Guinevere97

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame Brazil Dió Kézkrém

Oriflame Brazil Dió Kézkrém
2015. január 25.

Eszméletlen! Már az első használat után feltankoltam még + 3-at belőle. Az illata mennyei, a kezem pedig csodálatosan puha és illatos lesz tőle (:

Oriflame Beauty Maxi Pillák Szempillaspirál

Oriflame Beauty Maxi Pillák Szempillaspirál
2015. január 25.

A keféje teljesen használhatatlan; sok festék tapad rá, ami összaragasztja a szempillákat. Nem valami tartós, könnyen elkenődik. Egyedüli pozitívuma, hogy évek óta még mindig nem száradt be, pedig max. 3-szor használhattam.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2015. január 24.

Már 2 hete használom; meg is látszik a bőrömön. Sokkal puhább, ápoltabb, lett. Közvetlenül a smink felvitele előtt is használom, lemosónak meg fantasztikus. Egyedül a vízálló tussal kell kicsit megküzdenie (olyankor egy hangyabokányit csíp is), egyébként csodálatos!

NYC Expert Last Körömlakk

NYC Expert Last Körömlakk
2015. január 19.

Imádom a piros színét, ráadásul gyöngyházhatású, úgyhogy egyszerűen mesésen mutat. Azt viszont, hogy 7 napig tartana erősen kétlem. Nálam dupla rétegben 2 nap után már lepattog. A tartóssága miatt kicsit csalódtam benne.

NYC Expert Last Rúzs

NYC Expert Last Rúzs
2015. január 19.

Nekem túlságosan élénk a színe, a leghalványabb árnyalat is úgy rikít, mintha bohócnak öltöznék.

Balea Holt-Tengeri Maszk (régi)

Balea Holt-Tengeri Maszk (régi)
2015. január 16.

Ez valami csoda! Már egyszeri használat után is csodásan puhává, olajmentessé és simává varázsolta a bőröm. Az első pár másodpercben kicsit csíp, de utána tökéletesen észrevehetetlen; és még árban is tökéletes, megéri, mert 2-nél jóval több alkalomra elég.

Balea Mélytisztító Lehúzható Maszk (régi)

Balea Mélytisztító Lehúzható Maszk (régi)
2015. január 16.

Olcsó, több alkalomra is elég, szépen nyugtatja és puhává varázsolja a bőröm. Egyedül a szemöldökömről fájdalmas kicsit leszedni + eléggé húzza is a bőrt, úgyhogy lehetetlenség 15 percnél tovább fennhagyni.

Yves Rocher Sexy Pulp Volume Szájfény

Yves Rocher Sexy Pulp Volume Szájfény
2015. január 16.

Nekem sajnos csak mini kiszerelésem volt eddig, mindjárt el is fogy. Ez az eddigi legjobb szájfény, amivel valaha találkoztam. Tartós, nem ragad, gyönyörű színei vannak és miég az íze-illata is csodás! (:

Oriflame Miss O EdT Parfüm

Oriflame Miss O EdT Parfüm
2015. január 11.

Elsőre az üvege fogott meg, az illata sem rossz, kicsit szoknom kellett. Szolid, nem feltűnő, kislányos illat.

Oriflame Essentials Multifunkciós Krém Mandulaolajjal

Oriflame Essentials Multifunkciós Krém Mandulaolajjal
2015. január 11.

Arckrémként használom. A kiszáradt bőrömet teljesen rendbe rakja, egyedül napközben nem tanácsos felvinni, mert fénylik tőle a bőr. Sokáig kitart és az illata! Abba szerettem bele. (: