Guppi

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Rosy Pomegranate Szilárd Testvaj

Balea Rosy Pomegranate Szilárd Testvaj
2022. január 3.

Az illata jó. És ennyi a pozitívum amit el tudok róla mondani.
Nagyon nehéz kicsikarni belőle az anyagot, hogy kenhető legyen, és amit sikerül felkennem az is nagyon nehéz, nehezen szívódik be, és nem érzem, hogy hidratálna. Emellett töredezik (ahogyan előttem is írták), így baromi nehéz használni.

Benefit Foolproof Brow Powder

Benefit Foolproof Brow Powder
2021. szeptember 22.

Keresem a tökéletes szemöldökszínezőt, ez eddig nagyon jónak bozonyul. Tartós, nem oxidálódik, könnyű vele dolgozni, nem porzik amikor felveszem ecsettel. A hozzá való kis applikátor is jól működik, csak nekem valahogy nem esik kézre. Természetes végeredményt lehet vele elérni. Ez az első termékem a márkától, de megvett kilóra. 😁

Nivea Q10 Plus Cushion Fényvédős Alapozó

Nivea Q10 Plus Cushion Fényvédős Alapozó
2021. augusztus 6.

Teljes áron nem akartam megvenni, sokallom érte a 7000 forintot. De amikor megláttam, hogy le van értékelve 5000 ft-ra, győzött a kíváncsiság sajnos. A világosabb árnyalat sötét, és narancsos. Emiatt csak egyszer viseltem, itthon, mielőtt kimentem az utcára inkább lemostam. Pedig az állaga jó, a kis szivacsa is használható, könnyű eloszlatni terméket a bőrön. Fedésre olyan mint bármelyik cushion alapozó. A színválaszték lehetne nagyobb, így csak 3 csillagot tudok rá adni. Itthonra talán elkenegetem.

Catrice Fixáló Spray Clean ID Matt Prime & Fix

Catrice Fixáló Spray Clean ID Matt Prime & Fix
2021. július 7.

Elég nagy mennyiségnek tűnik, de sokat kell belőle fújni, így gyorsan fogy. A dolgát végülis teszi, mattít is, tartósít is, igaz csak kb 1-2 órára. A szaga viszont borzalmas, nem tudnám mihez hasonlítani, egyszerűen büdös, úgyhogy vissza szoktam tartani a lélegzetem, amíg felfújom. Maradok a "sima" Catrice fixálónál.

Labello Lip Gloss Ajakápoló Olaj

Labello Lip Gloss Ajakápoló Olaj
2021. május 26.

Előttem valaki írta, hogy nem vett labellot 10 éve. Ezzel én is így vagyok, korábban sem vált be, nem is értem ettől mit vártam, de megláttam a kassza mellett és "jaj de cukiiii!" felkiáltással a kosaramban landolt. Nem hidratál túlságosan, szerencsére nem is szárít, cserébe ad egy szép fényt, ráadásul nem hagy ragacsos érzést maga után. Az illata viszont émelyítően édes. Összességében nem rossz ez a labellotól, de nem is jó.

IsaDora Blush Stick 'N Brush

IsaDora Blush Stick 'N Brush
2021. május 21.

Jaj hát imádom! Alapból szeretem az ilyen stickes kiszerelésű kencéket, de az, hogy ezen még ecset is van, zseniális. Az ecsete egyébként jól használható, maga a termék könnyen eldolgozható, nem csomósodik, nem kukacosodik, elég pigmentált, emellett tartós.

Max Factor Facefinity All Day Matte Panstick

Max Factor Facefinity All Day Matte Panstick
2021. május 21.

Praktikus az elgondolás, utazáshoz vagy csak táskába dobni ideális lenne. A primer szépen mattít. Az alapozót könnyű eldolgozni, a fedése nekem megfelelő, viszont csomósodik, foltosan kopik, ráadásul elég hamar. A "tartóssága" rajtam max 2 óra. Lehet csak az én kombinált bőröm nem szereti, de akkor is csak 1 csillagot tudok rá adni, azt is a primer miatt.

Catrice Stylist Szemöldökceruza

Catrice Stylist Szemöldökceruza
2021. április 10.

Update: Hegyezgettem lelkesen ezt a ceruzát, majd az utolsó 3 centihez érve azt tapasztaltam, hogy onnan hiányzik a "bele". Más is járt már így, vagy ez ennél a cerkánál normális? Vagy csak én fogtam ki hibás darabot?

Első "hegyezős" szemöldökceruzám, eddig más kiszerelésű terméket használtam (wax+por, pomádé, filces, stb). Szépen lehet vele dolgozni, természetes lesz a végeredmény, a végén a kis kefe nagyon praktikus. Az egyetlen bajom vele, hogy nagyon puha az állaga, így hamar kopik, gyakran kell hegyeznem, ezért sajnos gyorsan fogy.

Physicians Formula Shimmer Strips Custom All-In-1 Nude Palette for Face & Eyes

Physicians Formula Shimmer Strips Custom All-In-1 Nude Palette for Face & Eyes
2021. február 13.

Elvileg ez egy multifunkci paletta, highlighter, pirosító, bronzer és szemhéjfesték.
Pirosítónak én nem tudom használni, képtelen vagyok belőle olyan színt kicsikarni, ami erre megfelene. A többi funkciója rendben van, bár legtöbbször szemre használom, lustább napokon, 2-3 színt összekeverek és az ujjammal felviszem. Így szépen mutat, ad egy kis fényt, gyors, tartós. Notinoról rendeltem. Eddig szeretem.

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel
2021. február 13.

Könnyen kenhető a formula, nekem hidratálás után is egy kicsit szárít, de nem vészes. Evés-ivás után javítani kellene, de ahelyett, hogy kitöltöm a kopott részeket, inkább újrakenem teljesen. A hegyezőért pluszpont jár, precízebben lehet így dolgozni vele.