gyovai890

Regisztráció dátuma: 2013. október 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. október 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame My Red Demi

Oriflame My Red Demi
2014. május 14.

Imádom az illatát, az üveg amiben van az is jól néz ki! Nekem tartós az illata,de ez függ a bőr zsírosságától is.

Oriflame Optimals Seeing Is Believing Szemkörnyékápoló Krém

Oriflame Optimals Seeing Is Believing Szemkörnyékápoló Krém
2013. november 15.

Ez egy könnyű gélszerű krém, gyorsan beszívódik és nem kell belőle sok. A sötét karikákra viszont nekem eddig még nem vált be!

Oriflame Wonder Lash Szempillaspirál

Oriflame Wonder Lash Szempillaspirál
2013. november 15.

A 16-os katalógusban a karácsonyi csomagba volt a szemkörnyékápoló mellett (1990 ft-ért). Ennyit megért mert a valódi ára 2299 ft csak a spirálé. Nagyon meg vagyok vele elégedve! Tökéletesen szétválasztja és nem tapasztja össze a szempillákat!

Balea Tisztító Maszk Cinkkel (régi)

Balea Tisztító Maszk Cinkkel (régi)
2013. november 12.

Nekem bevált! A pórusaimat tényleg összehúzza, de én is nehezen tudtam lemosni.

Bellissima B25 Hajvasaló

Bellissima B25 Hajvasaló
2013. október 26.

Nekem ez a hajvasalóm van és teljesen meg vagyok vele elégedve! Gyorsan felmelegszik, könnyű használni és a végeredmény gyönyörű, egyenes csillogó haj. Egy bajom van vele, hogy nem lehet vele göndöríteni, mert a külseje nem fém hanem műagyag és nem melegszik át.

Oriflame Swedish Spa 24 órás Izzadásgátló Dezodor

Oriflame Swedish Spa 24 órás Izzadásgátló Dezodor
2013. október 26.

Kellemes az illata, közepesen véd az izzadás ellen, nem hagy foltot és nem irritálja a bőrt! Ugyan olyan mint a többi dezodor mint pl.(a garnier vagy a rexona....stb.) Szerintem ez egy átlagos golyós dezodor!

Oriflame Arckrém Teafával és Rozmaringgal

Oriflame Arckrém Teafával és Rozmaringgal
2013. október 19.

Tényleg könnyű krém,de az én kombinált bőrömmel semmi különöset nem csinál,nem is mattít és zsíros érzetet hagy maga után! Gyorsan beszívódik az illatát szoknom kell, mert elég különleges. Pattanásra viszont jó mert a mérete a krém használatával csökkent ezért, esténkén használom!

Oriflame Optimals Matte Touch Nappali Krémzselé

Oriflame Optimals Matte Touch Nappali Krémzselé
2013. október 19.

Nekem sem vált be! Gyorsan kifényesedik és újból zsíros tapintású lesz a bőröm tőle. Semmit nem mattít!!!

NYC Gyorsan Száradó Fedőlakk

NYC Gyorsan Száradó Fedőlakk
2013. október 19.

Szerintem nem túlzás ha azt állítom, hogy ez a világ legjobb fedőlakkja!!! Tényleg nagyon gyorsan szárad, nem folyik (sűrűbb az állaga mint a többieké), a körömbélyegző lakkját sem szedi le és nem szárad hólyagosan! De viszont ha nem használom hosszabb ideig akkor valóban kicsit besűrűsödik de megoldom egy pár csepp körömlakk hígítóval és kész. Amúgy ez majdnem minden körömlakknál elő szokott fordulni! Számomra tökéletes választás volt!!! :)

Essence Quick Dry Fedőlakk

Essence Quick Dry Fedőlakk
2013. október 19.

Nem igazán szárad gyorsan és ha úgy tűnik, hogy meg is száradt volna,másnap reggel a párna nyoma rajta a körmömön! Pedig igyekeztem vékonyan kenni és akkor is. Még a körömbélyegző lakkját is leszedi! Ez a legrosszabb fedőlakk amit valaha is vettem!!! Soha többet!