Guinevere97

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Manna Kámforos Arctisztító Szappan

Manna Kámforos Arctisztító Szappan
2015. szeptember 9.

Egyértelmű, hogy nem a rövidtávú hatását kell nézni. Ilyenkor még szinte nem változik semmi, hiszen csak elkezd méregteleníteni a bőr. Én kb. egy hónapja használom és olyan a hatása, amilyen az eddigi kencéimnek nem volt együttvéve. Remekül kezeli a pattanásokat, csak néha van szükség mellette hidratálóra (erre kiváló pl. a shea vaj, jojoba olaj stb.) Megéri az árát, nem fogy gyorsan, sokkal hatásosabb bármilyen általam eddig kipróbált terméknél (márpedig abból sok van) és ráadásul semmilyen undorító alkoholos-parabénes anyag nincs benne, abszolút organikus. Csak ajánlani tudom! :)

Astor Quick and Go Körömlakk

Astor Quick and Go Körömlakk
2015. augusztus 22.

A sötétvörös árnyalatát szereztem be. Fedőlakk nélkül két rétegben több, mint 4 napig bírja! Nálam még fedőlakkal sem bírja ennyi ideig némelyik lakk. A színe gyönyörű, nem csíkos, gyorsan szárad, könnyű az ecsetjével dolgozni. Csak ajánlani tudom! :)

Coco24 Kókuszolaj

Coco24 Kókuszolaj
2015. június 6.

Azt hittem, a száraz, (göndörítéstől) megviselt hajamat már csak az olló mentheti meg...erre csodák csodájára 3 alkalom után selymesen puhává varázsolta a hajam. Hajmosáskor végre nem gubancolódik, töredezik stb. Sminklemosásra szintén alkalmas. (Ki gondolta volna?) :) ❤️

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon
2015. május 24.

Csodaolajok ide, finom illat oda, nekem ez akkor sem vált be. Annak ellenére, hogy táplálnia kéne hajat, szépen összegubancolja, szárítja, zsírosítja és ami a legrosszabb: nem kevés hajszálamat kihullásra ítélte! Próbálgatom egy ideje és egyértelmű, hogy ő a tettes, bár a balzsamával elégedett vagyok. Fontolgatom, hogy felgyújtom a flakont....:((

Miss Sporty Morning Baby! Matte BB Krém

Miss Sporty Morning Baby! Matte BB Krém
2015. február 2.

IMÁDOM! Tökéletessé varázsolja a bőröm, abszolút megéri az árát. És nem is drága. Átlagosan max. 6 órát van rajtam, egyátalán nem olajosodik át. A múltkor pedig simán kibírta a hajnali bulimat (a pára ellenére). Csak ajánlani tudom! (:

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2015. január 28.

Egy hete használom szempillákra. Máris látszik a hatása! Sötétebbek, dúsabbak és jóval hosszabbak. Szem alatti karikákra is tökéletes, bár ez több időt igényel. Elképesztő kis olaj. Ráadásul eszméletlen olcsó! Pofás kis üveget kaptam a patikában alig 300 forintért. Milliószor jobban megéri, mint a méregdrága hajnövesztő-bőrápoló kencék.

Oriflame Very Me Korrektor

Oriflame Very Me Korrektor
2015. január 25.

Évekig csak ezt használtam. Remek kis termék. Könnyű a használata, praktikus, a világosabb árnyalata pedig pont olyan, mint a bőrömé. Egyedüli apró hátránya, hogy pár óra után már olajos a bőr tőle, de ezt is lehet korrigálni púderrel.

Oriflame The One Illuskin Arcpirosító

Oriflame The One Illuskin Arcpirosító
2015. január 25.

Meglepően apró a kiszerelése, de nagyon szép színe van, kifejezetten tetszik, hogy kétféle a paletta. Nekem a sötétebb szín kicsit erős (még a leghalványabból is), úgyhogy kicsit vigyázni kell vele. Viszont rendkívül tartós (:

Oriflame Very Me Lovebirrrds Szemkontúrceruza

Oriflame Very Me Lovebirrrds Szemkontúrceruza
2015. január 25.

A zöldet használom, gyönyörű színe van. A kiszerelés is nagyon művészire sikerült. Egyedüli hibája, hogy pár óra után elkenődik és kicsit kemény a hegye.

Oriflame 2 az 1-ben Kéz és Körömápoló Édesmandula Olajjal

Oriflame 2 az 1-ben Kéz és Körömápoló Édesmandula Olajjal
2015. január 25.

Az új kedvencem! Pár napja használo, de máris bársonyos lett a bőröm, az illata pedig.....eszméletlen. Ráadásul, ahogy elnézem jó sokáig kitart majd (: