Györgyusz

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Fusswohl Hűsítő Gél

Fusswohl Hűsítő Gél
2017. június 13.

Akciós áron vettem, de nagy hiba volt. Réteget képez, olyan mintha hámlana a bőröm. Hűsít, de utána le kell mosni.

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora
2017. április 11.

Nem tudom ki mit csinál a nap folyamán, de én semmi körömlakk-terhelőt, mégis estére már lekopik a körömvégekről, igaz nem teszek rá fedőlakkot.
Szép színek, fényes is, de "egynapos lakk", ha valaki igazán igényes akar lenni és nem kopott véggel mutatkozni.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2017. április 11.

Megvettem a glamour-napokon. Jó döntés volt! Egyrészt hosszú szempillákat csinál, másrészt nem lesz olyan egyenes, mint sok spirállal. Nagyon jó!

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on
2016. december 28.

Aki még nem használta, de készül rá: A használati útmutató nem hiába van a csomagoláson!
Csak annyira kend be amennyit leír, és csak akkor!

Józan paraszti ésszel gondold át, ha alkohol tartalmú valószínű csípni, marni fog, nyílt sebbe nem ajánlott, sőt! Ne borotválkozás után használd, mivel megsérted a bőröd felső rétegét. Elég egyszerű ezt megérteni szerintem...

Semmi csodát nem kell várni az egésztől, viszont itt az alumínium olyan állapotban van, hogy sokkal hatékonyabb a többi dezodornál.
Mióta eszemet tudom nagyon izzadok. Most úgy néz ki a Perspirex segített, első héten 4 este kentem egymás után, azóta 2-szer egy héten és bármilyen ruhában lehetek, a hónaljamnál nincs izzadság folt.

Olyannak ajánlom, aki tényleg azzal küzd, hogy a nap nagy részében vizes a hónalja, aki csak "normálisan" izzad nem.
Tényleg drasztikusan elzárja a mirigyeket.

Most fogyott el a kis doboz, félévet kibírt, pedig ezt használtam. Biztos hogy veszek megint.

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2016. június 28.

Úgy két hete használom minden hajmosáshoz. Eleinte tényleg olyan volt mintha hajhabot tettem volna fel. Nagyon jó állagú lesz a haj tőle, dúsabb hatású is.
Az illata is tetszetős. Kevésbé zsírosodik, de tényleg észrevehető.

Ezekkel a dolgokkal hogy mit éreztek ha felteszitek nem tudok mit kezdeni... A mentholtól érzitek a bizsergést...

Lanvin Éclat d'Arpège EDP

Lanvin Éclat d'Arpège EDP
2015. december 8.

Már régóta áhítoztam rá. :) De megvan. és féláron a rossmannból!
Sztem egyedi illat, és kellemes is!

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2015. december 8.

Tényleg jó, amire készült!
Viszont olyan az íze, h hányingerem lesz tőle, ha véletlen lenyalom.

Penaten Baby Intensiv-Lotion

Penaten Baby Intensiv-Lotion
2015. június 26.

Nem tökéletes, de igazán jó kis testápoló, bár nekem az "éjszakai" van meg. Totál olyan mint a Johnson baby-s levendulás testápoló illatra, de kicsit sűrűbb.
Főleg a doboza praktikus, vékony kis szája van, ebből nehéz hirtelen sokat kinyomni.

Miss Sporty Clubbing Colours Körömlakk

Miss Sporty Clubbing Colours Körömlakk
2011. szeptember 29.

Sztem is ez a sűrűsödés a gond az összes miss sporty lakknál, jó pár van már, de nem bírja ki normális állaggal, h. "elfogyasszam" őket a fél üvegnél tovább... ha már hígítanom kell, akkor mi értelme...

Essence Folyékony Szemhéjtus

Essence Folyékony Szemhéjtus
2011. szeptember 29.

Egy hete vettem meg, 400 Ft-ért, nem akciósan, sztem igencsak megéri az árát, használtam már több ezres tust is és bőven eléri azt a szintet. Persze nem professzionális dolog, de a bulizós estékre tökéletes nekem. :) Nem repedezett meg nekem, plusz ami jó benne, h. nem kell 5-ször vonalat húzni, 1-szer max. 2-szer elég.