hagica14

Regisztráció dátuma: 2015. december 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Pearl Cosmetics Termálvizes Bőrfeszesítő Arckrém

Pearl Cosmetics Termálvizes Bőrfeszesítő Arckrém
2019. december 3.

Csodálatos krém, soha még olyan szép nem volt az arcbőröm, mint mióta ezt használom!

Cremor Aquosus Gyógyszertári Alapkrém

Cremor Aquosus Gyógyszertári Alapkrém
2019. december 3.

Nekem nagyon gyorsan beissza a bőröm. Nagyon jól hidratál, érzékeny bőröm szinte csak ezt bírja. Mindig tartok belőle otthon.

Serafim Intim Fürdőszappan

Serafim Intim Fürdőszappan
2019. augusztus 12.

Nagyon szeretem. Félve kezdtem el használni, mert aggódtam, hogy szárítani fog, de nem. Sokkal jobbnak érzem, mint a folyékony intim lemosókat.

Douglas Mattissim Folyékony Rúzs

Douglas Mattissim Folyékony Rúzs
2019. január 30.

A színe nagyon tetszik, amiatt vettem meg, meg mert az eladó azt mondta , hogy nem szárít. Az lehet, hogy nem szárít, de hogy meg sem szárad, az biztos. Felkenem, majd egyszer kifújon mondjuk az orrom, és úgy nézek ki, mint egy bohóc...és akkor még nem ittam és nem ettem...mindenhova kenődik, szörnyű...

The Body Shop Colour Crush TM Matt Rúzs

The Body Shop Colour Crush TM Matt Rúzs
2018. október 24.

Nagyon szeretem. Nem szárít, ami hatalmas előny egy matt rúzsnál. Számomra annyira nem extrán tartós, viszont szépen/egyenletesen kopik, nem lepereg, és könnyű utánkenni.

Pupa Made To Last Lip Duo

Pupa Made To Last Lip Duo
2018. október 24.

Könnyű felvinni, azzal nincs gond, a színe is szép (ezek miatt a plusz egy pont), viszont nagyon ragacsos, majd száradás után lepereg a szájról. Korrigálni, javítani gyakorlatilag lehetetlen, viszont sminklemosó nélkül letörölni nem lehet. Nagyon viccesen néz ki, hogy középről kikopik, viszont a száj kontúrja fent marad, és nem lehet letörölni...

Oriflame Eclat Weekend EDT

Oriflame Eclat Weekend EDT
2017. május 30.

Imádom! Finom, púderes, tavaszias illat rajtam! Több üveggel elhasználtam már.

Olivia Ylang-ylang&Kubeba Krémdezodor

Olivia Ylang-ylang&Kubeba Krémdezodor
2017. május 30.

Számomra nagyon erős az illata, egész nap az orromban van, engem ez zavar. Hatását tekintve nem volt problémám.

Nivea Dry Comfort Plus Golyós Dezodor

Nivea Dry Comfort Plus Golyós Dezodor
2017. május 30.

Ha nem Dove, akkor ez. Nagyon kellemes az illata, sokáig tart a hatása, nekem teljes szárazság.

Dove Original Deo Stift

Dove Original Deo Stift
2017. május 30.

Talán 10 éve is megvan, hogy csak ezt használom, és semmi mást!