Hajcie

Regisztráció dátuma: 2020. október 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. október 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Belnatur Pur-Skin Krém

Belnatur Pur-Skin Krém
2020. november 4.

Imádom... imádom az illatát az állagát és hogy fantasztikusan rendbe tette a bőrömet. A tisztítóval együtt használom. Nagyon gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet a bőrömön. A top krém! Gyönyörűen rendbe tette a bőrömet. Kár hogy nem találtam rá korábban.

Belnatur Pur-Skin Cleanser (régi)

Belnatur Pur-Skin Cleanser (régi)
2020. november 4.

Tökéletesen tisztít és egyáltalán nem szárít. A kozmetikusom ajánlotta a termékeket. Nagyon kevés adagra van szükséges a használatakor. Így nagyon sokáig elég lesz. Már rövid idejű használat után látható az eredménye. Nekem nagyon kényes bőröm van és nagyon szépen rendbe tette. Teljes mértékben meg vagyok elégedve. :)

FLP Ever Shield Deodorant Stick

FLP Ever Shield Deodorant Stick
2020. október 29.

Szeretem ezt a dezodort. Minimálisan izzadom át, viszont szegmentesen. Nem igazán van illata amit én nem bánok. Nagyon sokáig elég.

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2020. október 29.

Egy barátnőm jó tapasztalatai alapján döntöttem úgy hogy beruházok én is. Meg kell mondanom egyáltalán nem bántam meg. Tökéletes, bírja a napi többszöri mosogatást is. ;) Egy rétegben is csodás és ráadásul még gyorsan meg is szárad. Mrs always right színt választottam, szerintem egy csodás őszi szín.

Rexona Invisible Pure Deo Stift

Rexona Invisible Pure Deo Stift
2020. október 28.

Hát számomra ez nagyon nagy csalódás. Nem hogy 48 órás védelmet, de konkrétan semmi védelmet nem ad. Átizzadom, nem is kicsit és még a fehér ruháimon is foltot hagy.

Uriage Xémose Olajtusfürdő

Uriage Xémose Olajtusfürdő
2020. október 28.

Nekem első használat után nem igazán tetszett az illata. Mivel ajándékba kaptam, így adtam neki esélyt. Aztán napról-napra egyre jobban megkedveltem. Furcsa volt, mert ezt megelőzően nem használtam még olajos tusfürdőt, így fura volt hogy az eddigiekhez képest nem úgy habzik. Ehhez is hozzászoktam. Azt picit hiányolom, hogy nem marad meg az illata a bőrömön.

Lush Rub Rub Rub Radírozó Tusfürdő

Lush Rub Rub Rub Radírozó Tusfürdő
2020. október 28.

A nyár slágere. Nagyon kedvelem az illatát, jól radíroz és nem szárít.

Image Skincare Vital C Hydrating Water Burst

Image Skincare Vital C Hydrating Water Burst
2020. október 28.

Elég borsos ára van, de nagyon sokáig elég. Imádom ezt a krémet. Kellemes az illata, könnyen beszívódik és kellemes puha érzete lesz a bőrömnek.

Lush Aromaco Szilárd Dezodor

Lush Aromaco Szilárd Dezodor
2020. október 28.

Nagyon izzadékony vagyok és rengeteg típusú dezodort kipróbáltam már. Számomra ez a szilárd dezodor bevált, nem izzadom át. Sőt nem sárgulnak meg a fehér felsőim sem. Nem tolakodó az illata. Egy kis darab is sokáig elég. Számomra tökéletes.

X-Epil Intimo Intim Mosakodógél

X-Epil Intimo Intim Mosakodógél
2020. október 28.

Számomra borzalmas. Néhány használat után erősen szárító hatás jelentkezik. Nekem nem vált be.