h.boree

Regisztráció dátuma: 2012. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Anew Nutri-Advance Gazdagon Tápláló Krém

Anew Nutri-Advance Gazdagon Tápláló Krém
2016. április 11.

Meglepően jó krém. Sikerült akciósan 2000,-Ft-ért beszereznem. Sűrű vajas állagú, kellemes illatú és maximálisan táplál. Éjszakai használatra nekem pont megfelelő. Gyorsan beszívódik és nem zsírosodik tőle a bőröm. Biztos, hogy újraveszem.

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Sampon

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Sampon
2015. január 17.

Teljesen gyanútlanul megvettem, mert pár éve már használtam Elseve sampont és akkor az bevált.
Az első hajmosás után zsíros maradt a hajtövem. Nem hittem a szemnek, Gondoltam én csinálok rosszul valamit, így a 2. alkalommal kétszer mostam meg vele. Ugyanaz. Zsíros a hajtövem. Elöl, hátul, mindenhol. Holnap első dolgom lesz beszerezni egy normális sampont.

Hatalmas csalódás.

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe
2014. december 21.

A legjobb manuális fogkefe amit nálunk kapni lehet. Aki még nem ezzel mos fogat, az sürgősen cserélje ki a régi fogkeféjét. Alapdarab.

L' Angelica Hajerősítő Sampon Komlóval és Kölessel

L' Angelica Hajerősítő Sampon Komlóval és Kölessel
2014. december 21.

Festett, közepesen vékony szálú hajamnak nem használ.
Nekem már az állaga is elég híg más samponokhoz képest és nem is habzik túl jól, emellett gubancolja is kicsit a hajat. Legnagyobb hátránya, hogy gyorsabban zsírosodik tőle a sörény. Nem veszem újra.

Balea Street Art Showergel Mit Beerenduft

Balea Street Art Showergel Mit Beerenduft
2014. július 17.

Megnyerő külalak, tipikus cuki csajos külső, de! nagyon nem áll kézre, kész fájdalom felnyitni a kupakját és az állaga is nagyon híg. Nekem nagyon nem jött be. Olcsó húsnak híg a leve.

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated
2014. január 29.

krémek krémje. abszolút kedvenc kézkrém. az egyetlen ami tényleg bevált. nálam alapdarab :)
lehet, h kicsit drága, de legalább kiváló minőség.

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal
2013. szeptember 10.

Használhatatlan, abszolút nem áll kézre, képtelenség vele dolgozni. 1x próbáltam, össze-vissza kentem vele a szemem körül. Mindenhova ment, csak oda nem ahova kéne... Még szerencse, hogy ajándékba kaptam.

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó
2013. szeptember 9.

Nekem bevált. A Natural Beige az én színem, tél kivételével mindig ezt használom, olyankor kicsit sötét. Tökéletesen fed és nem kopik le fél óra alatt. Tényleg hosszan tart.

Balea Urea Kézkrém (régi)

Balea Urea Kézkrém (régi)
2013. augusztus 29.

Nem rossz, de mint minden kézkrémhez egy idő után ehhez is hozzászokott a kezem és onnantól nem segített rajta. Amúgy aki nem érzékeny, annak beválhat.

Toni & Guy Cleanse Szárazsampon

Toni & Guy Cleanse Szárazsampon
2013. augusztus 27.

Sajnos nekem nem vált be, pedig nem az olcsóbbak közül való. Nagyon-nagyon-nagyon büdös. Használat után nem mertem emberek közé menni, arról nem is beszélve, hogy pár óra múlva visszazsírosodott a hajam, szóval nem ér semmit. Ja, és ahova fújtam ott fehérré változott a fejem, nem győztem dörzsölgetni (pedig nem fújtam közelről). Tragédia...