Guppi

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Body Shop Instamatte

The Body Shop Instamatte
2018. július 31.

Valóban jól mattít, könnyen eloszlatható, de nem szabad sokat felvinni belőle, mert akkor egy idő után "becsomósodik" a bőrön (a rajta lèvő alapozóval együtt), szóval ki kell tapasztalni a megfelelő mennyisèget.
Eleinte szerettem, de nekem csak nyáron működik, tèlen hámlósra szárította az amúgy zsíros bőrömet.

Balea 2in1 Coconut Kiss Shampoo & Spülung

Balea 2in1 Coconut Kiss Shampoo & Spülung
2018. július 29.

A csomagolás valami zseniális. :D
No de a beltartalomról: a sampon jól tisztít, nagyon habzik, enyhe műkókusz-illatú, ami hajmosás után egyáltalán nem èrződik. A balzsam kicsit sűrűbb a kelletènèl, alig tudom a tubusból kinyomni.
Szóval az 5 csillagot tőlem is a csomagolás miatt kapja.

Catrice Prime And Fine Smink Átalakító Cseppek - Világosító

Catrice Prime And Fine Smink Átalakító Cseppek - Világosító
2018. július 25.

Nagyon jó kis találmány, mert ugye hányszor előfordul, hogy a boltban kèzfejen próbálva megfelelő árnyalatúnak tűnik az alapozó, aztán hazaèrve arcon próbálva derül ki, hogy mègsem... Elèg világos bőröm van, így nehèz az alapzóvásárlás, de ezek a kis cseppek ezt nagyon jól orvosolják (nem is èrtem mièrt nem vettem ilyet korábban).
Nekem nem kell belőle sok (bár ez ugye függ attól, hogy mennyire sötèt alapozót kell világosítani). Nem változtat az alapozó állagán se ès a fedèsèn se. Egy kis tègelyben szoktam kikeverni kb egy hètre előre, így nem kell reggelente ezzel vacakolnom. Azt vettem èszre, hogy pár nap múlva kicsit elválnak a színek egymástól (mármint az alapozó ès a világosító), de kicsit rákeverek ès ezzel nincs gond.
Mindent figyelembe vève újravevős.

L.O.V Lovtreat Luxurious Eyeshadow Palette

L.O.V Lovtreat Luxurious Eyeshadow Palette
2018. július 25.

A kèpen látható színösszeállítás van meg. A három közèpső szín nagyon nagyon fènyes, egyèbkènt mindegyik nagyon pigmentált.
Kicsit porol. Rajtam nem tartós, alap nèlkül.
A szilikoncsomagolás tetszik, nem láttam mèg ilyet eddig.

Essence Prismatic Hololighter Stick

Essence Prismatic Hololighter Stick
2018. július 25.

Ez nem holo. Max kèk/lila duokróm. Nálam a holo nem itt kezdődik, ennek ellenère a színe gyönyörűsèges. Elèg tartósnak bizonyul. Viszont felkenve pillanatok alatt megszárad, vagy púderessè alakul, ès baromi nehèz eldolgozni.

Alverde Gesichtswasser Clear Heilerde

Alverde Gesichtswasser Clear Heilerde
2018. július 20.

Jahjj hát az első flakont alaposan elszúrtam, nem ráztam fel ugyanis, ès amikor már csak egy kicsi volt az alján meglepődtem, hogy mi ez a sűrű trutyi. :D
A második flakont felrázogatom. Szèpen leszedi az esetleges sminkmaradványokat az arcomról, nem irritálja a szemem, nem csíp, nem szárít. Az esti rutinom rèsze lett. Az ára is baráti.

Alverde 3in1 Feuchtigkeitsspray Kokos

Alverde 3in1 Feuchtigkeitsspray Kokos
2018. július 20.

Fújtam már mindenhova, arcra, testre, hajra. Nagyon enyhe kókusz illata van, ami nem èrződik sokáig, ráadásul keveredik benne valami másfèle illat, nem tudnám leírni, hogy milyen (vagy ez a bio-kókusz?), de mèg így is kellemes.
Arcra, testre fújva frissítő, ha vèletlenül a ruhámra is megy nem hagy foltot. Amikor a hajamra fújtam (mert azt akartam, hogy kókusz illata legyen), nem nehezítette el, nem lett ragacsos tőle, nem zsírosodott gyorsabban, nem irritálta a fejbőrömet.
Elvileg limitált cucc.

Burt's Bees Lip Shimmer

Burt's Bees Lip Shimmer
2018. július 20.

Kèt színt is vettem belőle, strawberry ès grapefruit. A színe szèp mindkettőnek, ès aranyos a gyöngyházszerű fènye. Az erős menthol baromira zavar benne. Ha kitekerem nem lehet visszatekerni ès ezt annyira utálom. :/

Yves Saint Laurent Couture Palette

Yves Saint Laurent Couture Palette
2018. július 15.

14-es (Rosy Contuiring) paletta. A pigmentáltsága több mint jó, a tartóssága alap nèlkül közepes. Viszont felvitelkor sajnos potyog ès porol.

Catrice Instant Glam Eyeshadow Palette

Catrice Instant Glam Eyeshadow Palette
2018. július 5.

Olvastam róla jót is, kevèsbè jót is, de amikor megláttam fèlárom a Müllerben, győzött a kíváncsiság.
A kis applikátora fura, de meg lehet szokni. Ha csak vègighúzom a festèken, akkor csak a szivacsos rèsz vègère kerül a festèkből, úgyhogy rá szoktam nyomni ujjal ès úgy húzom vègig a pan-en, így rendes mennyisèget vesz fel. Ezzel a módszerrel elèg pigmentált. Azèrt kipróbálom majd èn is ecsettel.
Nem potyog. Közepesen tartós.