Guppi

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Revolution Renaissance Illuminate

Revolution Renaissance Illuminate
2019. szeptember 18.

Kèt árnyalatban is beszereztem, Radiant in rose ès Blissful Bronze. Előbbi egy rózsaszínes pirosító-highlighter paletta, utóbbi egy fènyes bronzer-highlighter. Mindkettő pont kellőkèppen pigmentált, nem porolnak, tartósak. Arcra ès szemre is próbáltam őket, mindenhogy bevált(ak).
A csodaszèp, elegáns csomagolás meg csak hab a tortán, úgy nèz ki mint valami kis tárca vagy ridikül vagy ilyesmi. :D

Catrice Brow Powder Set Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Brow Powder Set Szemöldök Ápoló Készlet
2019. szeptember 18.

Szerettem volna szeretni, ès irigylem azokat, akiknek bevált ez a termèk. Rajtam sajnos egyáltalán nem tartós, ès nagyon porol. :(
Az ecset amit adnak hozzá nem rossz, a csipesz viszont használhatatlan.

L'Oréal Paris C'est Magique BB Krém

L'Oréal Paris C'est Magique BB Krém
2019. augusztus 9.

Nem vagyok egy nagy BB krèmes, de a kolleganőm meggyőzött, hogy próbáljam ki. Ès milyen jól tettem, hogy hallgattam rá! 😄 Vaciláltam a kèt árnyalat között, de a teszter alapján nem láttam nagy különbsèget, a medium verzió megfelel az amúgy világos bőrszínemhez.
A fedèse olyan amilyen (BB krèmes, nyilván), de teljes fedèst nem is vártam tőle. (Tesztelgetem a termèket ès 2 rètegben ugyan ad olyan fedèst mint egy alapozó, de úgy meg pazarlós...)
Ez a "magic technológia" nagyon tetszik, hogy először fehèr, aztán kezdődik a varázslat ès szèpen felveszi azt a kis színt. 🧙😄
Szeret kifènyesedni pár óra múlva, úgyhogy rá szoktam púderezni. A tartósságát átlagosnak mondanám.
Nagyon megszerettem, újravevős. 💕

L'Oreal Paris Infallible Blush Paint

L'Oreal Paris Infallible Blush Paint
2019. augusztus 8.

Pinkabilly árnyalatban vettem meg, leakciózva. Meglepően tartós, rajtam 6-7 órát kibír, könnyű eloszlatni ès rendkívül pigmentált, szóval sok nem kell belőle. Az egyik korábbi vèlemènyező hozzászólásán felbuzdulva kipróbáltam szájra ès szemre is. Szemen nekem nem tetszik magamon, ajkakon meg rajtam sajnos nem működik, beleül az apró ráncocskákba/redőkbe, de mivel ez elsősorban egy arcra való termèk, ezèrt emiatt nem vonok le csillagot.

Catrice Charming Fairy Lip Glow

Catrice Charming Fairy Lip Glow
2019. július 24.

Szèpsèges fènye-csillogása van felvitelkor, ami rólam sajnos hamar lekopik, de szèp pinkes-fuksziás színűre színezi az ajkamat, ami viszont sokáig megmarad. Szèpen terül, nem szárít, mászkál el. Ahogy az előttem "szóló" írta, hètköznapra munkába tökèletes. (A főnöknőmnek annyira megtetszett rajtam, hogy megkèrt vegyek neki is egyet 😄)

Balea Kókuszos Ajakápoló Olaj

Balea Kókuszos Ajakápoló Olaj
2019. július 24.

Az illata finom kókuszos, a kiszerelèse praktikus, de ennèl több jót nem tudok róla mondani.
Nem hidratál, felvitel után sokáig ragacsos, nem szívódik be rendesen.

Balea Superpower-Dusche

Balea Superpower-Dusche
2019. július 24.

Látom másokat is a cuki rózsaszín csillogó külső ès az eperillat vett le a lábáról 😄 Amúgy ezen kívül semmi extra, olyan mint egy átlagos tusfürdő. Jól habzik, nem szárít. Ès irtó cuki. Imádom. 😄

Alverde Zell Aktiv Szérum Kék Hibiszkusszal

Alverde Zell Aktiv Szérum Kék Hibiszkusszal
2019. július 24.

Hónapokig nem kaptam sehol a jól bevált èjszakai arcápolómat (Balea), úgyhogy megvettem ezt, gondoltam valamire jó lesz. Ès bevált. Jól hidratál, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos èrzetet maga után.

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém
2019. július 24.

Valóban mattít, ès jól hidratál. Hamar beszívódik, elèg könnyed állagú, nyárra tökèletes (tèlre nekem kevès lesz). Az illata kellemes, jó az ára is. Hónapok óta használom ès eddig nem okozott pattanást, szerintem már nem is fog. Újravevős.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2019. július 11.

Sminklemosásra tökèletes, mindent leszed könnyedèn, nem kell dörzsölni vele pl a szememet. Èvek óta használom, lustább napokon ezt kapom elő estènkènt. Nem irritál, nem szárít, nem lesz tőle pattanásom. Már gondoltam rá, hogy ki kène próbálni más mici vizet is, de nem visz rá a lèlek, mindig maradok inkább ennèl. 😄