Györgyusz

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde 5 in 1 Szájvíz

Alverde 5 in 1 Szájvíz
2019. október 23.

Tettem egy próbát vele és nagyon jól tettem! Az íze nem erős és nem mar mint a listerine. Ajánlom tényleg! Rendszeresen fogok venni.

Syoss Maximális Tartás / Max Hold Hajlakk

Syoss Maximális Tartás / Max Hold Hajlakk
2019. október 23.

Tudni kell rólam, hogy nem szórakozok hajbeállítással. Aztán jött hugom lagzija, ezért vettem egy ilyet, hogy valamennyire bírja a hullámokat a hajam. Kipróbáltam előtte többször, nagyon jól használható. Megszárad, nem ragad a hajam, nem lesz fehér, és igazán jól tartja azt a formát amit kell. Fogom használni ez tuti. :)

Herbal Essences Bio:Renew Argánolajos Sampon

Herbal Essences Bio:Renew Argánolajos Sampon
2019. augusztus 16.

Az illata tényleg eszméletlen erős. Ma anyum is megjegyezte, hogy milyen illata van a hajamnak. :D Nagyon kevéske elég belőle, baromi jól habzik. Szerintem puhább a hajam érezhetően, de alapból sincs baj vele.

Babydream Intensiv Cremedusche

Babydream Intensiv Cremedusche
2019. július 16.

Nagyon bevált, pedig véletlen vettem le ezt a polcról a rossmannban. Kicsit hígabb mint egy testápoló, talán nem is habzik, de teljesen megfelel. Egy hátránya hogy gyorsan fogy, lehetne nagyobb kiszerelésben is. Olyan illata van, hogy másnap is érzem, emlékeztet a puma-flowing illatára különben. :)

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém
2019. május 3.

Ez az első arckrémem! :) Rögtön elsőre így eltalálni... Nekem kényelmes az adagolása, jobb mint tégelybe nyúlkálni. Kis helyen elfér. Jól beszívódik, reggel érezhetően kevésbé száraz az arcom. Nem lesz olyan mintha hámlana a bőröm.

Nivea Q10 Anti-Age Care Kézkrém

Nivea Q10 Anti-Age Care Kézkrém
2019. január 24.

Egy hete használom, nagyon tetszik. Jól kenhető, lágy, elég gyorsan beissza a kezem. Jó az illata is!

Labello Lips2Kiss Color Lip Balm

Labello Lips2Kiss Color Lip Balm
2019. január 8.

Lilásbordó árnyalatát vettem meg nem régen. Tetszik a színe, de hamar lejön, a poharakon mindig ott marad a nyoma. Persze sztem nem szabad tőle sokat várni, hiszen színezett ajakápoló inkább mint hagyományos rúzs.
Az ára miatt 4 csillagot adok.

Solanie Niacin Krém Zsíros Bőrre

Solanie Niacin Krém Zsíros Bőrre
2019. január 5.

Kozmetikus javaslatára vettem meg. Őszintén nekem túl tömör az állaga. Finom az illata, de nem egy kellemes érzés elkennem.

Solanie Hidratáló Arctonik

Solanie Hidratáló Arctonik
2019. január 5.

Most fogyott el a kis dobozos. Jó illat, nem okozott pattanásokat, viszont semmit nem vettem észre abból h hidratál, ragadt is az arcom tőle. Az igaz h most igyekszem kialakítani az arcápolási rutint szépen lassan. Nem veszem újra.

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2018. december 19.

Ha már ennyien használják, csak kipróbálom én is...
Nekem enyhén szólva sűrű olaj, nehezen tudom elosztani önmagában. 1-1 cseppet teszek a szárazabb részekre, aztán rákrémezek nem minden nap persze. Nem okozott pattanást.
Újra nem veszem, mert ehhez a művelethez én túl fáradt vagyok esténként. :)