Guppi

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Girls On Tour Szemhéjpúder Paletta

Essence Girls On Tour Szemhéjpúder Paletta
2013. október 5.

Szép, akciós volt úgyhogy gondoltam miért ne... a két sötétebb szín kivételével alig látszik, és nem valami tartós. Ezek után nem tudom a Sun Club vagy a night Club palettát megvegyem-e.

Lora 3 Részes Szemhéjfesték

Lora 3 Részes Szemhéjfesték
2013. október 5.

A barnás színű van meg. Gyönyörű, jól pigmentáltak a színei és iszonyat tartós. Ez a szó szerint reggeltől-estig szemfesték. :) És 190 forintért nagyon is jó vétel volt.

Avon Color Trend Gyorsan Száradó Körömlakk

Avon Color Trend Gyorsan Száradó Körömlakk
2013. szeptember 27.

A Sugared Peach árnyalatot rendeltem meg, aminek a katalógusban gyönyörű gyöngyházfényű-barackos színe van. Kézbe véve viszont semmi gyöngyház, egy sötétebb barackos árnyalat, csalódás, mert nem erre számítottam. De ha már pénzt adtam ki érte (jó, nem sokat) kipróbáltam.
Gyenge a fedése, minimum 3 réteg kell, nem szárad valami gyorsan és nekem olyan furcsán keménynek tűnik az ecsete. Soha többé nem veszek ilyet. :(
Egy csillagnál többet nem érdemel, azt is csak az ára miatt.

s-he stylezone Jumbo Ceruza

s-he stylezone Jumbo Ceruza
2013. szeptember 20.

Nekem bevált. A legvilágosabbat vettem én is, szemen elég tartós. Nem csomósodik be a nap végére sem.

Essence Mattifying Kompakt Púder

Essence Mattifying Kompakt Púder
2013. augusztus 16.

Eddig bevallom az olcsóbb - no name - márkákat használtam, de úgy döntöttem, beruházok egy ilyenbe. Végülis egy ezrest megér. Jól tettem, hogy megvettem, a legjobb púder amit valaha használtam. Nekem abszolút nem túl poros, nagyon meg vagyok vele elégedve. Az egyetlen szépséghibája, hogy nem adtak hozzá se pamacsot, se szivacsot se semmit, de ezt könnyen orvosoltam a mellette lévő polcról :)

Miss Sporty Et Voilá Körömlakk

Miss Sporty Et Voilá Körömlakk
2013. augusztus 16.

Az ecsete eleinte furcsa volt, de könnyű vele dolgozni, szépen terül a lakk. Pont az ecset miatt nem kell hozzá még sablon sem.

Lovely Mirror Nails Körömlakk

Lovely Mirror Nails Körömlakk
2013. augusztus 16.

Most szereztem be rózsaszínt. Üvegben nagyon szép, de kipróbálni még nem sikerült. Kíváncsi leszek a tükör hatásra.

Lovely Gloss Like Gel Körömlakk

Lovely Gloss Like Gel Körömlakk
2013. augusztus 16.

Hát, a gél-hatást ugyan nem látom, de csodaszép, élénk a színe (egy napsárga színűt vettem). Fedőlakk nélkül is tartós, 5 napig simán bírja.

Essence Nude Glam Körömlakk

Essence Nude Glam Körömlakk
2013. augusztus 16.

Sok rosszat olvastam róla, de nagyon szépek a színek, ezért úgy gondoltam adok neki egy esélyt. Kár volt. Alaplakkal 1 napig bírja. És félek, fedőlakkal (BTGN) sem tartana sokkal tovább, szóval inkább nem pazarlom erre a jó kis fedőlakkomat.
Jah, és 3 réteg kellett, hogy rendesen fedjen. :(