gwendolen

Regisztráció dátuma: 2011. június 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. június 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Uriage Hyséac K18 Krém

Uriage Hyséac K18 Krém
2015. június 22.

Két hete használom és mostanra kezd határozottan látványos lenni az eredmény. Nekem is rég volt már ilyen szuper pihe-puha, rugalmas érzetű a bőröm és lényegesen kevesebb a mitesszerem. Régen voltam ennyire elégedett, ez most nagyon bejött.

Corine de Farme Ránctalanító Krém 2 az 1-ben Arcra és Szemre

Corine de Farme Ránctalanító Krém 2 az 1-ben Arcra és Szemre
2014. február 16.

Állaga tetszett, illata nem zavart, viszont két használat után csúnya begyulladt mitesszereket produkált. Mivel más változás nem állt fenn, ezért ő az egyértelmű gyanúsított. A lehúzó pontszámom csak egy intő jel, hogy ha van más is, aki komedogén összetevőkre potenciálisan érzékeny, az figyeljen oda.

Corine De Farme Eau Micellaire

Corine De Farme Eau Micellaire
2014. február 16.

Tervezem az újravételt, viszonylag gyengéd lemosó. Kombinálva használom az Eveline micellással és így elégedett vagyok a napvégi sminklemosás teljesítménnyel. Önmagában ő is kevés lenne, ketten már jók. Úgy fair, hogy azonos pontszámmal értékeljem a kettőt, bár az talán fontos, hogy együtt használom őket.

Eveline Cosmetics Hydra Expert Micellás Folyadék

Eveline Cosmetics Hydra Expert Micellás Folyadék
2014. február 16.

Első körös arclemosást kísérem le ezzel, második fázisként. Önmagában nem vagyok kibékülve, mert nem hozná le az alapozót maradéktalanul. Mégse mondanám rá h tök fölösleges vétel volt, sőt valószínűleg újra is veszem, mert soha nem volt még ilyen szépen hidratált az arcom, mióta nem zargatom erős habzó lemosókkal.
Nem csodaszer, de ezt is nem vártam tőle. 4 és felet kéne adjak, de az voltaképp felfelé kerekedik.

Coco24 Kókuszolaj

Coco24 Kókuszolaj
2014. február 16.

Az őszi szezon óta használom viszonylag rendszeresen. Egyrészt testápolásra, arcápolás tuningként és hajpakolásnak. A leglátványosabb a hajpakolás használat, mert valószínűsíthetően neki köszönhetően észrevehetően sokat nőtt a sokéves átlaghoz képest a hajam és el is hagytam kiöblíthető és nem kiöblítendő hajkencét, csak ez az egy maradt. Gyakorlatilag a csak fürdőszobai használatra rendszeresített 1 doboz elég lesz még erre az évre, nagyon kiadós mennyiség.
Nekem arcra is bejött a fűtési szezonban, sőt egyáltalán nem okozott mitesszereket.

Anaconda Professional Biopeel AHA Intenzív Szérum

Anaconda Professional Biopeel AHA Intenzív Szérum
2014. február 16.

10%-os verziót szereztem be. Mivel rendre megfeledkezem a 30 perces hatóidő szabályról, ezért rendszeresen marad fenn hosszabban, de semmi irritációról nem tudok beszámolni. Illetve egy dolog, hogy a használata utáni órában nem szabad hialuronsavas szérumot felkenni, mert a frissen hámlasztott arcom így lángvörösséget tud produkálni.
Nekem egyértelműen szebb lett a bőrképem, kisimultabb az arcom, ha ez csak minimál optikai tuning is, nem bánom, már megérte. Mitesszerekkel nálam nem kezdett igazán sokmindent. Egyelőre négyes, ha hosszabb távon tartós pozitív trendet generál, akkor jár 5ös.

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra
2014. február 16.

Már több mint két hónapja - igaz nem egyfolytában csak ezt, de - használom, szóval tudok véleményezni. A hajhullásom egyértelműen mérséklődött és mivel más termék nem változott a rutinban, ezért vissza merem vezetni erre. Ráadásul sokat nőtt is az utóbbi időben, ami egyébként nem szokott jellemző lenni rám. Úgy használom, hogy csak a fejbőrömet mosom át vele alaposan és így jár az öt csillag, teljesen elégedett vagyok.

Alterra Dúsító Sampon Papaya és Bambusz

Alterra Dúsító Sampon Papaya és Bambusz
2013. október 25.

Van egy régebbi szériás, azóta már kifutott Naked balzsamom, a kettő együtt használva illatorgia. A sampon kedvenc, mert nekem látványosan dúsít. Göndör hajamat nem szárította egyáltalán, egy álom ez a sampon.

Catrice Ecset Zselés Szemhéjtushoz

Catrice Ecset Zselés Szemhéjtushoz
2013. szeptember 14.

Szintén az essence tussal használom. Nekem valahogy a ferde vége kimondottan kézreáll és nagyon gyorsan szép egyenes vonalat kapok. Könnyű tisztán tartani, a tokja praktikus és mindkét fele használható.

Aknefug-Oxid Mild 50 Mg/G

Aknefug-Oxid Mild 50 Mg/G
2013. szeptember 14.

Nekem egészen más tapasztalatom van mint az előttem szólónak. Akneroxid után ami feltűnő, hogy nagyon könnyű véletlenül túladagolni, nagyon gyorsan szívódik be és amúgy is átlátszó. Nekem egyértelműen jobban szárított, bár ez mindig lehet az egyéb körülmények szerencsétlen összjátéka is. Mindenesetre egyszeri éjszaka alatt, elfelejtett hidratáló miatt elég pikkelyesen hámló bőrt és mimikai ráncokat csinált.
A lényegi hatásában valószínűleg nem különbözik a már emlegetett másiktól. Viszont elég erős kontra érv a hűtőben tartandósága.