gyovai890

Regisztráció dátuma: 2013. október 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. október 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Intimo Double Effect Intim Lemosó

Nivea Intimo Double Effect Intim Lemosó
2013. október 11.

Használom borotválkozáshoz is és nagyon megkönnyíti azt. Kevés kell belőle,mert nagyon jól habzik az illata is jó, engem nem irritál pedig nagyon érzékeny arrafelé a bőröm! Tényleg nem olcsó,de nekem sokáig elég és szerintem megéri!

Aldo Vandini Body Scrub - Aloe Vera & White Tea

Aldo Vandini Body Scrub - Aloe Vera & White Tea
2013. október 11.

Nagyon kellemes illatú testradír. Nekem bevált, hetente egyszer használom az arcomra is. Teljesen sima és puha lesz tőle a bőröm! Kicsit nagyobb darabokat tartalmaz mint amiket eddig használtam, de finoman kell eldörzsölni a bőrön nem pedig durván mert az lehet hogy fájna.

Garnier Pure Fruit Energy Energizáló Arctisztító Gél Zsíros Pattanásos Bőrre

Garnier Pure Fruit Energy Energizáló Arctisztító Gél Zsíros Pattanásos Bőrre
2013. október 11.

Tényleg jól tisztít de egy kicsit szárít is no nem úgy mint a szappan! Összességében jó, de ezt bármelyik arclemosó megteszi. Ez is egy átlagos termék!

Nivea Pure & Natural Testápoló

Nivea Pure & Natural Testápoló
2013. október 10.

A Pingvin Patikában pontokra hoztam el. Először olyan mintha kicsit zsírosabb lenne, de amikor felkenem és beissza a bőröm akkor már jó. Utána fel is öltözhetek. Jól hidratál!

Bruno Banani Magic Woman EDT

Bruno Banani Magic Woman EDT
2013. október 10.

Nagyon szeretem ezt az illatot!

Dove Silk Dry Izzadásgátló Golyós Deo

Dove Silk Dry Izzadásgátló Golyós Deo
2013. október 10.

Ez egyáltalán nem véd hamar elillan az illata és utána pedig jön az a borzasztó hónalj szag! Hosszú távon nem jó választás ezért én csak estére használom.

Oriflame Pure Nature Nyugtató Arctonik Aloe Verával és Árnikával

Oriflame Pure Nature Nyugtató Arctonik Aloe Verával és Árnikával
2013. október 10.

Az arclemosója után használom,eltávolítja a rajtamaradt szennyeződéseket és jól hidratál. Felkészíti bőrömet a hidratáló krém felvitelére.Egyszerűen imádom ezeket a termékeket!!!

Oriflame Pure Nature Nyugtató Arclemosó Aloe Verával és Árnikával

Oriflame Pure Nature Nyugtató Arclemosó Aloe Verával és Árnikával
2013. október 10.

Ez az arclemosó nekem nagyon bevált. Nem csípi a szemem,szépen lemossa a sminket a szememről. Problémás arcomat nyugtatja és teljesen simább lett az arcom tőle már az első használat után. A párom vette észre legelőször ő azt kérdezte tőlem: "Mit csináltál,hogy így ki vagy simulva?" Erre én mosolyogtam és örültem, hogy ez a termék tényleg hat és jó is! Azóta már sokan felfigyeltek a szép arcbőrömre. :D

Oriflame Amber Elixir EDP

Oriflame Amber Elixir EDP
2013. október 10.

Nagyon szeretem ezt az illatot! Sokáig érzem, kellemes viselni. Az igaz, hogy nem kell belőle sok mert akkor tényleg már-már zavaróan erős az illata. Imádom!!! :)

Oriflame Pure Nature Korrektor

Oriflame Pure Nature Korrektor
2013. október 10.

Ez a termék tényleg jó! Elfedi,de még le is szárítja a pattanásokat. Szuper én nagyon szeretem! :)
Reggel és este használom csak a pattanásokra kenek. A zöld részét estére a színezett részét nem használom este mert úgy sem látszódik. Reggel pedig mindkét részét használom.