Guppi

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well
2020. június 21.

Első hámlasztózokni amit próbáltam, a kedvező ára miatt esett erre a voksom.
A ragasztócsík nem tapadt rendesen, tixóval kellett rögzítenem. 3-4 nap után kezdett hámlani a lábam, kb másfél hétig hámlott, utána pihe-puha lett, kb 1 hétig, mert akkor újra felbukkant a bőrkeményedés a stratégiai pontokon. Pedig ülőmunkát végzek és nem járkáltam sokat. Most meg megint hámlik picit a lábam itt-ott, szóval a fene se érti ezt a zoknit. (Azt csak így zárójelben tenném hozzá, hogy ugye a csomagoláson az szerepel, hogy miután levettem mossam le a felesleges szert a lábamról. Elkezdtem lemosni meleg (NEM forró!) folyó vízzel, és úgy fájt, hogy sikítani tudtam volna. Végül hideg vízzel mostam le, úgy nem volt fájdalmas.)
A férjem ugyanezt használta és ugyanezt tapasztalta.
Összességében nem volt rossz, de jó sem. Leszedte amit kellett, csak hamar visszajött a "probléma". Közepesre értékelem.

Catrice Hemp & Mint Glow Ajakbalzsam

Catrice Hemp & Mint Glow Ajakbalzsam
2020. május 2.

Szép, enyhe rózsaszínre színezi az ajkamat. Hidratálást nem vártam tőle, nem is éreztem, hogy hidratálna, de legalább nem szárít.
Ami nekem nem tetszik az az állaga, ami elég kemény, viaszos, nehezen kenhető.

e.l.f. Beautifully Bare Natural Glow Face Palette

e.l.f. Beautifully Bare Natural Glow Face Palette
2020. április 25.

Végulis hozza amit ígér: natural. Nagyon natural. Nekem baromi világos/sápadt bőröm van, de alig látszik rajta valami ebből a cuccból. Mondjuk no makeup-makeuphoz jó lehet, ha valaki úgy szeret sminkelni. A highlighter rendkívül visszafogott, a két pirosítóból az egyikből rajtam semmi se látszik, a másik is halovány. Nekem ez nem jött át. :(

Trend It Up Lip Rehab Ajakápoló Balzsam

Trend It Up Lip Rehab Ajakápoló Balzsam
2020. április 25.

Nekem a zöld csomagolású van meg, elvileg kókuszos. Elég enyhe az illata és nagyon mű. Nehezen szívódik be, felkenés után ragacsos érzetet hagy maga után (ez már belenyúlva is érződik).
Egész jól ápol, ha van türelmünk kivárni amíg beszívódik, viszont a csomagolást indokolatlanul nagynak tartom. Eddig nem vagyunk jóban. :/

Bourjois Always Fabulous Alapozó Stift

Bourjois Always Fabulous Alapozó Stift
2020. február 24.

Elég enyhe a fedése, nekem a pattanásaim pirosságát nem fedi el. De akinek nincs ilyen problémája, annak tökéletes lehet.
Természetes hatású, nem oxidálódik, bár a színválaszték nem tökéletes (4 szín érhető el belőle itthon). Praktikus a kiszerelés, a szivacsot/applikátort is annak gondoltam, de sajnos számomra használhatatlan, inkább ecsettel dolgozom el, így a hatása is természetesebb.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2020. február 24.

Egész jó a fedèse, könnyen eloszlatható, nem oxidálódik.
De nekem sajnos pattanásokat okozott. Ráadásul ilyen mély, kinyomhatatlan, gyulladt, fájdalmas pattanásokat. Teljesen odavan a bőröm, hónapokba fog telni mire rendbe hozom. Még kb fèlig van az üveg, de kikukázom, soha többet nem használnám.

Catrice Glam & Doll Lash Colorist Semi-Permanent Volume Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll Lash Colorist Semi-Permanent Volume Szempillaspirál
2020. január 25.

A kefe nem vesz fel túl sok festèket, így nem kell lehuzogatni a tubus szèlèn, azt mondanám a kefèn lèvő festèk mennyisège pont jó. Rètegezni kell, de szèp pillákat csinál, nem tapasztja össze őket. Nekem nem maszatolódik, nem pereg, nem irritál.
Elvileg arra (is) hivatott, hogy 2 hèt használat után tartósan megfesti a pillákat. Ez az èn alapból sötèt pilláimon nem èrvènyesül, vagy nem működik, nem tudom, de mindegy is, ehhez a rèszèhez nem is fűztem túl nagy remènyeket.

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2019. október 24.

Règóta szemeztem ezzel a termèkkel, de valahogy sose vettem meg. Mostanáig. A tescoban 600 ft-ra volt leèrtèkelve, gondoltam ezèrt kár otthagyni, ha már mindenki így odavan èrte. Egy bronzos-barnás árnyalatot hoztam vettem meg. Ami azt illeti, ennèl a termèknèl megèrtem a hipe-ot, reggel felkentem ès este mielőtt lemostam pont ugyanolyan volt a szemhèjamon, mint felkenèskor. Nem csíkozódik, nem gyűrődik be a ráncokba, nem kopik, nem folyik szèt, rendkívül tartós. Tervezem mèg több árnyalat beszerzèsèt, akár teljes áron is. Csillagos ötös.

Alverde Fényes Ajakápoló Olaj

Alverde Fényes Ajakápoló Olaj
2019. október 20.

A málnás van meg. Jó az illata ès hamar beszívódik. Ès számomra sajnos ennyi a pozitívuma.
Nekem sajnos egyáltalán nem hidratál vagy ápol. Sőt, ami azt illeti szárazabbnak èrzem az ajkaimat vele, mint nèlküle.

183 Days By Trend It Up Highlighter Krém

183 Days By Trend It Up Highlighter Krém
2019. szeptember 18.

Leárazva vettem meg, teljesen megèrte. Inkánn fènyes, mint csillámos, nagyon szèp fènye van, eddig tartósnak bizonyul. Nagyon kevès kell belőle, úgyhogy sokáig elèg lesz. Az èn zsíros bőrömön sajnos sokáig "ragacsos/tapadós" marad, nem az a "creme to powder" formula. (Tudom, ne tapizzam az arcomat ès akkor nem tűnik fel :D )