gyovai890

Regisztráció dátuma: 2013. október 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. október 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Aquafresh 3 Fresh & Minty Fogkrém

Aquafresh 3 Fresh & Minty Fogkrém
2013. október 16.

Ez egy átlagos fogkrém. A mindennapi fogmosáshoz ideális az íze is jó és jól habzik.

Sensodyne Repair&Protect Extra Fresh Fogkrém

Sensodyne Repair&Protect Extra Fresh Fogkrém
2013. október 16.

A legjobb fogkrém érzékeny fogakra! Kár hogy csak addig használ ameddig használod a fogkrémet! Utána visszatér a kellemetlen fájó érzés.

Garnier Fructis Tápláló Ápolás Balzsam

Garnier Fructis Tápláló Ápolás Balzsam
2013. október 16.

Nagyon jó balzsam!!! Puha és ápolt lett tőle a hajam és könnyen ki tudtam fésülni!

Garnier Skin Naturals Pure Active Mitesszer Eltávolító Bőrradír

Garnier Skin Naturals Pure Active Mitesszer Eltávolító Bőrradír
2013. október 16.

Az ígéretét nálam sem tartotta be,de én is arcfrissítőnek használtam. Végre el is fogyott!!! Nem fogok legközelebb ilyet venni az biztos! Az oriflame-ből rendeltem teafaolajos arctisztítót remélem befog válni!

Garnier Mineral Invisiclear Golyós Dezodor

Garnier Mineral Invisiclear Golyós Dezodor
2013. október 16.

Nagyon jó, én kimondottan szeretem az illatát is és azt is hogy jól véd az izzadság ellen! Ennél legalább nem pirosodik ki a bőröm mint az Adidas dolyós deo-nál.

Garnier Mineral Invisible Black/White/Colors Golyós Deo

Garnier Mineral Invisible Black/White/Colors Golyós Deo
2013. október 16.

48 órát azért nem bír ki de egy egész napot igen! Kellemes illatú, de nekem is néhány ruhámon nyomot hagyott. Azért nem mindegyiken, mert függhet a ruha anyagától is, szerintem.

Proenzi3 Masszírozó Krém

Proenzi3 Masszírozó Krém
2013. október 16.

Nekem is a porcerősítőhöz adták és tényleg nekem sem ért semmit sem! Nehezen szívódik be,de ugyanakkor kellemes hűsítő érzést ad.

Gliss Kur Total Repair Szérum Hajpakolás Spray

Gliss Kur Total Repair Szérum Hajpakolás Spray
2013. október 16.

Ez sem ért semmit sem. Zsíros tövű száraz végű hajam van és amikor használtam sokkal gyorsabban bezsírosodott a hajam!

Schwarzkopf Gliss Kur Total Repair Hajbalzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Total Repair Hajbalzsam
2013. október 16.

Nekem sem vált be. Nem volt puha és nem tudtam könnyebben kifésülni a hajam sem amit egy balzsamtól minimum elvár az ember!

Gliss Kur Oil Nutritive Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Oil Nutritive Express Hajregeneráló Balzsam
2013. október 16.

Nekem sajnos nem vált be,mert elnehezítette a hajam és gyorsabban zsírosodott is. A töredezett hajvégeimet sem hozta rendebe! Pedig minden hajmosás után használtam :(