Györgyusz

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rituals The Ritual Of Jing Testápoló

Rituals The Ritual Of Jing Testápoló
2021. június 4.

Ajándékba kaptam. Őszintén ezelőtt sosem láttam ezt a márkát. Sokáig nem mertem kipróbálni. Könnyen beszívódó krém. Szerintem különleges, kellemes, nyugtató illattal.

Listerine Total Care 6-in-1

Listerine Total Care 6-in-1
2021. június 4.

Tapasztaltam már, hogy erősen mentolosak ezek a Listerine szájvizek de ez elég kemény tényleg. Belekortyolva azt hittem, hogy egy Salonpas tapaszt nyalogatok. Megnéztem az összetevőket és tényleg ott a metil-szalicilát, ami a fájdalomcsillapító tapaszban van. :D Na meg a timol... én még eddig ezekre sose gondoltam úgy, hogy szájnyálkahártyán alkalmazható.
Az tény, hogy úgy érzem, hogy "edzi" az ínyt. Az, hogy ez jó vagy nem döntse el mindenki. Az érzést mindenki megtapasztalja, aki kipróbálja, az biztos.

Escada Celebrate Life EDP

Escada Celebrate Life EDP
2020. szeptember 20.

Számomra az üveg passzol az illathoz, citrusos-zöld! :) Nem tucat illat, nem is egy dögös illat, de egyedi és feltűnő azért!
Tartósnak is érzem, napi egyszer fújom magam, de este is érzem magamon.

Nivea For Men Sensitive Borotvahab

Nivea For Men Sensitive Borotvahab
2020. január 19.

Áttértem a 15 éves gyantázás után a borotvára, mert eltüntethetetlen kis gyulladások, hegek lettek a lábszáramon. Nagyon tartottam tőle, hogy rosszabb lesz mint volt, de nem, sőt! Az összetevők miatt kezdtem el használni, jobb mint a női lábra való habok. Tömör hab, segíti a borotválkozást, ápolja a bőrt érezhetően. Bátran ajánlom érzékeny bőrűeknek!

Alverde Lábápoló Vaj Bio Lime és Bio Echinacea Kivonattal

Alverde Lábápoló Vaj Bio Lime és Bio Echinacea Kivonattal
2019. december 24.

Úgy egy hónapja használom nem minden nap azt megmondom. Az illata hát elég friss, de tetszik. Az állaga egész tömör, mint az alverdes testvajaknak.
Nekem ez a tégelyes csomagolás nagyon bevált. Jobb mint a tubusos, amik ureat tartalmaznak, mindig kiválik a tubus száján engem nagyon zavar. Bekenem, elmasszírozom igazából, nagyon szeretem ezt a kis procedúrát, aztán zoknit húzok. Kis keményedés, száradás van a sarkamon alapból, de nagyon jól kezeli.

Nivea Double Effect Golyós Dezodor

Nivea Double Effect Golyós Dezodor
2019. december 24.

Jó pár éve nem használtam golyós dezodort, csak sprayt. Nem volt türelmem, hogy megszáradjon kicsit. De ezt az illatot nem tudtam ott hagyni. Este fürdés után használtam nem is minden nap, szerintem csökkentette az izzadást. A folyékonysága miatt adok 4 csillagot. Szárazságot nem okozott a bőrömön!

Mixa Kétfázisú Szemfestéklemosó

Mixa Kétfázisú Szemfestéklemosó
2019. december 2.

Csak ajánlani tudom komolyan! Működik abszolút, hogy minden sminket leszed, és dörgölni se kell.

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Fleur De Pêcher EDP

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Fleur De Pêcher EDP
2019. november 8.

Az úgy volt, hogy egyik nap elindultam a szokásos drogériás körútra... A cerruti 1881-ért mentem, de felnéztem a legfelső polcra és megláttam őt!
Egyből utána olvastam, hogy tartósságát tekintve mire számíthatok így a vélemények és az illatösszetétel alapján elhoztam!

Merész voltam! Ilyet még sosem csináltam! :)

Megvártam a reggelt és ezzel az illattal magamon indultam dolgozni. Hát őszinte leszek, minden mozdulatomnál éreztem magam körül ezt a kellemes "kedves, otthon, jobb kedvem lesz tőle" illatot. Számomra ez a karakter nagyon hordható a mindennapokban! Tartósnak is tartós!

4711 Remix Cologne

4711 Remix Cologne
2019. november 8.

Bárki bármit mond ez nagyon kellemes illat. Volt egy régi Avon levendula parfüm, nagyon hajaz arra, de megszűnt.
Imádom! Anyum is vett magának, annyira tetszett neki. Féltve fogom őrizgetni, hogy jusson pár nyárra belőle. :)

Alverde Wunderwelt Női EDP

Alverde Wunderwelt Női EDP
2019. november 8.

Ma vettem, de abban a gondolatban voltam, hogy ezt a levegőbe kell fújni. Az eladó szerint... Mondom az csaknem EDP. :D Kifújtam a sálamra és egy az egyben egy kis bolt jutott eszembe ahol füstölőket árulnak, imádom ezt a "meleg" illatot. Mindegyiket megszagoltam, a rózsás is tetszett.