gyalogbodza

Regisztráció dátuma: 2014. január 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Nachtcreme Teint Perfektion Sleeping Cream

Balea Nachtcreme Teint Perfektion Sleeping Cream
2017. augusztus 13.

Ránézésre krém, állagra inkább zselé. Ez elsőre furának tűnt, de pont akkora mennyiségeket tudok kivenni belőle, amennyi kell. Az illata gyenge, semleges típusú. Kellemes érzés marad utána, nem nehéz, kedvelem.

Kiegészítés: egy ideje itt-ott meleg érzete van tőle a bőrömnek. Ez fura, lehet, hogy mégsem fogom elhasználni :(

Montblanc Legend Pour Femme

Montblanc Legend Pour Femme
2017. július 25.

Nem tolakodó illat, akár naponta használom. Szeretem, mert végre megtaláltam benne azt az illatot, ami passzol hozzám! A klasszikus elegancia és a természetesség jegyében készült, ami abszolút a stílusom.

Alverde Vitamin Bőrfeszesítő Nappali Arckrém Q10 és Goji Bogyó Kivonattal (régi)

2017. július 25.

Kellemes gyümölcsös illata van, könnyű krém. Nekem egy leheletnyit száraz csak a bőröm, erre tökéletes.

Inecto Pure Coconut Intenzív Hidratáló Krém

Inecto Pure Coconut Intenzív Hidratáló Krém
2014. február 7.

Nagyon kellemes kókuszos illata van, gyorsan beszívódik. A könyököm állandóan száraz volt, azt most napokig nem kell kennem, úgy rendbe hozta!
A sok hidratáló komponensen túl tejsav és niacinamid is van benne, amelyek a bőr öregedése, foltosodása ellen hatnak. Szuper ár/érték arány!

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2014. január 3.

Nagyon tetszik, hogy nem a szuperzsírosak közé tartozik, pont kellően kemény állagú, viszont épp olyan hatásos, mint a szuperzsíros névtelen gyógyszertári. Ezt az állagot a használat végéig tartja, már a másodikat "fogyasztom". Az illata nagyon kellemes. Színtelen, ami külön jó, ha szereted jó alaposan bekenni a szádat, nem csak "rúzsozgatni" az ajakápolóval.

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2014. január 3.

Náthás időszakban használjuk kipirosodott orra! Ugyan nehezen szívódik be, de ha már szükség van rá, mert olyan súlyos a helyzet, nem is megyek már emberek közé:) Villámgyorsan csökkenti a kipirosodást és az égő érzést!

Eveline Magic Of The Orchid Arc és Szem Gél

Eveline Magic Of The Orchid Arc és Szem Gél
2014. január 3.

Az állaga szuperkönnyű, nagyon kevés elég belőle, villámgyorsan beszívódik. Nagyon kellemes érzést ad, frissnek érzem sokáig a bőröm. Az illata kicsit nekem fura, de elmegy. Egy kis UV szűrő lehetne benne. Ez az első tégely, úgyhogy a ránctalanító hatásról még nincsenek hosszútávú infóim:)

Halle By Halle Berry Parfum Deodorant

Halle By Halle Berry Parfum Deodorant
2014. január 3.

Egyik kedvenc illatom. Ha reggel morcos vagyok, ez az ellenszer. Nem tolakodó illat, és egy jó pár óráig biztosan kitart, mert a munkahelyemen folyosói találkozáskor mondták már, hogy milyen jó illatom van. Pedig én igen keveset fújok minden illatból.

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Száraz Bőrre (régi)

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Száraz Bőrre (régi)
2014. január 3.

Nagyon könnyű krém, gyorsan beszívódik és nem tolakodó az illata! E éc C vitamin is van benne, amelyek bizonyítottan jó kombinációt alkotnak a ráncosodás ellen. Remek ár/érték arány!