Györgyusz

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Max Factor Miracle Touch Liquid Illusion Alapozó

Max Factor Miracle Touch Liquid Illusion Alapozó
2011. augusztus 31.

Tényleg jó kis alapozó, csak érdemes elhasználni féléven belül kb, ami nekem nem ment mivel nem használom ilyen gyakran, utána meg megváltozott kicsit az állaga, kiszáradt kicsit értelemszerűen.(sajnos)

Max Factor Lipfinity Lip Tint Ajakfilc

Max Factor Lipfinity Lip Tint Ajakfilc
2011. augusztus 31.

Én is az új nekem ez kell dolog miatt szereztem be egyet, de többet vártam tőle. Egy sima filc is alkalmas erre, nekem 04-es van, igaz, h. fokozatosan kopik a színe, nem kenődik el. Ha még akciós is, akkor meg pláne kibírható, de tuti, h. többet nem vennék. Kísérletezem tovább. :)

Dove Visible Care Toning Krémtusfürdő

Dove Visible Care Toning Krémtusfürdő
2011. augusztus 31.

Oda voltam érte mikor megjelent, és nem emelkedett meg az ára, elég gyorsan elfogy sajnos. De mellette szól, h. érezhető ha ezzel zuhanyzik/fürdik az ember, puhább lesz a bőr.

Opilca Szőrtelenítő Hideggyanta Csíkok Testre

Opilca Szőrtelenítő Hideggyanta Csíkok Testre
2011. augusztus 31.

A hideggyanták közül ez az egy ami nekem eddig bevált, nem papíron van a gyanta, hanem műanyag kis lapocskán, sokkal könnyebb letépni, mert nem nyúlik. Az ára is tűrhető. :)

Fructis Dús Haj Helyreállító Sampon

Fructis Dús Haj Helyreállító Sampon
2011. augusztus 31.

Egyik kedvenc samponom, örültem, h. van végre egy fructis sampon, amit ki tudok mosni a hajamból, illetve nem is lesz tőle drótkefe a hajamból.

Veet Suprem Essence Használatra Kész Hideggyanta Szalag

Veet Suprem Essence Használatra Kész Hideggyanta Szalag
2011. augusztus 31.

Megvettem sajnos ezt a fajtát is, illetve az érzékeny bőrre hirdetettet is. Próbálkoztam vele amíg a bőröm felső rétege még bírta, de katasztrófa volt. A régebbi gyanták, amik nem ilyen flancos csomagolásban vannak, és ennyire nem reklámozzák őket, sokkal kíméletesebbek. Ez a hideg gyanta mindent letépett, csak a szőrt nem, plusz a gyanta fele is rajtam maradt. Kivétel 1-2 csík.

Naomi Campbell Winter Kiss

Naomi Campbell Winter Kiss
2011. augusztus 31.

Szeretem, mert tényleg kellemes érzetet kelt bennem, plusz másban is ahogy tapasztaltam, de meleg időben egyáltalán nem használom.