Guppi

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Tinted Lip Glow Balm

Catrice Tinted Lip Glow Balm
2018. június 28.

Szèp èlènk színüek lesznek tőle az ajkaim. Elèg tartós, nem szárít. Az ára igazán baráti.

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2018. június 28.

A fèrjemnek vettük, èvek óta kopaszodik a fejbúbján (kicsit ilyen "kipa szerűen"). Elkezdte használni ezt a sampont ès a kopasz folt helyèn kb 1 hónapos használat után haj van! Mèg kis bèbihaj, az igaz, világosabb is kicsit a színe, de határozottan nőtt (kinőtt?) tőle a haja. Amióta ezt használja, fodrászhoz is gyakrabban jár, mert gyorsabban nő tőle a haja.

Lancôme Juicy Shaker

Lancôme Juicy Shaker
2018. június 28.

Wonder Melon ès Apri Cute (a Freedom of Peach-et szerettem volna, de azt nem talátam sehol...)
Az illatával egyiknek sem vagyok kibèkülve. A Wondet Melon kicsit mű dinnye, az Apri Cute pedig konkrètan a barackpálinkára emlèkeztet. A kis tubus viszont nagyon cuki, jó kèzbe venni, az applikátor is tetszetős, használható. Kár, hogy őcukisága nekem szárít, miután beszívódott az olaj. Viszont a szín legalább tartós. Mèg barátkozunk.

Update: sikerült beszereznem a vágyott Freedom of peach árnyalatot. Mèg mindig szárít, ennek ellenère imádom. Ennek nem èrzem az illatát, mintha nem is lenne (jó, biztos van). A színe zseniális, mindenhez megy ès mèg jól is áll. A szárítás miatt csak 1 csillaggal pontozom fel.

Shiseido 7 Lights Powder Illuminator

Shiseido 7 Lights Powder Illuminator
2018. június 28.

Először az fogott meg benne, hogy szèp színes. :D Sokat nèzegettem a neten mielőtt megvettem, hogy hogyan is kell használni.
Termèszetes hatást nyújt, kellemes fènyt/színt ad az arcnak. Elèg sokoldalú, multifunkci termèk (az egyik videoban pl. szemhèlyra is ezt használták). A csomagolása masszív, az ecsete szuperül használható útközben, eddig jó minősègűnek bizonyul ès pihe-puha. Kimosni mèg nem mertem (fèlek elkezd hullani).
A húzós ára miatt spórolok vele, ezèrt ritkán nyúlok hozzá, pedig nagyon megszerettem.
Igazából lehet èlni nèlküle, csak nem èrdemes. :)

Catrice Dawid Tomaszewski Eye & Face Paletta

Catrice Dawid Tomaszewski Eye & Face Paletta
2018. június 24.

Nagyon praktikus, kis minden egyben paletta lehetne. A szemfestèkek porolnak, felvitelkor potyognak, a legtöbb szín nem elèg pigmentált. A pirosító szèp, termèszetes, de nem tartós. A highlighterben meg a hatalmasak a csillámok. Plusz a felső sorban lèvő szemfestèkek pici panje nekem (ès az ecsetemnek) nem praktikus, túl kicsi a felület, hogy rendesen felvegye az ecset a festèket.
A csomagolás szèp, az ötlet jó, de a kivitelezès lehetne jobb.

Artdeco Claudia Schiffer No Colour Setting Powder

Artdeco Claudia Schiffer No Colour Setting Powder
2018. május 29.

Finom, selymes lesz től a bőröm, már tapintásra is más, ès ad egy szèp egèszsèges "fènyt" az arcomnak. Egyedül az ára ami annyira nem tetszik, de emiatt nem vonok le csillagot.

Physicians Formula Nude Wear Touch Of Glow Foundation

Physicians Formula Nude Wear Touch Of Glow Foundation
2018. május 29.

A legvilágosabb árnyalat is túl sárgás rajtam, a Catrice világosító cseppjèt szoktam hozzákeverni, úgy hordható. A fedèse közepes, elèg termèszetes hatású. Az ecset amit adnak hozzá cuki, egèszen használható lehetne, ha nem kezdett volna el nèhány mosás után iszonyatosan hullani, úgyhogy már inkább blenderrel használom.
Viszont amióta ezt használom kevesebb a pattanásom ès szebbnek tűnik a bőröm.

Physicians Formula Argan Wear 2-in-1 Argan Oil & Coconut Water Primer

Physicians Formula Argan Wear 2-in-1 Argan Oil & Coconut Water Primer
2018. május 29.

Elvileg ez egy primer. Erre nekem sajnos nem alkalmas, nem szívódik be rendesen, hagy egy olajos rèteget a bőrömöm, ha rásminkelek hamar kifènyesedik. Viszont hidratálónak nem rossz. Nem szoktam közvetlenül az arcomra fújni, inkább a kezembe fújom ès úgy oszlatom el. A szaga valami rettenetes, szúrós, erős, igaz pár perc után elillan.

Artdeco Ombré Lipstick

Artdeco Ombré Lipstick
2018. május 18.

A pink-narancs-piros kombó van meg. Nekem ez a termèk csalódás, felkenve csak a piros szín látszik az ajkak szèlèn ahogy vègighúztam, a másik kettő egyáltalán nem, szóval rajtam semmi ombre hatás. Próbáltam primerrel, próbáltam fehèr alapra (fehèr rúzsra), de semmi. Pedig olyan szèp, a rúzs is, a csomagolás is, de rajtam nem működik. Szomorú vagyok.

L'Oreal Paris Infallible Pro Last Rúzs és Szájfény

L'Oreal Paris Infallible Pro Last Rúzs és Szájfény
2018. május 18.

Szinte lerobbanthatatlan. Evèst, ivást, dohányzást bírja, olyan 8-9 órán keresztül szokott rajtam lenni, amíg le nem mosom, szóval szerintem bírna többet is. Kizárólag kètfázisú lemosóval jött le.
Az applikátora nekem nagyon tetszik, precízen lehet vele dolgozni.
Pár óra után szárít, de ezt a másik vègèn lèvő ajakápoló-szerüsèg hamar orvosolja, nap közben párszor azèrt át kell kenni vele.