Gwendoline

Regisztráció dátuma: 2012. december 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. december 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Halicar Kenőcs

Halicar Kenőcs
2015. március 13.

Rég nem írtam már ide, de mivel sokan küzdenek az ekcémával és én is sok krémet kipróbáltam már, gondoltam erről írok, hátha segítség valakinek a véleményem. Szóval eddig nekem azok a szteroidos krémek amik használtak egy ideig mind úgy kezdték el gyógyítani, h először iszonyat kiszárították,közben viszont a gyulladást\pirosságot lehúzták, majd elmúlt (hangsúlyozom: csak egy időre múlt el, minden esetben). Ez a krém a hasonlóakat produkálja: jelenleg szárít, de sem viszketést, se pirosságot nem tapasztalok és gyógyulásnak indult. Ráadásul nem szteroidos! Szóval adok neki egy kis löketet, felpontozom, hátha valakinek hasonlóképpen segít... Jah és nem olyan drága.

Palmolive Thermal Spa Mineral Massage Szappan

Palmolive Thermal Spa Mineral Massage Szappan
2014. február 26.

Hát oltári radírozó hatása nincsen, de illata, habzása jó. Meg nem marad az illata sajna :(

Palmolive Naturals Moisture Care Pipereszappan

Palmolive Naturals Moisture Care Pipereszappan
2014. február 26.

Jó illatú, nem szárít, habzik amennyire kell, de illata nem marad meg.

BrillBird Brush&Go Gel&Lac Géllakk

BrillBird Brush&Go Gel&Lac Géllakk
2014. február 26.

Szuper! Ez is bírja két hétig, bírná háromig is, de a lenövésem két hét múlva már látszik. Színek szépek, bár a Crystal Nails gél lakkok fényesebbek szerintem. De ez aztán lényegtelen.

One Step Crystalac

One Step Crystalac
2014. január 30.

Nagyon szuper! Második hete van a körmömön, sehol nem sérült, csak a lenövés látszik. Políroztam a felületet picit, aztán a gomba elleni cucc, rákentem egy réteget, UV, és nem is kellett több réteg, szép egységes lett. Azóta ugyanúgy bírja, mintha 4 lépésből csináltam volna, nagyon tetszik!

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém

Avon Care Kakaóvajas Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém
2014. január 30.

Mennyei illat! Szerintem ezzel mindent elmondtam :) . A nyarat idézi számomra ez a kakaóvajas illat. És jól hidratál :)

Palmolive Naturals Tej és Rózsaszirom Szappan

Palmolive Naturals Tej és Rózsaszirom Szappan
2014. január 2.

Minden újabb szappanos véleményemnél megfogom jegyezni, hogy a Dove szappanok mennyire jók, krémesek. A Palmolive eddig mind jobban szárítja a bőröm. Illata sem nem erős, sem nem tartós, és ugyan rózsa illatú, meg szép rózsaszín színű, de nem habzik annyira, mint a Dove-ok, és nincs is olyan jó. De azért nem is a legrosszabb, sőt, szeretek vele zuhanyozni (mondjuk engem nem zavar, h szárít).

Avon Incandessence Testpermet

Avon Incandessence Testpermet
2013. december 30.

Személy szerint nem a kedvenc parfümöm, de ez a testpermet jó illatú, néha parfüm helyett ezeket fújom... Néha elegendőek. Főleg nyáron szeretem ezeket. Nagyon ritkán van, h befújom icipicit hajam, ha szeretném, h illatozzon, és tényleg jó illatot varázsol a hajamnak :)

Balea Deospray Perlenzauber

Balea Deospray Perlenzauber
2013. december 30.

Egész jó, bár van jobb is (fekete, rózsaszín ilyen limitált). Kicsit olyan mentolosnak tűnik, tutira nem az, de nekem olyasminek tűnik. Nem túl erős illatú, engem ez nem zavar.

Kallos Hajbalzsam Kasmír Keratinnal

Kallos Hajbalzsam Kasmír Keratinnal
2013. december 26.

Jó. Kellően kifésülhető a hajam. Én csak a végére teszek, a célnak megfelel. Illatra nekem az édeskések jobban bejönnek, főleg így télen, ez meg friss, de kit érdekel, ha meg nem marad? Olcsó, sok, jó.