hadri

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Syoss Pure Fresh Szárazsampon

Syoss Pure Fresh Szárazsampon
2021. május 11.

A legjobb szárazsampon, amit valaha használtam. Rengeteg félét próbáltam Batiste, Aussie, Balea, Isana, Avonos...,de ez az egyetlen aminél azt látom hogy tényleg csinál is valamit, segítségével egy-két nappal el tudom tolni a hajmosást. Nagyon jó az illata, sötét hajon sem hagy foltot, nem lapul le tőle a hajam és még szilikon mentes is.

RIVAL loves me Hosszantartó Szemceruza

RIVAL loves me Hosszantartó Szemceruza
2021. május 2.

Látom már előttem is írták, de tényleg kritikán aluli az új verziójú, Rival Loves Me márkanéven futó szemceruzájuk. 02 Brown árnyalatban vettem meg, kézfejen próbálva szép barna, vízvonalban azonban semmi színe sincs, egyáltalán nem akar fogni. Pénzkidobás.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam
2021. május 2.

Szuper az illata, még napokkal később is lehetett érezni a hajamban. Sajnos nagyon töredezett, vékonyszálú hajam van, sprőd tapintású. Ez a balzsam csodát tett vele, simább, sokkal puhább, egészségesebb kinézetű lett tőle.

Fusswohl Lábmaszk Zokni

Fusswohl Lábmaszk Zokni
2021. május 1.

Nagyon nem vált be, puhább lett tőle a lábam és ennyi, de nem hámlasztott semmit. A bőrkeményedések megmaradtak, 1-2 nap múlva újra kirepedezett a sarkam. A Balea hámlasztó zoknijával sokkal jobb eredményt lehet elérni. Ezt pénzkidobásnak érzem.

Oriflame The One High Impact Szemkontúrceruza

Oriflame The One High Impact Szemkontúrceruza
2021. április 28.

Szép, élénk fekete színe van, könnyű felvinni, mert krémes az állaga és nagyon tartós is. De sajnos 2-3 hét használat után elkezdett tőle viszketni a szemem :( úgyhogy érzékeny szeműeknek nem ajánlom.

Oriflame The One Póruscsökkentő Sminkalap

Oriflame The One Póruscsökkentő Sminkalap
2021. április 28.

Szuper termék, nincs illata, nagyon kevés is elég belőle. Sajnos nagyon tág pórusú a bőröm, de ez szépen kiegyenlíti. Eddig Avonos primert használtam, de evvel sokkal elégedettebb vagyok.

Isana Méz és Vanília Intenzív Hajkúra

Isana Méz és Vanília Intenzív Hajkúra
2021. április 23.

Az állaga nagyon folyós, a szaga elég kellemetlen, köze sincs se a mézhez, se a vaníliához. Szinte semmit nem hidratál, pénzkidobásnak tartom.

The Body Shop Mandulatej & Méz Tusfürdő

The Body Shop Mandulatej & Méz Tusfürdő
2021. április 23.

Kellemes illat, nem szárít, nem okoz irritációt. De a tubusa valami katasztrófa, főleg amikor már fogytán van kínszenvedés belőle kinyerni a tusfürdőt. Az ára is elég húzós.

The Body Shop Epres Hajbalzsam

The Body Shop Epres Hajbalzsam
2021. április 23.

Számomra nagy csalódás ez a termék. Drága, nagyon rossz a tubusa, alig lehet belőle kinyomni a hajbalzsamot és a hajamat egyáltalán nem hidratálja. Egyedül az illata jó, még hajmosás után is érződik. De ennél még egy sokkal olcsóbb hajbalzsam is jobban hidratálja a hajat.

X-Epil Használatra Kész Gyantacsíkok Testre

X-Epil Használatra Kész Gyantacsíkok Testre
2021. április 4.

Se ezt, se az arcra való változatot nem szerettem. Mint ahogy már előttem is írták: alig szed ki néhány szőrt, a gyanta nagy része a bőrön marad a szőrrel együtt. Én sem tudom ajánlani, nekem az Isana saját márkás testre való gyantacsíkjai sokkal jobban beváltak és az a termék ennél sokkal olcsóbb.