GyorfiBernadett

Regisztráció dátuma: 2018. november 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. november 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bioderma Atoderm Krém

Bioderma Atoderm Krém
2018. december 21.

Mi szorbenoves elleni kremkent hasznaltuk anyuval es segitett,igeri hogy megszunik a viszketes,tenyleg bevalt erre,jol hidratal is .

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
2018. december 21.

Kedvencem. Nm hagy olajos erzetet szuper finom illatu,tobbet nm is varhatnek egy tusfurdotol. Kulonosen szerettem hasznalni az arcomon sminklemosasra,persze nm biztos hogy jot tesz a problemas bornek arcon.

Palmer's Skin Therapy Oil

Palmer's Skin Therapy Oil
2018. december 21.

Szuper termek,tenyleg haszanal .Hamar beszivodik,kulonosen furdes utan van kedven hasznalni,a borbetoreseken tenyleg kepes javitani,es persze meggatolja a tovabbiak kialakulasat.Gazdasagos termek.

Bioderma Atoderm Intensive Balsam

Bioderma Atoderm Intensive Balsam
2018. december 21.

Alaposan taplal,arcboron is hasznalhato de inkabb ejjel javasolnam,ugy reggelre beszivodik. Szaraz reszeket helyrehozza.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2018. december 20.

Szerintem semmi extra,jobban tetszett a fit me tarsa,es meg olcsobb is.

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal
2018. december 20.

Jo kis termek,alapbol szerintem nehezen lehet melleloni a himalaya herbalsnal,de semmikepp sincs kellemes illata. En a zuhany alatt hasznaltam el maskepp nincs turelmem torolgetbi a szemcseket.

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor

Elhasznaltam,nagyon szerettem.
Talan meg jobban is tetszett mint az agyon hypolt tekeros tarsa. Szep a finishe nm tul sok a boron de fedese is van.

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2018. december 20.

Ar ertek aranyban szuper,kellemes iz mindenkepp,jol tisztit,de feherseget ne varjunk.

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2018. december 20.

Tenyleg hamar elfogy,nm is olyan nagy fedesu,oxidalodik is,szerintem meg ezen az aron is kaphato sokkal jobb,essencetol sajnos mas korrektor sem valt be .

Palmer's Cocoa Butter Formula Ajakápoló

Palmer's Cocoa Butter Formula Ajakápoló
2018. december 20.

Telen kotelezo darab,szerintem meg jol is mutat az ajkakon. Nem tul zsiros,epp kellemes erzes.
Ejjelente felkenem reggelre puha ajkakkal ebredek,amugy pedig megelozeskeppen kell hasznalni nem ha mar fullra kifujta a szel,bar nekem meg akkor is rendbehozza. Raadasul egyszer kitekertem hogy lassam a kb mikor erek a vegere ennyi haszanalat utan,ez kb az a termek amit nem lehet elhasznalni,csak kidobni ha lejar😂