HAJBAREGINA

Regisztráció dátuma: 2016. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Zara Red Vanilla EDT

Zara Red Vanilla EDT
2018. november 26.

Kedvenc téli illatom. Kellően erős és tartós. Nagyon szeretem és ha ezt a parfümöt fújom magamra többen is megjegyzik hogy nagyon jó az illatom. Az ára pedig több mint baráti.:)

Oriflame The One Eye Liner Stylo

Oriflame The One Eye Liner Stylo
2018. november 26.

Barátnőmtől kaptam, hogy próbáljam ki. Szamomra tökéletes filces tus. Fekete vonalat húz, nem kenődik, könnyen kezelhető. Vékny és vastag vonal húzására is alkalmas. Rengeteg filces tust próbáltam már, de mind nagyon hamar beszáradt, vagy elhalványult , kezelhetetlenné vált. Ezt a túst már hónapok óta használom de még mindig kifogástalanul működik.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. november 26.

Kedvenc drogériás alapozóm, eddig nem találtam nála jobbat. Igaz néha az eldolgozhatóságával van problémám és egy idő után kicsit változik a színe ( mintha kicsit besárgulna). Problémás a bőröm, de még a csúnya gyulladt pattanásokat is egyszerűen elfedi. Tartós és nem fénylik át. A mindennapokra tökéletes, ár-érték arányban pedig verhetetlen.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2017. február 27.

Imádom!! Számomra szinte tökéletes ez az alapozó. Elég zsíros az arcbőröm, szépen elbánik vele. Nagyon jó a fedése, az eldolgozhatóságán lenne mit javítani. Majdnem csodaszer.:D

Oriflame Feminelle Bőrvédő Intimlemosó

Oriflame Feminelle Bőrvédő Intimlemosó
2017. február 27.

Az illatát nem szerettem, de nem volt rossz lemosó. Nem okozott irritációt, kellemes érzetet adott.

Oriflame Love Nature Zselés Arcmaszk Uborkával

Oriflame Love Nature Zselés Arcmaszk Uborkával
2017. február 27.

Irritálja pár perc után az arcbőröm. Az illata tetszett , de nem vált be nálam a termék.

Oriflame Swedish Spa Tisztító Arcradír

Oriflame Swedish Spa Tisztító Arcradír
2017. február 27.

Arcradírnak nem mondanám.. viszon a krém, nagyon jó hatással van a bőrömre. A maszkkal használom egyszerre és olyan tisztának érzem utána az arcbőröm, hogy elképesztő. Nem a legjobb termék, tény és való. Ha valaki arcradírt szeretne, akkor ezt ne vegye meg.

Oriflame Mystic Spell Kézkrém

Oriflame Mystic Spell Kézkrém
2017. február 27.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet! Kellemes az illata, nem tolakodó. Viszonylag vizes állaga van a krémnek, amit külön szeretek benne. Tavaszi kézkrémnek tökéletes!

Avon Kőpúder

Avon Kőpúder
2016. október 18.

Szerintem borzalmas ez a púder, nekem irritálja a bőröm, mű hatása lesz az arcomnak ha felkenem.. majd rövid idő elteltével lekopik..
Szóval semmi jót nem tudok róla mondani sajos..

Helia-D Professional Hyaluron-Argán Őssejtes Krém

Helia-D Professional Hyaluron-Argán Őssejtes Krém
2016. október 18.
(!)

Elmúlt napokban érkezett meg hozzám ez a krém. Állagát nagyon szeretem, minden este használom. Jó érzést ad a bőrömnek. Tetszik ez a vízes állag. Az illatával is meg vagyok elégedve, nem tolakodó.Különösebb változást nem tapasztaltam az arcbőrömön eddig, de biztosan a későbbiekben kifejti majd a hatását. Akkor majd jövök egy következő véleménnyel.