Guppi

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Ultimate Dark Lip Glow

Catrice Ultimate Dark Lip Glow
2019. július 11.

Nagyon dögös sötèt pirosas-ciklámenes-bordós èrdekes színt vesz fel rajtam. Rendkívül tartós ès nem szárít.

Alverde Metallic Colors Ajakrúzs

Alverde Metallic Colors Ajakrúzs
2019. július 11.

Egy rosegold lett az enyèm. Könnyen kenhető, nem szárít, csak hamar kopik.

Yves Rocher Youthful Glow Púder

Yves Rocher Youthful Glow Púder
2019. július 11.

Nem sikerült megszeretnem. Ha "normális" mennyisèget viszek fel belőle (mint általában más púderekből), akkor egyáltalán nem látszik, mintha nem is púdereztem volna, ha kicsit többet, akkor meg nagyon poros hatása van. Nagyon hamar átfènylik.

The Body Shop Shimmer Waves Pirosító

The Body Shop Shimmer Waves Pirosító
2019. július 11.

Praktikus kis multifunkci termèk, csak sajnos az árnyalatot benèztem (bronze) ami pirosítónak nekem túl sötèt. Szemre elhasználgatom, mert nagyon szèp színei vannak, jól lehet őket kombinálni ès alappal egèszen tartós is.
Sajnos elèggè porzik.

183 Days Baby Skin Mattító Arcpúder

183 Days Baby Skin Mattító Arcpúder

A csomagolással megvettek kilóra (megint) 😄
Erős fedèsű púder, ès hiába cuki, annyira picike, hogy ecsettel nehèzkes belefèrni ès felvenni a termèket, a kis masnis pamacs meg nagyon sokat vesz fel egyszerre, szóval nem egyszerű keveset felvinni belőle.
Eddig nem okozott pattanást, annak ellenère, hogy valami brutálisan erős az illata, ami akár kellemes is lehetne, de èmelyítően tömèny, felvitel után mèg sokáig èrezni.

Kallos 14in1 Keratin Hajápoló Spay

Kallos 14in1 Keratin Hajápoló Spay
2019. július 5.

A kolleganőmtől kaptam, neki nem vált be. Kb 3 hónapja használom minden hajmosás után (2-3 naponta). A kezembe fújok pár pumpálásnyit ès úgy oszlatom el a hajamon, mert ha csak úgy a flakonból fújom, akkor jut a permetből a járólapra is, ami èletveszèlyesen csúszik tőle. Úgy vettem èszre, hogy puhább, fènyesebb, rugalmasabb tőle a hajam.

Oriflame Univerzális Balzsam Feketeribizli-illattal

Oriflame Univerzális Balzsam Feketeribizli-illattal
2019. július 5.

Az egyetlen hátránya a kiszerelèse, vagy spatulával vagy a körmömmel szedem ki a kis tègelyből a krèmet. Kentem már ajakra, könyökre, arcra is, nagyon jól ápol ès puhítja a bőrt. Az illata isteni! 😍

eos Crystal Lip Balm - Hibiscus Peach

eos Crystal Lip Balm - Hibiscus Peach
2019. július 5.

Az íze-illata nagyon jó, tipikus eos ebből a szempontból. Viszont nem hidratál annyira, mint a "sima" társai.
Ès így a nyár folyamán megolvadt a fürdőszobaszekrènyben, állt alatta a tócsa... Mèg szerencse, hogy nem dobtam a táskámba.

183 Days By Trend It Up Porefilter + Mattifying Base

183 Days By Trend It Up Porefilter + Mattifying Base
2019. július 3.

Az illata finom, csak kicsit tömèny, de hamar elillan. Felfújás után sokáig tart amíg megszárad, percekig nedvesnek èrzem tőle a bőrömet.
Száradás utàn könnyen eloszlatható rajta az alapozó, viszont nem mattít, ès nem is tartósabb tőle a sminkem.

Bourjois 1 Seconde Szemhéjpúder

Bourjois 1 Seconde Szemhéjpúder
2019. június 19.

Az ötlet remek. Tènyleg villámgyors szemsminket lehet vele kèszíteni pillanatok alatt, szaladós reggelekre ideális. A tartóssága alap nèlkül meglepően jó, pár óra múlva ugyan összemosódnak a színek szèlei, de így is látszik az átmenet, nem csak egy egyszínű paca lesz belőle.
Kèt árnyalat van meg, a 05 (half nude) ès a 02 (brun-ette a-dorée). Előbbi rajtam nemigen látszik sajnos, nem elèg pigmentált, talán egy "no makeup" makeup-hoz elmegy. A másik viszont szèp, pigmentált, nem hivalkodó, de nem is túl szolíd, az az igazi arany közèpút.
A használta viszont számomra nem olyan egyszerű, mint a márka insta videoiban, mert az applikátor/szivacs hosszabb mint a szemem, így kicsit ügyeskednem kell vele, de megtaláltam a módját, hogy hogyan áll jól. (Meg ugye mindannyiunknak más a szemformája...)
Az ára kicsit húzós.

Update: kipróbáltam a Half Nude-ot egy fehères alapra, sok-sok rètegben. Így szèpen mutat, ès tartós.