gyovai890

Regisztráció dátuma: 2013. október 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. október 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame S8 Night Borotválkozás Utáni Balzsam

Oriflame S8 Night Borotválkozás Utáni Balzsam
2013. október 14.

A párom nagyon szereti.Ő azt mondja,hogy nagyon kellemes tejszerű balzsam,nyugtatja a bőrét borotválkozás után. Mind a ketten szeretjük az illatát és megrendeltem neki a hozzá tartozó parfümöt névnapjára és nagyon örült neki! :)

Lady Ann Tekerős Szemceruza

Lady Ann Tekerős Szemceruza
2013. október 14.

Jól kenhető, viszonylag tartós,olcsó és a szép színe. Egy baj van vele, hogy nekem sajnos egy idő után lefolyik!

Rimmel Extra Super Lash Vízálló Szempillaspirál

Rimmel Extra Super Lash Vízálló Szempillaspirál
2013. október 14.

Tartós és tényleg vízálló. Hosszabbítja és tökéletesen fedi a pillákat. Igaz hogy könnyedén lejön bármilyen sminklemosóval, de vízzel csak maszatolódik és nem jön le rendesen!

Essence Nail Art Stampy Polish

Essence Nail Art Stampy Polish
2013. október 14.

Nyomdázáshoz kiváló! Nekem még a fekete is megvan de nagyon szeretem mindkettőt!

Essence Nail Art Körömbélyegző Készlet

Essence Nail Art Körömbélyegző Készlet
2013. október 14.

Teljesen jó, igaz sok türelem kell hozzá annak aki használni akarja,mert a minták nekem nem mindig sikerültek elsőre. Nem használom mindig csak amikor kedvem van hozzá,de nagyon szép eredményeket lehet vele elérni! Tök jó érzés amikor megkérdezik,hogy manikűrösnél voltál hogy ilyen szépek a körmeid? :)

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2013. október 14.

Jó kis lakkok tényleg fednek és fedőlakkal viszonylag sokáig megmarad.

Essence Francia Manikűr Sablon

Essence Francia Manikűr Sablon
2013. október 14.

Nekem az a sablon nem szedte fel a lakkot hanem rajtamaradt a lakkon a ragasztó amikor levettem és elég nehezen vagy egyáltalán nem tudtam eltávolítani róla!

Essence Strawberry&Passion Fruit Körömerősítő Körömlakklemosó

Essence Strawberry&Passion Fruit Körömerősítő Körömlakklemosó
2013. október 14.

Egy átlagos lemosó, de az illata jobb mint a kókuszosé és ez is nehezen viszi le a lakkot a körömről!

Essence Nail Polish Remover Coconut + Papaya

Essence Nail Polish Remover Coconut + Papaya
2013. október 14.

Én nem vagyok vele megelégedve,mert nem is hidratál inkább szárít és a csillámos lakkokkal nehezen bánik! Jó hogy nincs az a megszokott körömlakk szaga,de nekem ettől az erős szagtó l megfájdul a fejem és nem győzök kiszellőztetni utána. Átlagos lemosó de ettől van sokkal olcsóbb is és jobb is! (Pl: Aveo Berry Körömlakklemosó) Nekem ez vált be!!!

Fa Luxurious Moments Krémtusfürdő

Fa Luxurious Moments Krémtusfürdő
2013. október 14.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, kellemes az illata és sokáig tart! Nekem nem szárítja a bőröm,jól habzik. A flakon külseje szintén jól néz ki és maga a tusfürdő is lila színű.