser

CeraVe Foaming Cleanser

Ez A LEMOSÓ. Végre úgy érzem, megvan a tökéletes darab! *győzelmi induló*
A pattanásra, mitesszerre, szárazságra hajlamos bőröm már annyi rossz terméket elszenvedett (kezdve a natúr szappanoktól a habzó borzalmakig), mire végre megtaláltam a Holika Holika Less on Skin géles lemosóját, ami szuper, na de ez MÉG SZUPEREBB. :)
Nagyon kevés elég belőle, jól habzik, nem irritál, s még hidratáltnak, puhának is érzem a bőröm utána, nincs húzódó érzés. A hidratáló párját reggel használom, őt pedig sminklemosáshoz, a double cleansing második lépéseként. Csak ajánlani tudom :))

Klairs Supple Preparation Unscented Toner

Klairs Supple Preparation Unscented Toner
2019. június 26.

No. 1. kedvenc! Csodás összetevők, nem irritál, elképesztően "fincsi" a bőrömnek. Egyszer otthon hagytam, egy héten át sóvárgott utána a bőröm. Szerintem tonikok terén abszolút csúcsszuper!

UPDATE:
A héten valami elvetemült szúnyog megcsípett a homlokomon (!). Sminklemosás után egyből jött a ez a kis csoda magában, fél óra múlva nyoma sem volt a pirosságnak, pár óra múlva pedig a dudor is elmúlt (úgy, hogy mást nem kentem a bőrömre). Imádom!

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2019. május 17.

Kb. még csak másfél hónapja használom, de nagyon szeretem! Korosztályból adódóan, inkább ráncmegelőzésre vettem, illetve mitesszerek ellen, amire nagyon jól be is vált, szépen kezdi kitisztítani őket a márka BHA-jával együtt. Külön szeretem, amiért nem hagy olajos érzetet a bőrön, szépen beszívódik.

Terra Naturi Szemöldökceruza

Terra Naturi Szemöldökceruza
2019. május 17.

Hogy én ezt mennyire szeretem! Végre olyan ceruza, aminek a világosabb változata passzol a szemöldökömhöz (hamvas-barnás árnyalat, kb. lehetetlen ehhez passzolót találni). Az Alverdéset váltottam erre, ennek szerintem jobb is a minősége, strapabíró és tartós is :)

Benton Snail Bee High Content Steam Cream

Benton Snail Bee High Content Steam Cream
2019. március 31.

Nagyon szeretem! Kombinált, gyorsan átzsírosodó bőröm van, így ezt estére használom. Eddig más nem tudta lekörözni hidratálás terén. Én a gyógyító-nyugtató hatását is tapasztalom.
Már újra is rendeltem!

Manna Natúr Sampon Száraz, Normál Hajra

Manna Natúr Sampon Száraz, Normál Hajra
2019. március 31.

1 csillag, mert ennél kevesebbet nem lehet adni :( pedig nagyon szeretném szeretni.
No shampoo életmódot követek, tehát nem használok sampont, csak természetes alternatívákat helyette. Ma viszont olajos hajpakolás volt rajtam, gondoltam nem biztos, hogy a rozslisztes "samponom" leviszi, úgyhogy előkerült ő. Régebben sem vált be, de gondoltam adok neki egy esélyt.
Hát a kókuszolajat azt levitte! Meg minden mást is valószínűleg. Száraz, gubancosra állt össze a hajam még a tus alatt. Sok szál ki is hullott, illetve csikorgósan tisztára mosta. Zéró kíméletesség. Pedig elvileg száraz hajra van...én ezt nem ajánlom senkinek!

Alverde Maximize Effect Szájfény

Alverde Maximize Effect Szájfény
2016. január 25.

A Forest Berry árnyalatút sikerült beszereznem. Gyönyörű színe van, viszonylag tartós és az illata is ellenállhatatlan cseresznyés! A színe meglehetősen élénk, az összetevői pedig kifejezetten jók, egyáltalán nem szárították az ajkaimat; és még az ára is jó! :)

Catrice Eyeliner Pen Waterproof

Catrice Eyeliner Pen Waterproof
2015. október 3.

Kezdetben remekül funkcionált, mostanában viszont sajnos rá kellett jönnöm, hogy vékony tusvonal húzására abszolút alkalmatlan, az ecset vége pedig kezdett szétjönni, pedig nem hinném, hogy 10-nél többször használtam volna. A vízállóképessége kétes, hol kibírja az estét, hol meg csak úgy magától elkenődik.

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick
2015. október 3.

Mesés a kiszerelése, már maga az is csupa luxus. A rúzs csodás illatú, tartós, gyönyörű színű, könnyű a felvitele és valóban dúsabbnak tűnnek tőle az ajkaim.