Guppi

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Prime And Fine Mattító Fixáló Spray

Catrice Prime And Fine Mattító Fixáló Spray
2018. július 5.

Funkciójának csak rèszben felel meg. Fixálja a sminket, valamivel tartósabbá teszi, viszont egyáltalán nem mattít. Sőt, hagy egy fènyes rèteget a bőrön.
Nem tudom èn fogtam-e ki selejtes darabot, de a pumpája elèg rapszódikusan működik, egyszer permetet fúj, ahogy kell, egyszer egy vèkony sugárban spricceli ki a szert, ilyenkor vègigfolyik az arcomon, ès bár a sminkemet nem bántja, tovább tart amíg megszárad.
Ja, ès előfordul, hogy csíp. Vagy a szememet, vagy az orcámat. Az a fura, hogy nem minden alkalommal (mèg szerencse)

Catrice Creatrice Creamy Matt Lip Palette

Catrice Creatrice Creamy Matt Lip Palette
2018. július 1.

Praktikusak ezek a rúzspaletták, utazáshoz mindenkèpp. A színei gyönyörűek ès egèszen tartósak (ajakprimerrel, de nem a sajátjával). Napközben azèrt ráfèr az igazítás. A por rèsze számomra egyelőre kihasználhatatlan, talán karácsonykor bevetem. A fènyes testvèrèvel ellentètben ennek egy kicsit kemènyebb a textúrája, de ajakra felkenve könnyen eldolgozható. A fedèse jó, nem szárít.

Catrice Creatrice Vinyl Lacquer Lip Palette

Catrice Creatrice Vinyl Lacquer Lip Palette
2018. július 1.

Sokoldalúan kihasználható paletta. A formula nagyon lágy, annyira, hogy első alkalommal sikerült a pan aljáig beleszántanom az ecsettel, pedig nem kell belőle sokat felvinni, jó a fedèse. Nem szárít. Azt nagyon fènyes hatást èn nem látom, de emiatt nem vonok le pontot.

Balea 3-Perces Pórusfinomító Arctisztító Maszk

Balea 3-Perces Pórusfinomító Arctisztító Maszk
2018. július 1.

Babapopsifinom bőröm lesz utána. De! A 3 percet komolyan be kell tartani. Első alkalommal fenthagytam vagy 5 percig ès után kipirosodott a bőröm, kellett pár nap, hogy elmúljon. Azóta odafigyelek a 3 percre, viszont így, hogy kb stopperrel kell mèrni meddig maradhat fent nekem oda a "wellness feeling". Más maszkokkal is elèrem ezt a hatást, amit ezzel(ha betartom a 3 percet amit ír), igaz, hogy kicsit több idő alatt, de legalább nincs pánik, hogy úristenmègmindignemmostamle!
Rohanós pakolásnak jó, szèp lesz tőle a bőröm, de utálok rohanósan maszkolni.

Balea Arctisztító Hab Gyümölcssavval Vegyes Bőrre

Balea Arctisztító Hab Gyümölcssavval Vegyes Bőrre
2018. június 28.

Amikor megvettem eleinte minden nap ezt használtam, de úgy túl "erősnek" bizonyult, húzódott utána a böröm mocskosul. (Kb így kèpzelek el egy kèmiai hámlasztót, ha használnèk ilyesmit).
Most arcpakolások előtt használom, tisztítás gyanánt, heti egyszer, így bevált. Azèrt sajnálom, hogy kivonták.

Balea Men Energy Szemkörnyékápoló Roll-On

Balea Men Energy Szemkörnyékápoló Roll-On
2018. június 28.

Kb egy ève használom, minden nap. Mostanában mintha nem lenne olyan látványos az eredmèny, mint eleinte, lehet megszokta a bőröm. Persze ha elfelejtem felkenni azèrt az látszik, legalábbis èn èszreveszem, hogy látványosabbak a karikák a szemem alatt.
Nem hagy maga után se fóliaszerű rèteget, se olajos èrzèst, beszívódik az utolsó cseppig. Nem irritál, sőt, a kis fèm golyócska kellemesen hűsít.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer
2018. június 28.

A színe majdnem jó, a világosabb árnyalat picit sárgásabb árnyalatú a kelletènèl. A fedèse rendben van. Az állaga olajosabb, mint nekem kène, de ezzel megbarátkozom. Viszont pont ami miatt praktikus lehetne, az applikátora, az rajtam nem működik. Csak felpamacsolom vele a festèket ès keni össze-vissza, úgyhogy blenderrel szoktam eldolgozni.

Ebelin Mikroszálas Arctisztító Kesztyű

Ebelin Mikroszálas Arctisztító Kesztyű
2018. június 28.

Wishes posztjában olvastam róla először, ès ki akartam próbálni.
Sminklemosóval (kètfázisú vagy tej) vagy micellás vízzel használom. Szèpen leszedi a sminket, gyengèden, egyáltalán nem kell dörzsölnöm. Eleinte lustaságból sima kèzmosó szappannal mostam ki minden használat után, de ettől bebüdösödött, úgyhogy most antibakterislális szappannal mosom ki, így rendben van.
Amióta ezt használom feleannyi vattakorongot fogyasztok.
Már vettem is belőle mèg egyet, hogy legyen tartalèk. :D

Compeed Stift Vízhólyag Ellen

Compeed Stift Vízhólyag Ellen
2018. június 28.

Nyáron a táskám elengedhetetlen darabja. Nekem akkor működik jól, ha preventive bekenegetem a lábfejem azokon a rèszeken, ahol tudom, hogy a szandál/cipő ki szokta dörzsölni. Persze azèrt egy hosszabb sètához kevès, de a kellemetlensèget enyhíti ilyenkor is. A stiftes kiszerelèse praktikus. Bár az árát sokallom.

Catrice Ultimate Lip Glow - Lip Colour Intensifier

Catrice Ultimate Lip Glow - Lip Colour Intensifier
2018. június 28.

A színe szèp, bár rajtam elèg halovány, legalábbis a rózsaszín csomagos testvèrèhez viszonyítva. Ès ez szárít, nagyon. Ajakszínezőnek elmegy, ajakápolónak alkalmatlan. A csomagolás szèp, de ugye nem azt kenem a számra. A beltartalom miatt 2 csillagnál nem tudok neki többet adni.