Györgyusz

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Mexx Black Woman

Mexx Black Woman
2018. december 19.

Huu meddig vártam h. legyen rá pénzem :)) Egyetemen használtam.
Nem olyan rég rendeltem egyet a fly high-ból is utána, annyira kedvem volt nosztalgiázni. Most télen ez a black sztem nagyon kellemes az orrnak. :)

Garnier Tissue Nyugtató Maszk Kamillával

Garnier Tissue Nyugtató Maszk Kamillával
2017. december 12.

Most szedtem le az arcomról... Gyógyszerész vagyok, kíváncsi voltam mit tud. :)
Első 5 percben semmi, jó hideg, hűsít. Aztán elkezdte marni az arcom, de elég jól. Kibírtam, nehogy így feladjam. 15 percet nem volt fenn, mert már nagyon égett az arcom tőle. (Irigylem, akinek nem volt ilyen érzése. )
Soha többet nem veszem meg, az biztos.

Gliss Kur Hyaluron Filler Express Repair Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Hyaluron Filler Express Repair Hajregeneráló Balzsam
2017. december 1.

1. Ütős illat
2. Jól fésülhető és fényesebb haj

Ápoló hatást még nem vettem észre, de enélkül már nem szárítom a hajam.

Pár hete használom! Megvettem a sampont is... Semmit se fújok a hajamra ezen a sprayn kívűl, és nagyon szép fényes. A sampon is pozitív csalódás, nem lapul le úgy az a szögegyenes hajam. :)

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2017. december 1.

Ajándékba kaptam, használom esténként a lábszáramra, mert a gyanta kicsit megviseli.
Hááát nekem annyira nem tetszik az állaga. Kicsit olyan mintha bekenném a lábam hogy fényesebb legyen. Lesz egy réteg rajta, másnap is érzem kicsit.
A gyógyulást segíti az biztos, de egyre ritkábban veszem rá magam hogy bekenjem vele magam.

Most hogy használom egy hónapja kb látom a változást a lábszáramon, sokkal szebb. A kezemre meg ennél jobb úgy néz ki nincs is a hideg ekcémára.

La Roche-Posay Lipikar Surgras Koncentrált Krémtusfürdő (régi)

La Roche-Posay Lipikar Surgras Koncentrált Krémtusfürdő (régi)
2017. november 14.

Ibolyára emlékeztető illata van, de néha sok, olyankor mással mosakodom. Jól habzik, krémes, kíméletes.

La Roche-Posay Respectissime Extension Szempillaspirál

La Roche-Posay Respectissime Extension Szempillaspirál
2017. november 14.

Igazi fekete pillákat csinál, viszont nekem meg kellett tanulnom használni, nem sajnálták a kenőanyagot. :) Jó használni alapvetően a keféjét.

Vichy Stress Resist Golyós Dezodor

Vichy Stress Resist Golyós Dezodor
2017. november 14.

Ajándék volt, nagyon ódzkodtam a vichy dolgoktól, főleg a dezodortól! Kellemes meglepetés, hogy tetszett.
Nagyon az én illatom, kicsit sportos, minimálisan csípős férfias illat, de ez ne tántorítson el senkit.
Esténként szoktam csak, nem is minden nap, csökkenti az izzadást!

Neutrogena Ápoló Ajakír SPF4

Neutrogena Ápoló Ajakír SPF4
2017. november 14.

Nekem jobban bevált, mint akármelyik másik. A carmex olajos, lefolyik a számról.
Ezt lehet gyakrabban kell kenegetni, de jó az állaga. Komfortos viselni úgymond. Nincs tőle herpeszem, mint a carmextől...

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2017. november 14.

Tettem egy próbát a 100 ml-s kiszereléssel, de nekem nem annyira jó mint a legtöbbeknek. Ragad az arcom utána. A Sensibiotól nem...

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid
2017. június 13.

Pár napja használom, eddig jól bevált. Nagyon jól fed, mások szerint se látszik, h agyon lennék alapozva. Én azért picit sötétebbnek látom, 11-es árnyalat konkrétan. Előnyös a 25-ös faktor, és hogy nem ragad, nem zsírosít.