gyik

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Fa Magic Oil Pink Jázmin Tusfürdő

Fa Magic Oil Pink Jázmin Tusfürdő
2021. szeptember 17.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket köszönettel. Szokásos áttetsző zselés állag. Kellemes illat, bár nekem ez túl virágos, magamtól nem venném meg. A bőrömet pedig ugyan úgy szárítja mint az összes többi ilyen Fa tusfürdő....

Avon Adapt Éjszakai Arckrém

Avon Adapt Éjszakai Arckrém
2021. augusztus 14.

Elég könnyű, de azért nem túl vizes krém. Nekem kellemesen hidratál és nem okoz irritációt, pedig érzékeny bőröm van. Eddig tetszik. Megvettem a szérumot és az arcpermetet is a termékcsaládból, azok is jók szerintem.

Chanel Chance Eau Tendre EDT

Chanel Chance Eau Tendre EDT
2021. február 10.

Új szerzeményem. Vakvásárlás volt, a véleményekre hagyatkoztam és ezúttal nem lőttem mellé. Ma használtam először és wow. Egész nap éreztem magamon, pedig sok parfümöt nem érzek pár óra múlva. Na de ez. Még fürdés után is érzem az ágyban fekve. Csudafinom négy évszakos illat.

Guerlain Idylle Love Blossom EDT

Guerlain Idylle Love Blossom EDT
2020. november 3.

Nagyon finom erőteljes virágillat. Kicsit retro, de kész felüdülés a mostani egy kaptafára készült illatok között. Én leginkább tavasszal szeretem viselni az ilyen csupa virág illatokat. Jó kis illat szerintem.

Tarte Foundcealer Foundation Brush

Tarte Foundcealer Foundation Brush
2020. október 29.

Szuper igényes kis cucc. Pihe-puha, tömött feje van. Nagyon szépen lehet vele dolgozni. Elbánik a sűrűbb állagú termékekkel is.

Chanel Les Beiges Healthy Glow Alapozó SPF25 / PA++

Chanel Les Beiges Healthy Glow Alapozó SPF25 / PA++
2020. október 29.

Szép bőrképet csinál, egészséges bőrfénye van. Kellemes viselet. Nekem a 30-as árnyalat lehetne talán egy fél árnyalattal világosabb, de nem feltűnő az eltérés. Összességében egy klassz alapozó.

Guerlain Terracotta Matte

Guerlain Terracotta Matte
2020. október 29.

Igényes, szép termék. Durván pigmentált, szóval csak óvatosan. Kiváló lehet kontúrozáshoz. A medium is viszonylag sötét árnyalat, de nincs narancsos beütése.

Avon Sminkecset Pirosítóhoz és Bronzosítóhoz

Avon Sminkecset Pirosítóhoz és Bronzosítóhoz
2019. május 10.

Ma kaptam meg. Nagyon csinos ecset, AVON felirat rajta sehol, csak a zacsiján. Szép tömött feje van, puhák a szálai, jó a formája. Egyenlőre 5 csillagos.

Rimmel Lasting Finish Breathable Alapozó SPF20

Rimmel Lasting Finish Breathable Alapozó SPF20
2019. március 14.

Nekem a 200 Soft Beige árnyalat van meg és nagyon szép színe van, nem túl sötét, pont jó.
Érzékeny bőrömet nem irritálja, nem kellemetlen a viselése. Szépen egységesíti a bőröm.
Nem szárít ki és nem is zsírosít. Én kimondottan kedvelem az applikátorát. Felkenegetem az arcomra, utána ecsettel eldolgozom.
Majdnem eladtam egy próba után, de aztán gondoltam egyet és elkezdtem használni és nagyon megszerettem.
Örülök, hogy nem adtam el.

Clinique Buff Brush

Clinique Buff Brush
2019. február 5.

Szuper. Nem hullik, puha és gyönyörűen lehet vele alapozni. Sokkal természetesebb a hatása, mint pl. a Sigma F80-as ecsetemmel. Imádom.