gyongyver.kosa

Regisztráció dátuma: 2014. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Powder Touch Golyós Deo

Nivea Powder Touch Golyós Deo
2014. július 3.

igazi felüdülést jelent az elmúlt időszak rossz dezodor-választásai után. Próbálkoztam aluminium- és úgy mindencsúnyaságmentes termékekkel, de nem váltak be, egyszerűen semmilyen hatásukat nem éreztem. Ezzel szemben ezzel a termékkel nagyon meg vagyok elégedve, igazán kellemes, visszafogott illata van, ígéretének megfelelően tényleg puha érzetűvé teszi a bőrt és jól funkcionál. Jó nagy adag, így nem most, de újravevős! :)

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Testápoló

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Testápoló
2014. július 3.

Ez a testápoló a mindennapjaim részévé vált. Nagyon szeretem, hogy könnyed, szinte vizes állaga van, így gyorsan beszívódik, nem kell vele szenvedni a melegben, mint ahogy a dúsabb állagú krémekkel szokás. Az illata egy idő után elszáll, de ez nem is róható fel egy testápolónak. A téli, száraz bőrrel valószínűleg nem boldogulna, de most puhává és széppé teszi a bőröm. Teljesen meglepett, ugyanis nem sokat vártam tőle.

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Testpermet

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Testpermet
2014. július 3.

Szettben vásároltam meg egy tusfürdővel és tesápolóval kiegészítve a júniusi katalógusból 999 Ft-os áron. A nyári hőségben jobban szeretem, mint a parfümöt, csak teljesen nyugodtan bedobom a táskámba a takaros műanyag flakont és akkor fújok magamra, amikor csak szükségét érzem. Ráadásul döbbenet, de kiteheted a legnaposabb ablakba, akkor is kellemesen hűvös marad, amire ha esetleg még azzal is rásegítesz, hogy a hűtőben tárolod, hát maga a tökély. :) Az illata nagyon kellemes, édeskés, mégis friss. 100 ml-s, fújós flakonban van, nagyon kényelmes kiszerelés.

Essence Studio Nails Ultra Strong Körömerősítő Lakk

Essence Studio Nails Ultra Strong Körömerősítő Lakk
2014. június 9.

Teljesen meg vagyok elégedve a termékkel, rendbe hozta a körmeimet! :) Csak ajánlani tudom.
A blogomon írtam róla részletesebben:

Balea Bőrradírozó Olajos Krémtusfürdő Alma-Fahéj

Balea Bőrradírozó Olajos Krémtusfürdő Alma-Fahéj
2014. március 8.

Imádom. Élménnyé teszi a zuhanyzást, és utána is illatozom tőle. Biztosan betárazok belőle, kár, hogy limitált kiadás.

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk
2013. február 7.

Nem vagyok velük megelégedve, sajnos. 1-t fizet 2-t kap akcióban vettem 4 darabot, eddig 2 színt próbáltam, de amellett, hogy nagyon egyenetlen a fedése, 2 napig alig bírja. Sajnálom :( A színek viszont nagyon szépek.

Avon Ultra Colour Rich Színmegújító Rúzs

Avon Ultra Colour Rich Színmegújító Rúzs
2013. január 27.

A Latte árnyalata a kedvenc rúzsommá vált. Nagyon tetszik ez a cseppet sem hivalkodó, mégis különleges árnyalat. Régóta kerestem már ilyesmit. A krémes állagát is szeretem, bár meg kellett tanulni bánni vele.

Avon Pur Blanca

Avon Pur Blanca

A kedvenc parfümöm.

Moyra Excellence Mattító Fedőlakk

Moyra Excellence Mattító Fedőlakk
2013. január 27.

Nekem tartós volt, és egyszerűen imádom!

dr. Organic Pomegranate Conditioner

dr. Organic Pomegranate Conditioner
2013. január 27.

Nem nyűgözött le, bár az illata kellemes. Elhasználtam, ártani nem ártott, de nem venném újra, mert ehhez drága...