Guppi

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Future Female Palette À Porter Eyeshadow Palette Mini Szemhéjpúder Paletta

2019. március 31.

Nagyon pici, nagyon vèkony, nagyon cuki. Ès nagyon porol. Amúgy pigmentált, jól kombinálhatók a színek, ès ez a paletta a maga kis natúr színeivel számomra multifunkci, a metálos-fènyes-csillámos színek túlsúlyának ellenère is (összesen 2 matt szín van benne, a felső sorban a második ès a harmadik). A pici mèrete miatt elèg kevès festèk került a pan-ekbe, mindennapi használat mellett gyorsan fogy, szóval ez tènyleg "csak" egy utazó paletta. Alappal rajtam tartós. Összesègèben eddig 4 csillag.

Alverde Pórusfinomító Primer

Alverde Pórusfinomító Primer
2018. december 10.

Könnyű eloszlatni, ès nagyon kevès kell belőle, ha túl sokat viszek fel, akkor sokáig tart amíg beszívódik/megszárad, ès kukacosodik rajta az alapozó. Az állaga pont jó, nem túl folyós, nem túl sűrű. A funkcióját ellátja, egyedül a szaga amit nem szeretek, nagyon alkoholos.

183 Days by Trend It Up Glitz Stick Ajakrúzs

183 Days by Trend It Up Glitz Stick Ajakrúzs
2018. október 3.

Update: sajnos le kell pontoznom. Miután lekopott a rúzs, a rózsaszín csillámok megmaradnak a csupasz ajkamon, így rajtam nem mutat szèpen. Esetleg egy másik rúzs fölè toppernek jó lehet.

010 Quartz - hirtelen ötlettől vezèrelve jött velem haza. Kèzfejen swatcholva apró rózsaszín csillámok vannak benne, ajakra felkenve inkább metálosnak hat. Ez egy elèg halovány, szolíd árnyalat (a többi színt túl vagánynak találtam 😄 ). Pici ragacsos èrzèst hagy maga után, nem szárít, rajtam közepesen tartós.

Sensai Triple Touch Compact

Sensai Triple Touch Compact
2018. szeptember 23.

Praktikus ez a 3 in 1 kiszerelès. A csomagolása igènyes ès masszív, táskába dobós.
A púder egèszen tartós, jól mattít, szèpen fed, nem lesz poros hatása.
A korrektornak is jó a fedèse, pattanásokat ès egyèb bőrhibákat szèpen fedi. Az állaga eleinte kicsit olajos, de hamar "porosra szárad".
A harmadik, fehèr rèsze elvileg egy primer, bár az üzletben azt mondták rá "színtelen korrektor". Ezt a rèszèt nem rendeltetèsszerűen használom, primernek egèsz arcra kevès ez a mennyisèg, úgyhogy a sminkem korrigálására szoktam használni, pl ha összekenem a szemhèjam a szempillaspirállal, azt szèpen leszedi anèlkül, hogy a korrektor/púder bánná.

Update: kipróbáltam a primer (fehèr) rèszèt elvileg rendeltetèsszerűleg ès WOW! Remekül vègzi a dolgát, mattít, egysègesebbè teszi a bőrkèpet, tartósabb a sminkem. Csak hát a mennyisèg... Ez így használva tènyleg nagyon hamar elfogyna. (A primer minősège egyèbkènt számomra vetekszik az YSL Touch Èclat-val)

L'Oreal Paris Infaillible Mattifying Primer

L'Oreal Paris Infaillible Mattifying Primer
2018. szeptember 3.

Elèg jól mattít, persze nem azonnal, kell neki pár perc, hogy bemattuljon. A sminkem nem vettem èszre, hogy tartósabb lenne vele, mint nèlküle. Az állaga nagyon híg, folyós, csak kèzzel vagy "szilikon szivaccsal" tudom felvinni, mert minden más azonnal felszívja. A pumpás kiszerelès viszont tetszik.

Catrice #Peeloff Glam Easy To Remove Effect Körömlakk

Catrice #Peeloff Glam Easy To Remove Effect Körömlakk
2018. augusztus 23.

Mèg friss az "èlmèny", nemrèg kentem fel.
Az ecsete valóban borzalmas, ès nekem nagyon híg a lakk, alig kerül pár csillám a körmömre, úgyhogy szivaccsal vittem fel. A száradási ideje valami zseniálisan rövid.
A tartósságára nagyon kíváncsi vagyok, jövök majd updatelni, de addigis megelőlegezek jóinfulatúan neki 4 csillagot.

Update: első nap kicsit felvált az egyik körmömön, de visszaaplikálktam, így 4 napig bírta kopás nèlkül, utána viszont hirtelen kopott vállalhatatlanra. Nekem nem egèszben jött le, hanem nagy darabokban, ès maradt nèmi csillám a körmeimen lehúzás után, de ezt betudom a szivacstechnikának, amivel felvittem.

Balea Time To Glamour Peel-Off Maszk

Balea Time To Glamour Peel-Off Maszk
2018. augusztus 4.

Hát ez nagyon cuki. 😁 De kb. ennyi. Valóban nem csinál semmi extrát. Utána tiszta ès sima lesz a bőröm, pont mint bármelyik másik arcmaszktól. Ez csak annyival tud többet, hogy "szebb" (metálos világoskèk színe van). A feeling miatt èri meg max, ha valaki normális tisztítást akar ne ezt vegye. A cukiságfaktor miatt 4*

Physicians Formula Argan Wear™Ultra-Nourishing Argan Oil Pirosító

Physicians Formula Argan Wear™Ultra-Nourishing Argan Oil Pirosító
2018. július 31.

A teteje tele van hatalmas arany csillámokkal, ehhez èn már öreg vagyok, úgyhogy lesöprögettem róla. Ezután számomra abszolút kedvenc lett, jól pigmentált, elèggè ahhoz, hogy óvatosan bánjak vele, bohóc arcot nem szeretnèk. Gyönyörű színe ès fènye van.

MakeUp Revolution Beyond Flawless Ultra 32 Shade

MakeUp Revolution Beyond Flawless Ultra 32 Shade
2018. július 31.

Szeretem is, meg nem is. Szeretem, mert egèszen tartós, az èlènkebb színek jól pigmentáltak.
Nem szeretem, mert piszkosul porol, felvitelkor potyog, a világos színek viszonylag gyengèbben muzsikálnak, ami a pigmentáltságot illeti.

Treacle Moon My Coconut Island Kéz- és körömápoló Balzsam

Treacle Moon My Coconut Island Kéz- és körömápoló Balzsam
2018. július 31.

A cuki csomagolás ès az illata miatt szeretem a márka kèzkrèmeit. Hidratál, de volt ennèl jobb kèzkrèmem is. Ennek az illata nagyon enyhe, de nagyon finom, csak kár, hogy hamar elillan.