Guinevere97

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame Very Me Peach Me Perfect Skin Glow

Oriflame Very Me Peach Me Perfect Skin Glow
2015. január 10.

Kellemes illatú, jól beszívódik a bőrbe, enyhe ragyogást ad neki. Egyedüli problémája, hogy kicsit olajos lesz tőle a bőr pár órán belül.

Oriflame Love Nature Arcápoló Lotion Teafával

Oriflame Love Nature Arcápoló Lotion Teafával
2015. január 10.

Nekem nagyon bevált. Enyhíti, puhítja a bőrt, kellemes az illata is. Az egyre újabb kiszerelésekben azonban egyre kevesebb krém fér, így hamar elfogy.

Oriflame Essentials Ajakbalzsam Mandulaolajjal

Oriflame Essentials Ajakbalzsam Mandulaolajjal
2015. január 10.

Az arckrém illata után muszáj volt beszereznem a balzsamát is. Elképesztő! Bársonyos, puha ajkakat varázsol, tartós és finom illatú. (:

Essence Maximum Volume Szempillaspirál

Essence Maximum Volume Szempillaspirál
2015. január 10.

Kedvencem! Bár a kicsit bizarrnak tűnik a keféje; egyszerűen zseniális. Dúsít, göndörít, hosszít! Ráadásul mindezt anélkül, hogy feltűnő lenne. Az állaga is jó, nem nehéz lemosni és bár nem vízálló, én többször is véletlenül lefröcsköltem magam vízzel és semmi baja nem lett! Ráadásul még csak nem is drága.
UPDATE: ma kifogott rajtam az eső, rettegtem, hogy "pandasminkkel" kell hazaérnem, és csodák csodájára az egyátalán nem vízálló spirál még csak el sem kenődött!

Babylove Tusfürdő és Sampon

Babylove Tusfürdő és Sampon
2015. január 10.

A 6 hónaos unokahúgom elől nyúltam le. Samponként tapasztalat, hogy a babasamponok nem válnak be, tusfürdőként viszont zseniális. Bársonyos, puha bőrt eredményez csodás illattal (:

SYOSS Cellular Hair Restore 10in1 Essential Wonder Hajpakolás

SYOSS Cellular Hair Restore 10in1 Essential Wonder Hajpakolás
2015. január 9.

A töredezett hajvégek ellen nem segít semmi. A töredezettség elkerülésében ez a szer viszont nagyon ott van. Nekem lényegesen kevesebb töredezett hajvég jelentkezett, mióta használom. Ráadásul napokig kellemesen tartós illatot kölcsönöz a hajnak (:
Nem csodaszer, viszont hasznos; inkább akciósan érdemes megvenni.

Catrice Feathered Fall Rúzs

Catrice Feathered Fall Rúzs
2015. január 9.

Inkább szájfény, mint rúzs. Ajakápolónak viszont megteszi. Az illata csodás, könnyen felvihető, nem kenődik el. Egyedüli hibája, hogy nem valami tartós, meg van egy furcsa csillogása, ami a tégelyen belül nem szúr szemet.

Catrice Absolute Eye Colour Mono Szemhéjpúder

Catrice Absolute Eye Colour Mono Szemhéjpúder
2015. január 9.

A "Pulp up the Jam" nevű árnyalatába teljesen beleszerettem! Ráadásul az ára sem rossz,tartós is, a színei pedig mesések!

Miss Sporty Szemceruza

Miss Sporty Szemceruza
2015. január 9.

Nekem a barna árnyalata abszolút bevált! Gyönyörűen fog. Egyedült hibája, hogy 2-3 óra után már kezd felkenődni a szemhéjra.

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk
2015. január 9.

Az ecsete kiváló, a színek is csodásak, ám én a tartósságát megkérdőjelezném. Nálam max. 2 napot bír ki, pedig nem vagyok egy "falkaparászós" típus. Még fedőlakkal sem sikerült tartóssá varázsolnom :(