gyorgyee84

Regisztráció dátuma: 2013. december 12.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. december 12.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Young Love Is A Battlefield Deospray

Balea Young Love Is A Battlefield Deospray
2014. február 3.

Nekem bevált az illata is és a tartóssága is. Legközelebb is veszek, ha még kapható lesz.

Balea Men Fresh Tusfürdő és Sampon

Balea Men Fresh Tusfürdő és Sampon
2014. február 3.

A Páromnak vettem, szereti az összes Baleával együtt. Tetszik az illata, nem olyan vad emberes:) Nem szárítja a bőrét, illata sokáig érezhető.

Balea Dusche & Creme Cocos & Nektarine

Balea Dusche & Creme Cocos & Nektarine
2014. február 3.

Imádom, nagyon isteni az illata és sokáig érzem. A bőrömet nem szárítja. Nálam 5-ös.

Balea Kókusz & Nektarin Alumíniummentes Deospray

Balea Kókusz & Nektarin Alumíniummentes Deospray
2014. február 3.

Nagyon szeretem, tartós a hatása és az illata...még este is simán érezni!!!Nálam 5-ös!

Balea Men Hydro Care Krémtusfürdő

Balea Men Hydro Care Krémtusfürdő
2014. február 3.

A Párom egyik kedvence. Tartós illat, jól tisztít, puha, hidratált bőröcske :).

Essence Nail Polish Remover Coconut + Papaya

Essence Nail Polish Remover Coconut + Papaya
2014. január 14.

Isteni illatú, az Essence better than gel nails fedőlakkját picit nehezebben szedi le. Sima lakkokat pillanatok alatt eltünteti, a pirosat is nyom nélkül.

Essence Lash Mania Reloaded Szempillaspirál

Essence Lash Mania Reloaded Szempillaspirál
2014. január 8.

Kipróbáltam én is az itteni vélemények alapján. Teljesen elájultam, hogy mennyire jó, ahhoz képest mennyibe kerül és ahhoz képest, hogy eddig még az összes Essence spirállal befürödtem. Mind a kukában landolt. Kicsit sok festéket vesz fel a keféje, de ettől függetlenül szép pillákat lehet vele ügyeskedni.

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk
2014. január 8.

Nekem nagyon bevált. Nagyon szép fényes, viszonylag gyorsan szárad. A már teljesen megszáradt színes lakkomra kentem, ez az ötödik nap, sehol egy pattogzás, repedezés, akármi. 5 nap alatt túl vok jó pár mosogatáson, fürdésen, hajmosáson és a körmöm még mindig tart :)

Essence Quick Dry Fedőlakk

Essence Quick Dry Fedőlakk
2014. január 6.

Nekem gyorsan szárad, viszont az első mosogatás után egyben leválik az alatta lévő színnel együtt.

Essence 2in1 Szemceruza

Essence 2in1 Szemceruza
2014. január 6.

Fekete-fehéret vettem leárazáson. A fekete részét nem lehet hegyezni, eltört 1 hegyezőmet, óriás fadarab türemkedik benne végig...a fehér része pedig darabokra törik hegyezésnél. Lehet csak pont selejtet fogtam ki-nem tudom.