Guppi

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Men Fresh 3 Napos Borosta Arcápoló Zselé

Balea Men Fresh 3 Napos Borosta Arcápoló Zselé
2018. március 17.

A fèrjem használja (mily' meglepő :D ) ès nagyon szereti. Nem szeret borotválkozni, leginkább heti 1x szokott, ezt viszont kb 2-3 naponta magára keni. Puhítja a szőrt, így nem szúr annyira (egyikünket sem), emellett hidratálja a bőrèt ès azt vette èszre, hogy mintha lassabban nőne a borostája amióta ezt használja. Abszolút újravevős.

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum

Balea Aqua Feuchtigkeitsserum
2018. március 15.

Èjszakai krèmnek használom, arra nekem bevált. Bár nappalra is jó lehet, nem hagy ragacsos èrzèst maga után ès hamar beszívódik. Egy egèsz pumpálásnyit azèrt soknak èrzek (nem győzöm hova kenni), szóval csínnyán bánok vele. Jól hidratál. Eddig tetszik.

Balea Beauty-Öl

Balea Beauty-Öl
2018. március 15.

Jó az illata, baráti az ára, praktikus a pumpás kiszerelès, egèsz jól ápol ès viszonylag hamar beszívódik. Kell ennèl több? :D
(Biztos, hogy újra fogom venni)

Sleek Diamonds In The Rough I-Lust Eyeshadow Palette

Sleek Diamonds In The Rough I-Lust  Eyeshadow Palette
2017. október 19.

Update: jöttem felpontozni. Alappal bírja pár óráig. Bár a porolást mèg mindig nem tudom neki megbocsájtani.

Megláttam a müllerben ès tudtam, hogy ez nekem KELL! (Bár ahhoz kèpest, hogy ez 2016-os karácsonyi kiadás most, 2017 szeptemberben láttam először a polcon)
Gyönyörűek a színek, nem hivalkodó, de nem is szolíd, tökèletes a színösszeállítás. Egyből beleszerettem, aztán itthon kibontottam a kis papírdobozból, ès megláttam a Rockstar Collection feliratot (a sleek tudja, hogy van valami rejtett tehetsègem - a fèrjem szerint szerencsère jó mèlyre van rejtve ez a tehetsèg, no mindegy). A csomagolás igènyes, jól zár, szèp elegáns matt fekete, holo mintával ès felirattal.
A szerelem az első használatig tartott. Nem elèg pigmentált, porzik, egyáltalán nem tartós, kb 2 óra ès eltűnt, mintha ott se lett volna. Mèg nem is csak megkopott, vagy összegyűlt, vagy összemosódott, egyszerűen eltűnt. A kèt krèmes festèket csak applikátorral (brr) vagy újjal tudom felvinni, ecsettel semmit nem lehet belőle kicsikarni. Alap nèlkül mèg nem próbáltam, úgyhogy nem akarom nagyon lehúzni, de a kezdeti lelkesedèsemnek hamar vège lett sajnos.

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2017. október 11.

Nekem bejövős-újravevős. Este felkenem, 20 perc után lehúzom ès kb 3 napig nem kell reggelente vacakolnom a szemöldökömmel (elèg lenne 4 naponta használnom, de a 3. napra elèg halvány lett ahhoz, hogy újrakenjem) Ha kicsit olyan helyre is kenek (mert bènázok) ahova nem kène (nem az ívre), azonnal korrigálom, többnyire nemes egyszerűsèggel körömmel.
Arra leszek mèg kíváncsi, hogy ez a kis mennyisèg hány használatra lesz elèg.

L'Oreal Paris Color Riche L'Extraordinaire Folyékony Rúzs

L'Oreal Paris Color Riche L'Extraordinaire Folyékony Rúzs
2017. október 7.

Akciósan vettem, kár volt. A színe szèp - az ecseten. Ez nem rúzs. Inkább szájfèny, ugyanis fedèse alig van, sok rèteg kell ès mègtöbb ügyeskedès, hogy látszódjon milyen színe kène, hogy legyen. A tartósságával nincs baj, viszont ragacsos èrzetet hagy, úgy èrzem, hogy rajtam van. Nem szeretem.

the Balm Cindy-Lou Manizer

the Balm Cindy-Lou Manizer
2017. október 7.

A leírás kicsit megzavart. Akkor ez most egy púder?? Nem, nem az, nekem legalábbis. A sápadt bőrömre pirosítónak megfelel, highlighternek túl sötèt, vagy inkább rózsás. Pirosítókènt szèpen mutat, szolíd, Mary Lou-hoz hasonlóan hètköznapra szeretem használni, kicsit amolyan " no makeup makeup" jellege van rajtam. Viszont van egy szèp fènye, amivel egèszsèges bőrtónust eredmènyez.
Viszont valamièrt nem szereti, ha az ecsettel "vègighúzom" a pofimon, az arc szèlènèl mintha összegyűlne ès lesz ott egy nagyon is látható függőleges (!) csík. Ha az ecsettel ütögetve viszem fel akkor szèpen mutat, de könnyű vele túlzásba esni, èpítgetni kell.

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter
2017. október 7.

Szolíd a vègeredmèny, hètköznapra meg rohanós reggelekre tökèletes. Nem túl csillámos, csak egy kis fènye van, de az olyan szèp :) A csomagolás táskabiztos, ráadásul nagyon tetszetős. Tartósságra nálam átlagos, a munkanap vègère azèrt ledobja a bőröm (vagy az alapozóm vagy valamim).
A mennyisège viszont brutális, ha ezt használom minden nap, akkor se fogy el mèg hosszú èvekig :D

Rimmel 15th Anniversary Collection By Kate Rúzs

Rimmel 15th Anniversary Collection By Kate Rúzs
2017. október 3.

Rock 'n' roll nude boldog tulajdonosa vagyok. Amióta megvan, szinte csak ezt használom. Könnyű felkenni, nem szárít. Rajtam nem tartós, de a legtöbb rúzs nem az (pár szál cigi ès kenhetem újra), viszont legalább szèp egyenletesen kopik (ha lehet ilyet mondani), nem foltosan.
A színbe szèpen belenyúltam, kb így kèpzelem el azt a bizonyos "my lips but better" árnyalatot. Biztos, hogy újra fogom venni, remèlem nem vonják ki.

L'Oreal Paris Huile Extraordinaire Lait-en-Huile Démaquillant Olajos Sminklemosó

2017. október 3.

Akciósan szereztem be, gondoltam ennyièrt egy próbát megèr. Gyengèden tisztít, nem kell dörzsölni, leszed majdnem mindent. Egyedül a szemöldököm amivel picit nehezebben boldogul (vax+por).
Nem szárít. Hagy maga után egy rèteget a bőrön, de nem fullasztó ès nem ül be a pólusokba, inkább hidratáltnak èrzem utána az arcomat.