gyovai890

Regisztráció dátuma: 2013. október 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. október 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Adidas Pro Clear Női 24 Órás Golyós Dezodor Anti-Whitening

Adidas Pro Clear Női 24 Órás Golyós Dezodor Anti-Whitening
2013. október 16.

Evvel is úgy jártam mint a társaival kivörösödött és égett a bőröm tőle!

Adidas Pure Game Golyós Dezodor

Adidas Pure Game Golyós Dezodor
2013. október 16.

Én a páromat beszéltem rá, hogy vegyen ilyet ő a narancs sárga kupakosat vette meg. Kaptam is a fejemre ,mert ez nem ért semmit sem olyan büdös volt szegényke az izzadságtól, hogy megfogta és mérgében kidobta. Azt mondta soha többet nem vesz ilyen sz*t. Inkább az Old Spice dezodorait vesz mert azok tényleg nagyon jók!

Adidas Action 3 Control Golyós Dezodor

Adidas Action 3 Control Golyós Dezodor
2013. október 16.

Ez is ugyanolyan mint a kék társa az illata ennek jobb de nekem akkor is kipattogott a hónom alja!

Adidas Action 3 Fresh Golyós Dezodor

Adidas Action 3 Fresh Golyós Dezodor
2013. október 16.

Nekem szó szerint kimarta a hónalj bőrömet és nagyon fájt. 2-3 hét volt mire begyógyult de soha többet nem fogok ilyet venni! Az összes Adidas golyós deo-t kipróbáltam, de egyik sem jó mindnél ugyanez volt a baj meg nem is véd rendesen az izzadságtól!

Old Spice Lagoon Anti Perspirant Gel

Old Spice Lagoon Anti Perspirant Gel
2013. október 16.

A párom csak is a zselés stifteket szereti,mert a fehér krémszerű stiftek nyomot hagynak a ruhán. Ezért csak az Old Spice zselés stiftjeit veszi. Ezek tényleg nagyon jók, mint illatra, izzadás ellen és nagyon tartósak bár nem olcsóak! De megéri!!!

Old Spice Champion Deo Stift

Old Spice Champion Deo Stift
2013. október 16.

Ez is nagyon jó dezodor. Nem hagy foltot a ruhán,kellemes az illata és véd az izzadás ellen!

Old Spice Kilimanjaro Deo Stift

Old Spice Kilimanjaro Deo Stift
2013. október 16.

Ennek is nagyon jó illata van és maximálisan véd az izzadság ellen. Párom ezt is szereti ahogy a többi illatot is az Old Spice-től!

Old Spice Foxcrest Deo Stift

Old Spice Foxcrest Deo Stift
2013. október 16.

Most a párom ilyet használ és teljesen meg van vele elégedve! Kár, hogy nőknek nem gyárt az Old Spice!

Old Spice Danger Zone Deo Stift

Old Spice Danger Zone Deo Stift
2013. október 16.

A párom rengetegféle izzadásgátlót kipróbált és csak ezek a termékek jöttek be nála. Izzadás terén kiváló és az illata is egész nap érződik!

Biomed Fekete Nadálytő Krém

Biomed Fekete Nadálytő Krém
2013. október 16.

A párom használta amikor munka közben odacsípte az ujját és véraláfutás lett a körme alatt. Egyáltalán nem ért semmit sem! Úgy hogy még mindig megvan de hogy ki fogja elhasználni azt nem tudjuk valószínű a kukában végzi majd!