Guinevere97

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame Swedish Spa Testradír

Oriflame Swedish Spa Testradír
2015. január 11.

Zseniális. A használata után utánozhatatlanul jó a közérzetem. Kellemesen bizsergeti a bőrömet, ápolja és táplálja; az illata is szuper.

Oriflame Beauty Perfect Arcpirosító

Oriflame Beauty Perfect Arcpirosító
2015. január 11.

Az első pirosítóm volt. Sokáig használható, kellemes színei vannak, nem kenődik el. Egyedüli hátránya, hogy nap végére kicsit fakul, de legalább természetes hatású.

Oriflame Milk & Honey Gold Tápláló Kéz- és Testápoló Krém

Oriflame Milk & Honey Gold Tápláló Kéz- és Testápoló Krém
2015. január 11.

Az egyik kedvenc testápolóm! Mesés illata van, a bőrömet pedig bársonyosan puhává varázsolja. (:

Essence Szemhéjpúder Ecset (régi)

Essence Szemhéjpúder Ecset (régi)
2015. január 11.

Puha, jó a formája, megéri az árát.

Garnier Pure Exfo-Brushers Oil Control

Garnier Pure Exfo-Brushers Oil Control
2015. január 10.

Igazából a keféjén kívül nincs benne semmi különleges. A pattanások, mitesszerek kialakulását nem gátolja; egyedül az arcbőr frissitésére, tisztítására alkalmas. Én sminklemosás és hidratálás között használom. Egyedül a tisztításra alkalmas keféjével vagyok elégedett. Nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

Garnier Ultra Doux Helyreállító Sampon

Garnier Ultra Doux Helyreállító Sampon
2015. január 10.

Még csak párszor mostam vele hajat, de már érzékelem a változást. Simit, de nem lapít; kellemes illatú, nem zsírosítja a hajat. Remélem a töredezettséget is gátolja valamilyen szinten.

Dove Nourishing Oil Care Argánolajos Hajpakolás

Dove Nourishing Oil Care Argánolajos Hajpakolás
2015. január 10.

Most kezdtem el használni, lényeges változást még nem észleltem, de feltűnt, hogy remekül rendbeteszi a vizes gubancaimat. Az állaga is sűrűbb így könnyebb felvinni, nem folyik le. Az illata pedig mesés. Nem mondanám olcsónak, remélem megéri.

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs
2015. január 10.

Tartós, kellemes illatú, a cseppformája miatt könnyen felvihető. Egyedül a színeivel érdemes vigyázni, ajakra felvéve lényegesen erősebb a színük.

Oriflame Pure Skin Pattanáskezelő Arcmaszk

Oriflame Pure Skin Pattanáskezelő Arcmaszk
2015. január 10.

Átlagos termék, nem igazán érzem, hogy bevált volna. Jó ideje használom, mégsem tapasztaltam semmi változást. Ráadásul elég nehéz lemosni.

Oriflame Agyagos Arctisztító Maszk Bojtorjánkivonattal

Oriflame Agyagos Arctisztító Maszk Bojtorjánkivonattal
2015. január 10.

Enyhíti a bőrt, az illatával sincs gond, de én különösebb változást nem tapasztaltam a bőrömön.